Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#346 2012-12-21 16:33:34

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

*Patrzy, ile straciła* Sigh, nadrabiam...
Pony - wiem, że z argumentów sens aż po oczach wali Po prostu tak ich widzę, nic nie poradzę
Zeszyty - *śmieje się* Oj,żebyście widziały, co u mnie się dzieje na okładkach... Bazgroły, napisy, postacie z Hetalii, nawet dwa komisy się znajda xD A samych zeszytach to chibi-dudelki/rysunki xD
Opowieści młodej hetardki:
- Dziś wigilijka. Kumplowi kazałam mi życzyć trafienia do Hetalii,
- widząc nazwę kraju (byle jakiego), piszczę,
- "Miłosz, ja już nie wierzę w Św. Mikołaja... Wierzę w Finkołaja, który rozwozi prezenty z panem Szwedkiem!",
- wczoraj na lekcji Karol jakimś cudem przeleportował się ze swojej ławki w drugim rzędzie pod ławkę pierwszym, co wywołało komentarze "Karol przeleciał ławkę!". Moje myśli - "FRANCJA SIĘ OBJAWIŁ!!!",
- nic nie rysuję, ale śpiewam kolędę z Hetalii,
- dziś, z okazji końca świata, wymyślałam z kumplem ostatnie słowa krajów ("Włochy, kłamałem, kocham pastę i nienawidzę wurstów!"),
-planuję narysować w zeszycie z polaka Feliksa, a z histy... Wszystkie kraje !

 

#347 2012-12-21 17:06:00

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

To tak... średnio na temat: XD Fluttie, Włochy byłby z Ciebie dumny! http://besty.pl/1934199
A ja marzec... Hmm... Tutaj Francja może być, ale jeśli miałabym spędzić tą inwazję zombie w domu Francisa... NIEEEEEEEE!!!!!
XD
Em, no i... Na razie tyle z moich opowieści młodej hetardki XD Poza kanadyzimem. Ale to wiadome ;P

 

#348 2012-12-21 17:29:55

lisek696

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

A ja wrzesień, serial całkiem fajny ale to jednoznaczna opinia po paru odcinkach

 

#349 2012-12-22 11:17:35

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Marina - u mnie w zeszytach są wszędzie flagi i cytaty z Hetalii. Natomiast jeśli chodzi o MLP... W polskim mam ponad 60 kucyków.
Opowieści: Od wczoraj raczej nic się nie wydarzyło Poza tym, że Veneziano i Romano mi się śnili.
Szeh: <salutuję lewą ręką, jak Włochy> Feliciano, to będzie zaszczyt używać twojej najcenniejszej rzeczy jako broni. Nie zawiedziesz się na mnie!
Ja tam bym mogła nawet spędzić koniec świata w jego domu, pod warunkiem, że dostałabym tabletki usypiające (uśpiłabym Francję i wyglądała przez okno, jak nadchodzą zombie. A jeśli próbowałyby się włamać do domu, zawsze bym im mogła rzucić Francisa na pożarcie, non?).
Moja mama walczyłaby plakatem Biebera...
Lisek: Yay, kolejny hetard rośnie

 

#350 2012-12-22 12:21:49

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Szeh - będę walczyć siekierą. Okej ! Moja sis wiertarką (*ma wizję, jak młoda przewierca nieumarłym łby*), a mama kablem od pilota... Ajć.
Z Francją??? OMG.
J:Mogę pożyczyć Ci katanę.
M:O, a masz drugą? Zawieszę sobie nad łóżkiem :3
J:O.O
Lisek - *tańczy* Nowy hetard, nowy hetard, yay!
Fluttie - 60 kucyków?! O.O Co do flag, to fajnie U mnie są tylko flagi polskie, japońskie, włoskie i niemieckie - innych mi się nie chce rysować
Opowieści:
- widząc patelnię, śmieję się jak głupia,
- wczoraj, po winie bezalkoholowym na wigilijce (pani nam przyniosła, ja nic nie wiem...), odwałam jak Feliciano i co chwila krzyczałam "PASTA!/VODKA!/LATOVIA!",
- śniła mi się Hetalia (Francja mnie gonił z młotkiem xD).
Muzyka - later.
EDIT: Postanowiłam obejrzeć parę odc. World Series z ang. dubbingiem. Kojarzycie ten, w którym Ameryka odwiedził Japonię w stroju Mikołaja, a potem zrzucił na niego przygotowania?Cóż...
A: Guess what, everybody? This year Chrismas party is gonna by Japan's (jakieś słowo, którego nie zrozumiałam xD)
J:F*ck You, America!
Well... Nieco się zdziwiłam.

