Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#286 2012-12-11 17:01:07

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Skończyłam HetaOni i płaczę, bo:
1. TO KONIEC
2. To takie cholernie smutne!
Kurde, no... Pozwól, że trochę ochłonę (jestem świeżo po seansie 17 1/2) i rozwinę swoją wypowiedź, ale nie teraz. Cholera, ciągle mam łzy w oczach...
Kiedy będzie następna część?
Właśnie, Marina, przypomniałaś mi, że miałam narysować Oś i Aliantów jako kuce. Yay~

 

#287 2012-12-11 17:09:33

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Nie dziwię się... Scena z "I can... no longer see" KAŻDEGO by powaliła. A muzyka na początku 16 2/2 ... Nie, po prostu nie.
Niestety, prawdopodobnie nie będzie. Przepraszam na moment... *idzie płakać* *wraca* Fuck.
Was???? YAY!!! A ja zamierzam narysować kilka scenek z APH w wersji APH Np. trening Osi, bitwa na wyspie, Ya Ho Ho Tra La La...
EDIT: Wynik testu, raczej nikogo nie zaskoczy - http://quizilla.teennick.com/quizzes/re … 8/8195363/ .

Ostatnio edytowany przez marina1318 (2012-12-11 17:10:09)

 

#288 2012-12-11 20:54:06

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

CO!!!??? <Feliks mode: on> Ale, to jest, tak jakby, totalnie niemożliwe! Jeśli coś nawet nie ma kontynuacji, to, generalnie, fani robią dalsze części! <Feliks mode: off>. Ale serio, JAK TO MOŻLIWE!?
Mam już kilka szkiców ^^ Oś, i Alfred przeszkadzający Arthurowi
Ha, spodziewałam się tego A oto mój (innego testu): http://quizilla.teennick.com/quizzes/re … 8/8204149/
Ale na Kanadę też bym nie narzekała
A w tym twoim (dla jaj rozwiązałam), to mi wyszedł Romano .

 

#289 2012-12-11 21:20:22

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Wiem! Ale po tsunami dziewczyna, która to robi, przestała dodawać nowe części... Fani robią dalsze, ale tylko w formie fanfic'ów
*Cieszy się jak Prusy na odbicie w lustrze* Yay! Ja mam na razie tylko Włoszka wołającego o pastę i scenę z serii "Chibi Romano i szef Hiszpania" - Romciu nad rozbitym talerzem i zdziwiony Tosiek :3
D'aawww... Ale i tak wolę moje
Okej... (?)
Tak poza tym - w końcu odsłuchałam wszystkie chara songi. Wynik? Oficjalnie, niezaprzeczalnie kocham Kiku, Gilberta (sorry ) i Chiny. Jak odsłuchasz, to zrozumiesz, why
Btw., znalazłam takie coś - http://quizilla.teennick.com/stories/22 … racktastic . Efekt?
Dear friend. This is sort of difficult for me to explain but China has frozen to death. I realized this when you were dancing like mentally challenged squirrels with Austria. I'm sure you're cowardly enough to understand that Russia believes he can fly.
Go milk a cow, Marina.
PS. Poland thinks you need serious mental help, just thought I should let you know. 

Taa... Fajne, co :3 ?

 

#290 2012-12-12 11:32:02

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Buuu! Zue tsunami!

Dear Klaudia (przyjaciółka z reala )/Ola (też)/Marina/Eldzia/Flu... Dobra. Wróć i od początku.

Dear friend. This is sort of difficult for me to explain but America is in love with you. I realized this when you were dancing like mentally challenged squirrels with Japan. I'm sure you're Frostbitten enough to understand that Russia is about to set your house on fire.
Go milk a cow,
Julka
P.S. Poland hates you, just thought I should let you know.

XD



A mi teraz się, jeden Pan Bóg raczy wiedzieć czemu, przypomniał zhetaliowany dowcip (nie pamiętam jak tam dokładnie było...)

