Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#376 2012-12-26 16:51:34

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Art: FEEEEELUUUUUŚ! :3
Oś: Ja tam powiem prosto, ze ci ładnie wyszła, bo się nie znam, więc nie ocenię jakoś profesjonalnie
Marinka: Happy Birthday to You, Happy Birthday to You! Coś tam coś tam, coś tam coś tam... Happy Birthday to You! ;D
Ja Ci skleciłam takie małe Bóg wie co sklejanko-wyklejanko-kolaż. Czyli w sumie jednak Bóg wie co ;D
http://i46.tinypic.com/jfgaom.jpg

Tak więc ten teges... Wszystkiego hetaliowego i kucykowego, i ogólnie czego sobie życzysz, bo nie wiem czego sobie życzysz bo pewnie też tego sporo jest

P.S. Znalazłam taki fajny fik o Rosji... Wkleić tłumaczenie? Bo to niemieckie

Ostatnio edytowany przez Szeherezada (2012-12-26 18:11:04)

 

#377 2012-12-26 18:22:29

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

OjacieżpierdzielęjakionjestsłodkiteżchcętakiegoalbojeszczelepiejchcętakiegoKanadę.
Oto moja reakcja na twój kolaż czy coś tam.
I Szeh, dziękuję A który ci się najbardziej podoba? Może ci kogoś narysować? (znaczy się, mam już parę zleceń - Tino jako kucyk ziemny, a potem scena z Wonderbolt Academy - Rarilane , ale zawsze mogę narysować coś jeszcze. Plus ostatnio zaczęłam rysować taką d'awww scenę... Ale to zobaczycie później ).
I tak, daj fica z tłumaczeniem! Właśnie, ja dam coś od siebie:
Fic: http://browse.deviantart.com/?offset=1382#/d2uhd18
Niestety po angielsku, ale jak dla mnie - cudo! Iggy i mały Ameryka oraz braterska miłość pomiędzy nimi (jak pisałam kiedyś, nienawidzę miłości romantycznej między tą dwójką, ale kocham mocne braterskie relacje między nimi).
Art: http://grreentea.deviantart.com/gallery … 7#/d48mhsw
Świetne xD

 

#378 2012-12-26 18:53:34

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Art: Genialny! XD
I dam coś od siebie, od tej samej autorki, ale co tam! http://grreentea.deviantart.com/art/no- … 59907&qo=0
http://grreentea.deviantart.com/art/Dys … 268310102? XD
Fluttie: Jak nie zapomnę do sierpnia, to ci zrobię coś takiego A kiedy masz dokładniej... 15? Bo nie pamiętam XD
Em... co do rysunków... Machnęłabyś mi Polskę-pegaza? ;D I już czekam na tą d'awww scenę ;D
A fanfik... Wezmę wkleję do EDIT'a, bo wolę sobie to najpierw przetłumaczyć w wordzie, jakby mnie coś trafiło i bym pisała bez ładu i składu. Ale już ostrzegam: mocno depresyjne działające na uczucia

 

#379 2012-12-26 19:30:15

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Arty: Widziałam oba wcześniej W ogóle ta autorka ma fajne rzeczy, no poza tym, że trochę za dużo PrusPola... Ale mogę przymknąć ewentualnie oko
I żeby ciągnąć to dalej, dam ff od niej : http://grreentea.deviantart.com/gallery … 7#/d3i20wg
(krótki, ale jak dla mnie - prześmieszny)
Szeh: 22 sierpnia A imieniny mam 29.05, to trochę wcześniej
"Machnęłabyś mi Polskę-pegaza"
Siedzę i uśmiecham się głupio. Skąd ja wiedziałam, że mnie o to poprosisz? Ale nie ma problemu, i tak miałam machnąć Felka, to od razu machnę Felka z dedykacją No i pegaz, czyli zgadza się z moim headcanonem
A d'aww scena - jak dla mnie ona jest d'aww, ale wy możecie sądzić inaczej... Znaczy się, jeśli potraficie się oprzeć sponifikowanym chibiAmeryce i chibiKanadzie. I śpiącemu sponifikowanemu Arthurowi (wszyscy wyglądają tak słodko, kiedy śpią...). Cholera, zdradziłam szczegóły arta. Mniejsza.
"mocno depresyjne działające na uczucia" - Flutterlie approves.
EDIT: Zauważyłam, że mam 999 postów Jaka zagilbista liczba!