Ostatnio edytowany przez marina1318 (2012-12-22 12:59:34)

 

#351 2012-12-22 13:04:30

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Tak, Marina. 60. Nie 60 rysunków, 60 kucyków. Ponad. Małe, duże, średnie, na całą stronę albo o wymiarach 3 x 3 cm. Jednorożce, pegazy, kuce ziemne. Postacie kanoniczne, fanoniczne i moje własne. Fluttershy, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Twilight, Rarity, Applejack. Cutie Mark Crusaders. Postacie poboczne. Ponifikacje - mojej klasy, przyjaciół, samej siebie, ale też Hetalii. Kucyki w notatkach, na marginesach, na początku i końcu zeszytu, w gramatyce, i w samym środku. Kawałki komiksów, albo rysunki do ficów - moich lub innych, na przykład Crisis: Equesstria. Śmiem twierdzić, że mam więcej kucyków niż notatek w tym zeszycie. Brakuje tylko Luny i Celestii, bo niestety księżniczek nie umiem rysować.
A flagi to różne, przeważnie włoskie i polskie, ale też niemieckie, francuskie, węgierskie, szwajcarskie, austriackie i pewnie wiele innych.
"widząc patelnię, śmieję się jak głupia" - aż tak to ja nie mam
"Francja mnie gonił z młotkiem" - spoko xD Ja swojego snu nie pamiętam, tylko właśnie wiem, że mi się Italy Bros śnili.

 

#352 2012-12-22 13:25:24

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

O.M.G. 60 kucyków. Wow. Więcej niż notatek? Wow... *oddaje honor Pani Kuców, Naczelnej Pegasis, wznosząc toast kozakiem*
Dużo flag. Ja tam tyle nie rysuję ostatnio (weny brak ), tylko poprawiam swoje stare i szkicuję randomy (proste ornamenty 5x5 kratek, projekty ramek, obudowy do telefonu), zero portretów...
Cóż, uzależniłam się, nawet kumpel-hetard zalecił mi odstawienie Hetalii *teraz słucha jej na słuchawkach i się śmieje z niego*
Well.. Patrz wyżej.

 

#353 2012-12-22 17:08:52

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

<również podnoszę swój kozak wypełniony cydrem do góry> Dziękuję za ten toast, chociaż jest zasłużony
Ja ostatnio rysuję dużo hetaponies (you don't say?), ale specjalnie piękne to one nie są.
"Cóż, uzależniłam się, nawet kumpel-hetard zalecił mi odstawienie Hetalii" - a tam, po co odstawiać, skoro dzięki Hetalii czujesz się szczęśliwa? (to samo można powiedzieć o narkotykach i alkoholu, ale mniejsza).

 

#354 2012-12-22 17:55:45

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

*patrzy* Toast...Kozak...Cydr... CROSSOVER MLP/APH Z PAIRINGIEM USA X RD!!! Dobra, faktycznie muszę odstawić Hetalię.
Oj tam oj tam, na pewno ładniejsze od mojego pony!Dojca, który wygląda, jakby wracał od dentysty ;P
Masz rację *biegnie oglądać odcinek, ciągnąc za sobą biednego Kiku*
Opowieści:
- Parę dni temu czytałam gazetę, a tu artykuł "Francja i Niemcy świętują 60 rocznicę ślubu*. W rezultacie spadłam z krzesła,
- Przy filmach, patrząc na kraje, w których je wyprodukowano, tworzę crack-pairingi,
- Słuchając muzyki romansowej, myślę, do którego pairingu pasuje,
- Zastanawiam się, czy nie da się uszyć futerału na patelnię, a potem nosić ją do szkoły (do samoobrony, ofkors).
Muzyka - http://www.youtube.com/watch?feature=pl … kK0MT84JVc
Awesome awesomness i aż nie mogę się nie uśmiechnąć, słuchając tego :3
Art http://img802.imageshack.us/img802/5173/413602.jpg a wyczaiłam, całkiem ładny

 

#355 2012-12-22 19:24:38

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

A ja ostatnio patelni nie widujem, bo mamie nie potrzebna ostatnio XD Ostatnio to tylko garnki, rondle, talerze, widelce, łyżki (You don't say...) itd. XD
Nie... ja jak widzem nazwy krajów, w których kręcono jakieś filmy, to myślę sobie np. Ameryko, co ty ćpałeś? albo dajmy na to... Niemcy wydzierającego się jako reżyser na Francję XD
Ej no! Też wznoszę kozak! Już nawet nie pamiętam o co chodzi, ale co mi tam XD Aa... kuce. Fakt ^^ Powiem tyle: wow!
Ja nie rysuję w zeszytach, bo nam nauczyciele sprawdzają. Więc jak już coś bazgrnę, to zawsze na zwykłej białej kartce

 