Ameryka i Rosja postanowili wybrać się w przyszłość. Jako że oba kraje miały dobrze rozwiniętą technologię, szybko udało im się zbudować odpowiednio działającą maszynę. Przechodzą przez portal... i są w roku 2050! Wszystko - jak na przysżłość przystało - odpicowane: latające samochody, afisze "Rok pokoju z Marsjanami"...
Rosja podbiega do kiosku i czyta nagłówek gazety. Zaczyna się śmiać. Ameryka zdziwiony również podchodzi i pyta:
- Z czego się tak śmiejesz Rosjo? Co w tej gazecie takiego zabawnego?
A Wania odpowiada:
- A nic... Tylko coś o kolejnym stłumionym powstaniu Amerykanów pod zaborem angielskim. - i dalej się śmieje, a Alfred posmutniał.
Idą dalej, patrzą na te wszystkie budowle, podziwiają - a przynajmniej Iwan podziwia, bo Ameryka zastanawia się, jak tu dopiec Rosji. I nagle patrzy: jest! Podbiega do ławki, zabiera samotną gazetę i czyta. Czyta i się śmieje. Wania podchodzi w świetnym humorze i pyta:
- Pociemu się tak śmiejesz? Szto w tej gazecie takiego zabawnego, hm? - a Alfred odpowiada:
- A nic, nic... Tylko coś o kolejnych zamieszkach na granicy polsko-chińskiej.

Ostatnio edytowany przez Szeherezada (2012-12-12 11:32:22)

 

#291 2012-12-12 16:05:54

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Marina - a czytałaś jakieś fici z końcem HetaOni? Bo ja muszę wiedzieć, jak to się skończy, nawet jeśli to ma być fałszywy koniec.
Ta... I robię komiks (przypominam: wszystko w formie poniaczowej) z chibiAmeryką, chibiKanadą i Arthurkiem
"Ale i tak wolę moje" - a ja moje Ale widzisz, to dobrze, bo gdybyśmy jakimś cudem obie przeniosły się do Hetalii, to przynajmniej nie będziemy się bić
Szeh - dobre, dobre
Mój list:

Dear Friend. This is sort of difficult for me to explain but England* is really a unicorn**. I realized this when you were invading Austria with Austria***. I'm sure you're scarred enough to understand that Russia is about to set your house on fire.

Best of luck with the sex-change,

Magda
P.S. – Poland is out to get you, just thought I should let you know.


*Serio, nie ubieram bluzek specjalnie... On mi wychodzi przez przypadek cały czas! Powinnam chyba zacząć się bać, czy to jakiś spisek nie jest...
** Po tym padłam xD Zwłaszcza, że na moim biurku leży szkic Iggy'ego w takiej postaci.
*** Nie ma to jak sens...

 

#292 2012-12-12 18:13:09

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Szeh - jestem zua >_< Przez Twój list znowu mało nie padłam ze śmiechu!
Dowcip - znane, ale kochane Ja znalazłam taki - "Jak Prusy najszybciej może popełnić samobójstwo? Skacząc z poziomu swego ego na poziom swej inteligencji"
Fluttie - znalazłam jeden na fanfiction.net, jak się wpisze w szukajkę "HetaOni", to powinno się pokazać
YAY! A jak tam ze szkicami ? Bo u mnie dziś zapowstał Anglia karmiący dog!Włochy scones, też poniaczowe, i fem!Niemcy, nawet ładna :3
Spoko, ale mam dla Ciebie zuą wiadomość...Zrobiłam sobie trzeci test z tej serii - wyszedł Kanada. Proszę nie bij!
List - *właśnie myje ekran z herbaty* Serio, jak tu być z Wami poważnym?

 

#293 2012-12-12 19:48:20

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

" "Jak Prusy najszybciej może popełnić samobójstwo? Skacząc z poziomu swego ego na poziom swej inteligencji"" - wiesz co jest najgorsze? Ja znam ludzi, którzy mogliby popełnić w ten sposób samobójstwo... Idiots. Idiots everywhere.
" znalazłam jeden na fanfiction.net" - dzięki za wypełnienie mojego jutrzejszego popołudnia
Szkice? Cóż, na polskim wymyślałam fabułę komiksu (to mój pierwszy komiks w życiu... Dziwne), a szkice na razie stoją. Aczkolwiek, ponieważ nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w rysowaniu staillonów (zawsze myślę właśnie o "staillonach" a nie o ogierach ), to wydrukowałam sobie tutoriale 7 bitych stron, miejmy nadzieje, że pomogą.
Yay! A pokażesz te szkice? http://denver.mylittlefacewhen.com/medi … -aawww.jpg
" trzeci test" - a to jest jakiś trzeci? No chyba że mówisz o tym moim (Sweetest Country...). Nie biję, bo i tak wiem, że wolisz Japonię A nawet, gdybyś zabrała Kanadę, no to zostaje mi Anglia Dobrze jest mieć dwóch ulubieńców xD
Tak, przyznaję - mój list jest zagilbisty Najpierw wpisałam tam imię swojej przyjaciółki, ale zmieniłam na zwykłe "friend" - i dobrze, bo ta zmiana płci nie wyglądałaby za dobrze...