Ostatnio edytowany przez Flutterlie (2012-12-26 19:32:47)

 

#380 2012-12-26 20:04:09

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dżizas... Co ja mam z końcówką tego fika XD
Jak coś, to jak nie będzie dzisiaj wieczorem, to jutro dodam już w osobnym poście, bo, ten teges, muszem iść na chwilę (dłuższą) a jeszcze ni skończyłam tłumaczyć...
Co do tego ficka, tego co dałaś (XD) przeczytam później... Ale zaczełam i... popijawa u Felka! Julka approves
I dziękować. To ci wezmę może machnę na imieniny

 

#381 2012-12-26 20:56:38

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dobra, spoko, nie popędzam Skończ na spokojnie.
Przeczytaj, przeczytaj, bo jest super Już same nicki niektórych rozśmieszają. Ale uwaga! zawiera dużą ilość pairingów, i to yaoi (i wielu z nich ja nie toleruję, ale tu mi nie przeszkadzały )
I ja również dziękować
Yay, mój tysięczny post! Let's celebrate!
A, i wzięłam się ostatnio za fic (ten z grimponies).
I jeszcze coś miałam... A, już wiem! To do tematu MLP się nadaje, ale że mi się nie chce...
Tytuł odcinka: Keep Calm and Flutter On
Airdate: 19 stycznia
Opis: "Princess Celestia tasks the ponies with reforming Discord, a mischievous spirit of disharmony, but Fluttershy is the only one who is willing to give him a chance."
This is gonna be so awesome! YAY!!! Epizod o Fluttershy i Discordzie... Czy może być coś bardziej epickiego?

 

#382 2012-12-26 22:26:48

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Perkele...
J:Oczywiście nie napisałaś nic od wczoraj, mimo, iż dziś miałaś dostęp do forum.
M: Nihon, spieprzaj z mojego umy... Wycofuję poprzednie.
Fluttie - dziękidziękidzięki Kurczę, teraz przez Ciebie się szczerzę do ekranu, a miałam poprawić special'a... (wczoraj do pierwszej to robiłam -.-)
dat. Fakin'.Amejzing. Oś. JAK TY TO ROBISZ???!!!
Fajne arty Fic chatowy znam, z USUK'iem przeczytam, jak znajdę czas...
J:Nie przeczytasz go.
M: Coś ty taki nagle rozgadany?
J: *evil smile*
M:Przeczytam... *ucieka przed evil smile'm*
Szeh - OMG, KIIIIKUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!
J: *wyskakuje z pudełka i ucieka przed ultimatefangirl!Mariną*
M:WRAAACAAAJ!!!! *łapie go*
J: Kuso.
Arty świetne, fica się doczekać nie mogę
Vee, a może machnę Wam po opowiadaniu/bazgrole/wierszyku na Wasze urodziny/imieniny :3 ? Moment...
M:*ma wenę* Imiona napisane w hiraganie...
J: Skiepścisz to.
M: Kolaż z postaci z Hetalii i eMeLPe....
J: Skiepścisz to.
M: Mandale...
J: Skie...
M:Nihon, łaskawie się ucisz.
J: *evil smile*
M: To nie fair!!!! *ucieka*
Sorry za te wstawki, z leksza mi odwala
J: Ponieważ oczywiście musiałaś wypić tego szampana?
M: Kiku, to było pół lampki... NAWET MI NIE PRÓBUJ Z EVIL SMILEM!!!
EDIT
J:Oczywiście o czymś zapomniałaś.
M: Tak, ale masz się z tego  nie cieszyć!
Muzyka - f!cking shit, FL, masz zezwolenie na zabicie mnie. Zapomniałam o dwóch piosenkach...
http://www.youtube.com/watch?v=lNpkO9kgZgs
http://www.youtube.com/watch?v=MLKvycALrJw
W ramach przeprosin dodatkowo: http://www.youtube.com/watch?v=4_BO5LR3vbk http://www.youtube.com/watch?v=vzVz68XZt3o http://www.youtube.com/watch?v=9Qi3CI8LFA0 http://www.youtube.com/watch?v=3xWpVy6s … 5P6mzScGdg http://www.youtube.com/watch?v=mXJkb2-I … 5P6mzScGdg
Arty - http://img12.imageshack.us/img12/5779/3622646.gif http://img440.imageshack.us/img440/7008/3642605l.jpg