#356 2012-12-22 20:28:37

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Marina - USA x RD to dobry pomysł Podobnie Canada x Fluttershy (odkąd zaczęłam oglądać Hetalię, nałogowo piszę Canada przez C. Wcześniej też mi się to zdarzało, ale teraz - ciągle. Podobnie myślę o "Spain" zamiast o Hiszpanii).
Opowieści:
- Przed chwilą skończył się kabaret (Opole 2009 czy coś). Gdy mama zawołała mnie, to akurat był skecz z gościem, o którym pomyślałam od razu "Ma fryzurę jak Dania". Co ciekawe, gadał on o Grecji <in my head: Grecja siedzi na kanapie z kotami i zastanawia się, z czego Feliks się śmieje>. Potem było "śląskie flamenco" <do pokoju wpadają Antonio i Romano; ten pierwszy, widząc wybryki Ślązaków, ma minę "WTF!?", natomiast Romano śmieje się z Antonia>, a potem fantastyczne "Romeo i Julia", lecz do tego nie wymyśliłam nic z Hetalią. Byłam zbyt zajęta śmianiem się xD
Szeh - ja przy filmach też wyobrażam sobie, że powiedzmy USA chce robić wszystko po swojemu <czyt. z rozpierduchą>, a Arthur wyrywa mu kamerę

 

#357 2012-12-22 20:53:28

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

A ja, robiąc ciasto na kruche ciastka zaczęłam się śmiać na myśl, jak wyglądałaby reakcja Białorusi, jakby się zorientowała, że "jej" nożem ciacham mąkę z margaryną XD

 

#358 2012-12-22 22:02:00

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Fluttie - fajnie Kilka pairingów HetaMLP można by zrobić... Chiny x AJ, USA x RD, UK x TS, Kanada x FS, Veneziano x Pinkie, Francja x Rarity, male!Węgry x AJ, fem!Austria x Fancy Pants... LoL, to ja czasem, zamiast Japonia, mówię Nihon albo Kiku - prawdę mówiąc, zamiast nazw państw, używam ich imion xD
Szeh - I feel ... Belarus is coming... with chainsaw...
Huh, LoLne wizje Mam jedną - na razie - jak słucham "Santa Claus...", jak to Axisy śpiewają - Włoszek zajada pastę, Niemcy rzuca mikrofonem, którym nie przez przypadek obrywa Kiku... Potem wbija BTT, ale nic nie mówi, tylko ich parodiuje xD
Opowieści:
- Zastanawiam się, czy mój kot nie nadaje się na jakiś cosplay do Nekotalii ,
- Słucham cały czas czegoś z APH,
- Wygrażam kolegom, że ich zleję kranem.
Muzyka - po co to daję, jak nikt nie słucha Anglia - England's Demon Summoning Song
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … 2rte3QoSNM
Random filmik - scena z jednego odcinka z ang. dub. - interesująco przetłumaczona.
http://www.youtube.com/watch?v=vpY0w9k19cU

 

#359 2012-12-22 22:10:25

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Marina, ja też zamiast nazwami państw mówię ich imionami Tak... tak jakoś po prostu XD Zresztą w sumie... w sumie jak Feliks mówię. On też nigdy nazwami państw nie mówi... (Wyjątek: Liciek. Ale bo ja wiem, czy to właściwie nazwa... Słyszał ktoś kiedyś o takim państwie? XD)

EDIT: Plus jeszcze każdy patyk kojarzy mi się z Bułgarią XD

Ostatnio edytowany przez Szeherezada (2012-12-22 22:47:26)

 

#360 2012-12-23 10:24:56

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Marina: Byłoby świetnie, gdyby kuce trafiły do Hetalii lub na odwrót. Przecież w naszych M6 mamy idealne osobowości do państw z Hetalii. Dogadywaliby się świetnie, znacznie lepiej niż niektóre wymuszone pairingi hetero (czasem wydaje mi się, że ludzie shippują kogoś z kimś, bo są różnych płci. Zresztą, nawet nie muszą być różnych płci ).
Ja też używam imion zamiast nazw państw. Na Feliksa prawie nigdy nie mówię "Polska". Z kolei w zeszycie od historii czy geografii "Ivan" czy "Ludwig" są czymś normalnym, jak już pisałam
Rozwaliłaś mnie tą wizją xD
Btw, śliczny avatar
Opowieści:
- Również słucham cały czas character songs. Moi przyjaciele się dziwią, czemu słucham piosenek po japońsku.
- Przeklinam po fińsku (Perkele! (pl. k*rwa mać!) - to nie brzmi jak przekleństwo, więc możesz używać tego nawet w towarzystwie), czasem w innych językach.
- W ogóle wtrącam zwroty z różnych języków (np. Xie xie!)
- Na ostatniej historii na ławce mieliśmy atlasy (jeden na dwie osoby). Mój kolega nie był nim specjalnie zainteresowany, więc ja, pod nazwami państw (np. Cesartwo Austriackie) dopisałam imiona (Roderich, Feliks, Gilbert, Romano, Francis, o ile pamiętam). A potem oglądałam sobie mapy i np. uśmiechnęłam się szeroko, gdy znalazłam mapę zjednoczenia Włoch.
Muzyka: Ja słucham, tylko że mama zabrała mi parę dni temu słuchawki, a bez nich nie mogę słuchać, kiedy ona jest w domu. A jak na złość, od paru dni ma wyjątkowo mało spraw do załatwienia, i nigdzie nie wychodzi. Więc wysłucham później.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://zspwegrow.online TesnĂŠ betónovĂŠ Ĺžumpy Malacky lacnĂĄ hotele ciechocinek