 

#294 2012-12-12 20:43:44

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Niestety... również takich znam. Za dużo takich... *idzie sprawdzić, jak prace nad teleporterem do MLP*
Spoko, spoko
O, fajnie :3 A o czym ten komiks, znaczy, tak dokładnie ?
Pokażę, jak się wezmę w garść i zeskanuję... Czyli może pokażę
Huh, może ten... I dobrze :3 Nie kce Ci zabierać Kanady

 

#295 2012-12-12 22:03:38

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Marina, a jak już ten teleporter będzie działać, to weźmiesz mnie ze sobą, prawda?
A komiks... Zobaczysz Ale nie spodziewaj się go w najbliższych dniach - jak wszystko, co tworzę, będzie długi i ciągnący się w nieskończoność... Och, czemu ja nie potrafię wymyślić czegoś krótkiego? Aczkolwiek co do państw Osi i Ameryki i Anglii... Dokończenie ich zajmie mi trochę mniej czasu Może ich nawet pokoloruję... Nie, jednak nie, biorąc pod uwagę, jak to się zawsze kończy.
To weź się w garść, bo chcę zobaczyć twoje dzieła
http://quizilla.teennick.com/quizzes/19 … -they-know --> chodziło mi o ten test "Nie kce Ci zabierać Kanady" - dziękuję Ja, gdybym spotkała takiego Kanadę... Zachowywałabym się trochę jak Białoruś (Marry me, marry me, marry me!!!).

 

#296 2012-12-13 12:29:13

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ej no! Nie zostawiajcie mnie w tym okrutnym świecie! Na pewno się znajdzie miejsce dla trzech, prawda? *robi oczka zbitego szczeniaczka*
Hah. Fluttie, jakbym ja spotkała Felusia, to bym się zachowała jak Białoruś ;3
Komiks też chętnie zobaczę ^^ I rysunki też A jako że jestem chora... Może nadszedł czas odkurzyć ołówek i kredki? XD Jak tak czytam o tych waszych rysunkach... No aż mnie naszło XD Dzięki! ;D

 

#297 2012-12-13 13:26:04

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dzięki, za życzenia.
Disiaj mój super dzień. Zaraz wam przedstawię dlaczego.

Jestem po egzaminach. Serce podchodzi mi do gardła, zresztą nie tylko mi jednej. Siedzimy na tych stołkach i praktycznie wszystkie się cztery trzęsiemy. Po zmówieniu pacierza, przeżegnaniu się, skończyliśmy tym o to zdaniem: -I pobłogosław Panie to pianino. Amen.
Słyszymy kroki. Pani wychodzi z sali. I mówi nam pokolei co dostałyśmy. -No więc tak, wszystkie zdały. *Westchnięcie ulgi* Pani zmierzyła mnie wzrokiem (tak samo jak w sali, tylko że wtedy zrobiłam uśmiech, jako że mi się podobało jak zagrałam). No więc tak, po zmierzeniu mnie wzrokiem, podeszła do następnej - 5. Do następnej - 4. Do następnej - 4. I wreszcie podeszła do mnie. - Jeszcze nie wiadomo, czy nikt nie dostał trói. Odpowiedziała .A ja: COOO? Dziewczyny w śmiech. Pani, popatrzyła się na mnie, a ja ze swoją miną la smile. Czekałam na wyrok. -Jadwigo... dostałaś... piątke.



Dużo wtedy się działo, oj wtedy, dużo.
Nagle na pół szkoły muzycznej rozległ się pisk, trwający około 5s.. Chyba to było -Jupiii! Aż skoczyłam z radości, oczy mi nabrały czerwonego odcienia, nogi nagle się oderwały od ziemi, chciało mi się skakać (po nutach z gamami też). Normalnie, tęcza nad głową, wyszczerzone ząbki, i zaczęłam aż śmiać się z radości. Przytuliłam panią, i wystrzeliłam do szatni. -Nigdy więcej tej głupiej gamy grać Es-dur nie będę! JUPII!!! Cel osiągnięty!