Ostatnio edytowany przez marina1318 (2012-12-27 00:07:16)

 

#383 2012-12-27 10:52:29

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Marina: "dat. Fakin'.Amejzing. Oś. JAK TY TO ROBISZ???!!!"
Yay, dzięki Ale moim zdaniem daleko jej do fuckin' amazing. Looknij sobie na deviantarcie. A jak to robię? No wiesz, biorę kartkę papieru, ołówek i stawiam kreski... I wychodzą takie bazgrołki
"... USUK'iem przeczytam..." - <wzdycha> To nie USUK, tylko brotherly love. Nie cierpię USUK'a, jak już mówiłam.
"Vee, a może machnę Wam po opowiadaniu/bazgrole/wierszyku na Wasze urodziny/imieniny" - VEEEE!!! Yay, jeśli ci się chcę, to ja poproszę
Szczerze mówiąc, to kocham te twoje rozmówki z Nihonem xD
"FL" - czyli mam nowy skrót od mojego nicka? Yay
Muzyka:
1) Islandia - dobrze, że nie piłam herbaty, bo bym opluła monitor. Po pierwsze: muzyka, muzyka... i nagle: What? Were you expecting something? xD Potem, jak włączył się Mr Puffin, to już w ogóle nie mogłam przestać się śmiać xD A jak powiedział o randce z Rosją... Sympatyczne i śmieszne 7/10.
2) Hiszpania - Wokal taki sobie (po Hiszpanie oczekiwałam czegoś lepszego), ale ten awanturujący się Romano na backgroundzie i Tosiek, który nie robi sobie z tego nic... Miodzio
3) Te różne filmiki (nie musiałaś aż tak przepraszać, ale... dobrze że to zrobiłaś ):
a) HetaOni - yay...
b) History is now (2 filmiki) - świetne, przepiękne arty historyczne.
c) JapTai - słodkie ^^
d) Dziękujędziękujędziękuję za tą piosenkę! Spodobała mi się od pierwszego dźwięku, a z każdą sekundą było jeszcze lepiej! i za chwilę wyląduje na moim telefonie. Hetalia + historia + fantastyczna muzyka = pure epic.
Arty: superaśne

Czy nikt nie zauważył mojego dopiska odnośnie MLP? No weźcie, nie chcę być jedyną osobą, która jara się tym odcinkiem...
I jeszcze jedno: czy ja nie za dużo piszę/mówię "yay"?

 