I poszłam się przebrać do szatni, a piątka i koniec męczenia się z tą głupią gamą, było myślą wspaniałą.
Normalnie: O szczęście niepojęte, game do półki i już. O le!

Co do Hetalii, myślę, myślę, układam różne historie i fanficki w głowie.

A ja? Co to ma być, a dla Eldzi się tam miejsce pośród was znajdzie?

Ostatnio edytowany przez LastDay (2012-12-13 13:28:26)

 

#298 2012-12-13 16:07:17

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Fluttie - nie, zostawię Cię tu z tymi szalonymi ludźmi Żart, of course, zabiorę każdego z wyjątkiem gwiazd muzyki pop .
Okej, życzę powodzenia
Spoko, spoko, postaram się - a na razie rysuję na potęgę. Dziś, z powodu egzaminów próbnych (kolejne...), dokończyłam tylko rysunek szalonej Ofelii i nabazgrałam moją OC Barbados w wersji świąteczenej, lecz wkrótce powstanie wiecej rysunków - z kumplem umówiłam się na pożyczanie sobie materiałów rysowniczych
Tak, o ten test I spoko, nie chcę zadzierać z Belarus!Fluttie ;3 Ale uwaga - każda próba położenia palca na Kiku wywoła natychmiastowy atak z mojej strony najbliższym przedmiotem z ostrą końcówką
Szeh - *klepie miejsce na ławce koło siebie* Wskakuj .
Belarus!Szeh? Dziekuję, ale nie, dziękuję.
Twoje rysunki? Em... yay! Kolejna osoba, jak nic rysujaca milion razy lepiej than me!
Eldzia - congratulations *przytula Eldzię* ! Kurczę, to teraz z radości weź i skomponuj jakiś utwór, nagraj i puść na Skype'ie
Historie? O, a jakie :3 ? Ostatnio mam z kumplem fazę na smoki - w efekcie powstały dwa opowiadania, w jednym kraje mają smoki za armię, w drugim nimi są I jest, ekhem, ciekawie :3
No wiesz co?! Jasne, właź
Nowa seria: APH muzyka.
Włochy - Let's Boil Hot Water - http://www.youtube.com/watch?v=l3X1Xrb4-vQ

 

#299 2012-12-13 16:20:30

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Oczywiście, że was nie zostawimy! Ani ciebie, Szeh, ani ciebie, LD.
Rysunki... A dobra, postaram się je skończyć dzisiaj (oczywiście nie mówię o komiksie... Na to przedsięwzięcie potrzeba więcej czasu ). Szeh - jak coś narysujesz, to pokaż.
"Fluttie, jakbym ja spotkała Felusia, to bym się zachowała jak Białoruś" - jak miło wiedzieć, że nie tylko ja identyfikuję się czasami z tą psychopatką miłą dziewczyną
LD - no to gratuluję! Ja też miałam dobry dzień... Pozwolicie że zanudzę was jego opisem (ostrzeżenie: dalsza część postu zawiera śladowe ilości orzechów arachidowych, lekkiego nudzenia i Hetalii).
A więc, jak wiecie (albo jak nie wiecie) lubię geografię. Polubiłam ją w 1-szym semestrze 2 klasy i od tamtego czasu mam marzenie, cel, czy jak to zwał: na koniec każdego semestru i roku mieć 5 z gegry. Jak na razie mi się to udawało, choć ludzie przeważnie stukali się w głowę i mówili "5 z gegry? Kobieto, to niemożliwe!". A powód był taki, że mamy bardzo surowego nauczyciela, który jednak w 2 klasie mnie polubił (o dziwo! Chociaż wydaje mi się, że on lubi ludzi, którzy się starają, ale nie tak na "kujońsko" - czyli takich jak ja). Wracając - sytuacja w tym semestrze przedstawiała się niezbyt ciekawie. Ok, na moim koncie widniały dwie 5, ale zawaliłam próbny egzamin gimnazjalny, z którego dostałam 4-, więc moja średnia=4,5=4+. Oczywiście mogłam odpowiadać, ale niewiele by mi to dało - ale i tak się zdecydowałam. Uczę się więc dzisiaj na matmie, a potem ze ściśniętym sercem idę na gegrę. A, zapomniałam - u tego nauczyciela odpowiada się z 2 ostatnich tematów, czyli w moim przypadku z Europy Płd. i Krajów Alpejskich. Gdy zgłosiłam się do odpowiedzi, razem z jedną dziewczyną, okazało się, że nie umie ona K. Alpejskich (były na kartkówce i ona myślała, że nie wchodzą do zakresu dzisiejszej odpowiedzi). Nauczyciel miał BARDZO dobry humor, więc pozwolił jej odpowiadać tylko z Europy Płd, przez co niestety na mnie spadły Alpy i brak JAKIEGOKOLWIEK pytania z Południa. Cóż, poradziłam sobie... Dzięki Hetalii Poważnie, gdy się uczyłam, to kojarzyłam wszystko z Roderichem, Romano i innymi. Dzięki temu znałam WSZYSTKIE odpowiedzi na moje pytania, a także na pytania koleżanki (na te, na które ona nie potrafiła odpowiedzieć, ja mogłabym udzielić nadprogramowej odpowiedzi - w końcu nie potrafiła odpowiedzieć na: "Dlaczego pomiędzy gospodarką Włoch Płn i Płd jest taka kolosalna różnica?" - miałam ochotę wykrzyczeć to wszystko, łącznie z tym czego nie było na lekcji, np. datą zjednoczenia Włoch ). Gdy mnie o coś pytał, odpowiadałam właśnie nadprogramowo. Efekt: chociaż nie mam średniej wymaganej do 5, to dostanę 5 na semestr, bo nauczyciel był pod wrażeniem mojej wiedzy Czyli oglądanie Hetalii się opłaca
A tak btw. na historii omawialiśmy dzisiaj Napoleona i to, jak Brytyjczycy stali się wielką potęgą morską. Miałam tyle skojarzeń xD