#384 2012-12-27 12:52:42

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Oj tam oj tam Arty na dA są awesome, bo używa się przy nich kilkunastu programów graficznych, których się uczy miesiącami, a takie odręczne są równie epic, jak Twoje
No to brotherly!USUK
J:Nie przeczytałaś.
M:Nihon!
J: Nie opublikowałaś kolejnego rozdziału.
M: ... Zabiję cię.
Chcieć to mi się chce Znając życie, szkice powstaną w pierwszy dzień szkoły Teraz tylko muszę wykuć znaki z japońca...
J: Jak nic będą fatalne.
M: Kiku, kochanie moje... MORDA W TORBĘ! I ciesz się, że FL to twoje gadanie nie przeszkadza, bo jakby było inaczej... *wyciąga kran i grozi nim Nihonowi*
Wiesz - Fluttershy - FS, Flutterlie - FL No i leniwa Marina, której nie chce się dużo pisać.
Muzyka:
1) Cóż, aż tak to tego tekstu nie analizowałam...
J: Ponieważ ci się nie chciało.
M: Co mówiłam?!
Ale wokal Iśka jest genialny, jeden z the best of Hetalia
2) W tej piosence wokal Spejna kiepski, ale jego Marukaite znośne Za Romcia plusik :3
3)
a) Taa, filmik dość... dziwny, ale tekst piosenki pasuje do HO,
b) I owszem, niezłe Z jednego pasuje mi bardzo muzyka (Two Steps from Hell - Sons Of War = omnomnom...), a w drugim niezła animacja (scena z Nihonem i Hiroszimą mnie derpła)
c) Well, po tym filmiku zaczęłam fangirlować JapTai'a ,
d) *kłania się* Prosz bardz, piosenka cudna, a artów do teraz poszukuję .
Arty:
1) http://img269.imageshack.us/img269/8209/4667197l.jpg - Nordyki :3 No, dwóch, ale ciekawie narysowani
2) http://img269.imageshack.us/img269/6176/4676184n.jpg - za minę Yao i kotopsa :3
EDIT
J:Zno...
M: Sza, Nihon, albo nici z sushi.
MLP - yay!!! Jeden z moich ulubionych wrogów + the best pony = epic episode!
EDIT2
M:Ani. Słowa.
J: *evil smile*
Taa, pierwszy rozdział II części fica.
https://docs.google.com/document/d/1Bmz … QpLOQ/edit
M:I co, podły Nihonie? Nie zapomniałam!
J:*przewraca oczami* Hai...
M:*tuli go*

Ostatnio edytowany przez marina1318 (2012-12-27 13:05:55)

 

#385 2012-12-27 13:25:54

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Bu! Marinka, ty sobie z Nihonkiem gadasz, a mi Felek zwiał do sejmu i nie wychodzi. A na odchodne mi tylko krzyknął, że o ile Nataszy się nie boi i ją nawet lubi, to ja go wprawiam w wielkie przerażenie >.< Jeszcze mu się to zmieni. Pracujem na tym *evil laught*
Arty wszystkie fajne ;D Filmiki obejrzem za chwilę, muzyki nie ocenię jak zwykle -.-''
A co do wierszyka, jestem za ;3
Fanfik z chatem przeczytałam, ale mimo, ze tam jest i PrusPol i Spamano, i GerIta i wgl... To mnie to nie raziło i czytało się spoko XD Niezłe XD
A ten co tłumaczem, to dam później... Bo pierwsze co robię to wchodzę na neta jak wchodzę na kompa XD
A odcinek... Uuuu... :3

 

#386 2012-12-27 17:27:16

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Marcyś!
Art z Felkiem: Fajny, ląduje w moim folderze
Fanfick o podróży: Niezły miałyście pomysł. Raczej, atmosfera, nie do śmiania się. To może ja dla odmiany, zrobię Gakuena (mam już postacie, więc możemy losować, którą będziemy grać) żeby można się pośmiać, takiego na luzie bardziej.
Sklejanko Szech- fajne :3 Mi by się przydało z Arthurem.
Wczoraj mama mi powiedziała, że zwiększyły mi się brwi. Więc miałam od razu skojarzenia. Bo jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na wielkość moich brwi. Ale tym razem było inaczej, podeszłam do lustra, i okazało się, że mam dosyć wyraźne, i dosyć duże. A do tego blond włosy dochodzą. Zaczynam naprawdę wierzyć temu testu, że w jakiś tam sposób przypominam Arthka.

 

#387 2012-12-27 18:57:56

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Właśnie do mnie dotarło, że mam spore zaległości w waszym ficu, bo chyba skończyłam na 5 rozdziale - jak to mogło się stać? No nic, jutro nadrabiam
Marina: Nie musisz tego czytać, ja to daję tylko jako propozycję
"M: Kiku, kochanie moje... MORDA W TORBĘ! I ciesz się, że FL to twoje gadanie nie przeszkadza, bo jakby było inaczej... *wyciąga kran i grozi nim Nihonowi*"
Marina, ja nie chcę nic mówić, ale to podchodzi pod znęcanie się nad drugą połówką <zakłada okulary>. Czy chcielibyście o tym porozmawiać?
Filmy:
"Z jednego pasuje mi bardzo muzyka (Two Steps from Hell - Sons Of War = omnomnom...)" - też uwielbiam tą nutę ^^.
Arty: ten drugi jest świetny
Btw. Zauważyłam, że w folderze Hetalia mam 299 plików... Oczywiście, większość to arty z Arthurem i Matthew Powoli zbliża się wielkością do MLP (no, MLP ma też swój duży folder w komórce, i wszystkie odcinki na 4 pendrive'ach no i jeszcze prawie 1000 tapet na kolejnym pendrivie... Nie, to jednak się nie zbliża).
Szeh: "Bu! Marinka, ty sobie z Nihonkiem gadasz, a mi Felek zwiał do sejmu i nie wychodzi." - Czego się czepiasz, może chociaż on zaprowadzi tam jakiś porządek.
"Fanfik z chatem przeczytałam, ale mimo, ze tam jest i PrusPol i Spamano, i GerIta" - GerIta to akurat fajne jest
Odcinek MLP: No, wiedziałam, że nie tylko ja się będę tym jarać Czemu, ach, czemu 19.01 jest tak daleko?
LD: Wiesz, ja zawsze miałam duże brwi. Naprawdę, może nie jakieś ogromne, ale duże (i czarne). Kiedyś mnie to martwiło, ale tak szczerze, to przestałam się tym przejmować po obejrzeniu pewnego anime i pokochaniu pewnego gościa z owego anime Ja z wyglądu przypominam któregoś z Azjatów (wprawdzie nie mam skośnych oczu, ale b. ciemne, długie włosy i ciemne oczy - najprawdopodobniej Chiny albo Tajwan), ale z charakteru to zdecydowanie Arthurka (sarkazm, zainteresowanie magią, nałogowe picie herbaty, gdy się wkurzam to przeklinam i wiele więcej... Gdzieś to pisałam wcześniej), Matthew  i Romano.

Ostatnio edytowany przez Flutterlie (2012-12-27 18:58:17)

 

#388 2012-12-27 19:31:05

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Jeśli chodzi o wygląd: To nikogo nie przypominam dokładnie. Jedynie co na Białoruś (długie, blond włosy).
Charakter?

Herbata : ... Czasami mam takie dni, w których strasznie chce mi się pić. To wtedy w takim dużym kubku (mam taki) pół litrowy, leje sobie herbatę. I obracam tak do kuchni kilka razy. I piję, 1 litr, 2 litr (...) i tak schodzi. Codziennie zresztą piję po kilka kubków tea (bo i zieloną też lubię) i nic mi nie jest.
Sarkazm: Lubię go używać, ale... rzadko mi się zdarzają takie sytuacje, bym to mogła pokazać. Szczególnie na forum. Bo w życiu realnym, to pokażę go, ale tak, to nie.
Magia: Chmm.... z tym to różnie. Lubię fantasy, wyobrażanie sobie, że mam jakieś magiczne zdolności. Że np. jakieś różne stworki istnieją I wyobrażam sobie, że je znam. Dobra, nie wnikajmy coraz głębiej w moją wyobraźnię, bo ona nie ma dna.
Wkurzanie: Bardzo łatwo mnie zdenerwować. Jestem strasznie nerwowa, i nie opanowana. Jestem wesoła i zwariowana, póki... no właśnie. Póki mnie nikt nie wyprowadzi z równowagi (a, o to łatwo). A jak wyprowadzi, to się nie odezwę do niego, choćby i przez rok. Taki mam wybuchowy charakter. Aż ciężko się po mnie , go spodziewać. No i wtedy, wymyślam różne przezwiska dla tej osoby. Nie mówiąc, o robieniu jej na złość
Matthew: Go najmniej przypominam. Cicha? Nieśmiała? Na pewno nie ja. Przecież wygadanie, i zwariowanie to moje drugie "ja".
Romano: Nie jestem aż taka "naburmuszona" i ponura.
Przypominam też z charakteru Felka (humor i te pomysły), też trochę Węgry, Amerykę (odrobinkę np. gry zwariowanie, gadanie bez przerwy, no ale jestem trochę inteligentniejsza)
Austria- chmm... Mogę być poważna kiedy chcę, i zachowuję się tak jak dorosła. Gram na pianinie, komponuję, cenię sztukę.
Danie- ale to już tak od biedy. I to tylko przez ten "upór"