EDIT: Ja to jestem kapnięta - napisałam posta, gdy Marina pisała swój no i go nie zauważyłam... Oh well.
"I spoko, nie chcę zadzierać z Belarus!Fluttie" - nikt nie chce, uwierz mi. Koleżanka przyniosła ciasto do szkoły, to mój kolega ostro zaprotestował, żeby dawać mi nóż do ręki. Jak tak się zastanowić, to całkiem rozsądnie postąpił. A ja nie mam ochoty zadzierać z Belarus!Marina, więc o Kiku się nie bój - jest twój
Dobry pomysł z serią To akurat słuchałam, dajmy temu... 7/10 (dobre, ale nie powala). Na moim fonie od jakiegoś czasu goszczą Absolutely Invicible British Gentleman, Pub & Go (kocham wokal Iggy'ego ^^), Country from where the sun rises i Delicious Tomato Song, ale poza nimi, Lets Boil... i Excuse Me, I Am Sorry (6/10... Jakoś tak nie przypadło mi specjalnie do gustu, ale nie jest złe) niczego nie słyszałam, więc pomysł na doedukowanie mnie i innych w kwestii character songs uważam za dobry

EDIT2: Marina, weź wydaj swoją opinię o Sleepless in Ponyville i Wonderbolt Academy w temacie o MLP. Uwielbiam Hetalię, ale o MLP też chcę dyskutować

EDIT3: O kurde, ale ściana tekstu. Życzę miłego czytania

Ostatnio edytowany przez Flutterlie (2012-12-13 19:15:12)

 

#300 2012-12-13 19:34:43

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Co do skomponowania, to spoko. Postaram się :3 (Mam nadzieję że jutro żadnych sprawdzianów i innych "pognębiaczy" nie będzie. Jak skomponuję do końca, (mam 4 w fazie robienia) to dam wam znać. :3

Historie moje Marcyś, są takie absurdalne, że nawet się boje je tu zamieszczać.
Nie wiem czy nie lepiej by zostały nadal w mojej głowie, bo to takie "love story" trochę.
Jak coś, to zrobię do fanficka innego, jakąś muzykę. ;P

A no przecież, ja wam jeszcze mam nagrać, mój śpiew solowy. A później na mecie pokazać. Co chcecie. Polskie czy Angielskie? Wesołe czy smutne? Bo muszę wiedzieć.

Dziękuje za wejście, do waszego klubiku.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skilene.pun.pl rozwód kraków dobry adwokat