Wniosek: Mieszanina Felka-Arthura-Rodericha

 

#389 2012-12-27 19:56:19

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Herbata: Ja jestem nałogowym pijaczem herbaty. Naprawdę, codziennie do śniadania, do kolacji, około 18, no i czasem jeszcze tak sobie, po prostu. Herbata dobra na wszystko
Magia: Może czarować nie próbuję (jak byłam młodsza, to próbowałam) i we wróżki nie wierzę, ale w takie duchy, demony itp... Coś w tym jest. Wierzę niektórym zabobonom (ale takim, co mają sens), wróżbom itp. No i wyobrażam sobie, że żyję w Equestrii jako pegaz.
Sarkazm: Ach, mój ulubiony typ humoru. Używany przeze mnie zbyt często, może w ten sposób.
Wkurzanie: B. łatwo mnie wkurzyć, chociaż też zależy kto. Np. Moja mama, i dwójka moich przyjaciół mogą zawsze liczyć na to, że wkurzą mnie najdrobniejszymi rzeczami, a ja swoją złość pokażę (i przekleństwa się posypią... Nie jestem z tego dumna). Natomiast mam też przyjaciół, co do których... Ach, oczywiście, że często mnie irytują, ale nie pokazuję im swojej złości, bo boję się, że ich zranię.
Matthew: Jeśli jest występ publiczny, to ja trzymam się od tego z daleka. Nie cierpię pokazywać swoich umiejętności i owoców swojej pracy przed ludźmi (przykładowo, jak pani każe mi przeczytać moje wypracowanie na polskim, to... Nie jest to dla mnie przyjemne), w internecie zasada ta nie działa (no bo w końcu czytacie moje nędzne opka i patrzycie na beznadziejne arty, nie?). Poza tym... Podobno potrafię być ekstremalnie słodka i miła, i uczuciowa. No i choć może tego nie okazuję, to odznaczam się dużą empatią.
Romano: Jak ktoś mnie zdenerwuje, ale to patrz wyżej. Arthurek i Romano mają dosyć podobny sposób reagowania na irytujące zachowania innych. No i czasem jestem taka ponura, jak wstanę lewą nogą.
Felek: Kochamy kucyki xD! Jego przypominam z wiecznym jedzeniem paluszków, głupimi sloganami (Warszawa będzie twoją stolicą!), naiwnością i najpierw-robię-a-potem-myślę, ale z drugiej strony - ja się wszystkim przejmuję, on dba o niewielką ilość rzeczy - i tu ja trochę przypominam Litwę.
Węgry: Jak ktoś zbliży się do moich przyjaciół/rodziny/psa lub powie o nich coś złego, to dostaje patelnią/innych przedmiotem leżącym w pobliżu.
Norwegia: Nienawidzę okazywać niektórych emocji przy ludziach. Smutku, poczucia samotności, bezsilności, niektórych rodzajów złości. Więc potrafię się zamknąć i cały dzień chodzić z jedną miną, mówić tylko wtedy, kiedy muszę i to w takim beznamiętnym tonie. Nie cierpię pokazywać swojego cierpienia - więc zachowuję się jak Norek. W niektóre dni zachowuję się jak jego kopia (i tak, zachowywałam się tak na długo przed
Hetalią).
Japonia: Jak jestem sama, to zachowuję się trochę jak on. Mina nie wyrażająca emocji (jestem zmęczona po całym dniu uśmiechania się sztucznie, no co?), odprężenie, relaksacja, rozmyślanie nad różnymi sprawami. Tyle.
Włochy: Czasami (ale tylko czasami!) wpadam w taki nastrój, w jakim on jest na co dzień.
Niemcy: W dwóch aspektach: Kocham psy i nigdy się nie poddaję, jeśli chodzi o coś, o co ktoś mnei poprosił (przykład: gdy mówię do siebie: No weź, narysuj w końcu tego kuca, to to nic nie da. Ale gdy ktoś inny: "Hej, mogłabyś mi narysować tego kuca", to potrafię rzucić wszystko i zabrać się do rysowania).
Poza tym jeszcze trochę przypominam Chiny, Grecję, Amerykę, Islandię i Finlandię.
Ale najbardziej to właśnie trójkę, którą wymieniłam wcześniej: Arthur, Matthew, Romano. No i jeszcze Norka.



EDIT: WHAT A WALL OF TEXT! Poważnie, muszę się z nimi opanować.

Ostatnio edytowany przez Flutterlie (2012-12-27 19:57:09)

 

#390 2012-12-27 20:56:10

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Wow...
M:Nihon. Ani. Słowa.
Szeh - Felek nawiał do Sejmu? "Sensacyjne wiadomości - personifikacja Rzeczypospolitej Polski przemalowała gmach Sejmu na różowo i porwała prezydenta na kucyku. A teraz wiadomości sportowe..."
Spox, mogę wziąć i muzę przesłać , ale nie teraz - zrobię sobie zapasy na koniec świata - Marukaity, Hattafutty i charasongi
Eldzia- arigato !
M: Kiku, kochanie, wróciłam do nauki twojego języka :3
J: Niech to.
M: Co to miało być?!
Rainbrows... *robi sobie arthurowe brwi z palców*
Fluttie - spoko
J: Mówiłem ci - nikt tego nie czyta.
M: *udaje spikerkę telewizyjną* W Katowicach zamordowany został Japończyk, czynu z wyjątkową brutalnością dokonała jego żona...
J: *ucieka*
Z wyglądu to ja jestem... Nie wiem. Chyba jak Liciek - brązowe włosy, zielone oczy, nie za wysoka.
Z charakteru... Oj, szykuje się wall of text.
Nihonek - co tu dużo pisać - zwykle pokerface, zamiłowanie do zielonej herbaty, nie przepadam za kontaktem fizycznym.
Włoszek - oj, jak mi czasem odwala...
Niemcy - wybuchowa jestem, i to bardzo. Jak się wkurzę, to lecą szajsy.
Anglia - sarkazm. Po prostu jestem od niego ciężko uzależniona.
J: Ciężej ode mnie?
M: Nihon, nie jesteś uzależniony ... Aha. Że ja od ciebie. D'aawww :3
Ameryka - zawsze chcę być "the hero". Ot, co tu dużo gadać.
Polska - totalnie mówię jak on.
Poza tym można też dać Norcia, Szwedka, ew. Wanię i Yao.
Arty:
1) http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2012/ … 5b428p.jpg kocham 2P!postacie. Kocham. A zwłaszcza *tiru riru, suprise* Nihonka z czerwonymi paczydłami :3
2) tu miał być Japonia bez koszulki, ale zostawię go sobie, aby potem Kiku szantażować http://img32.imageshack.us/img32/6588/4631385.jpg
3) http://img32.imageshack.us/img32/5769/4629504.jpg - ;_;

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pozycjonowanie zielona góra powietrzne pompy ciepła sieradz ciechocinek noclegi