Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#256 2012-12-08 10:51:37

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Fluttie !
Zazdrość Miałam dostać też któryś tom, ale zamiast niego - kurs rysunku. Cóż, przynajmniej udało mi się nabazgrać kilka fem!Japonii
Super A jak obejrzysz kilka odc., to napisz :3
Spoko I looknij na naszego fic'a, bo jest ostatni rozdział + spoilery
Cóż... Nie zabiję Cię. Polubiłam Francję. Coś, nie wiem, co dokładnie, mi się w nim spodobało. Może jego urocze kłótnie z Anglią, może wyjątkowy śmiech, może należenie do Bad Touch Trio, które kocham...

 

#257 2012-12-08 20:03:12

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

No, kawałek drugiego tomu już za mną ^^. Chyba nie minie tydzień od otrzymania komiksów, a ja już wszystkie przeczytam... A potem przeczytam je ponownie I ponownie, i ponownie...
HetaOni nie oglądałam, ale za to czytałam wszystkie obecne tu fici:
1. (ten z nadzieją Felka) Świetny, naprawdę świetny. Nie za bardzo wiem, co powiedzieć - ale dar Feliksa naprawdę pasuje do naszego narodu i jego historii.
2. (Ten z USA i Sealandią) Yay! Mały Ameryka i mały Kanada to takie urocze dzieciaki! (są uroczy jako dorośli, ale jako dzieci jeszcze bardziej). Normalnie cukrzycy dostałam. Przesłodkie (ale w pozytywnym znaczeniu ).
3. (ten z libacją alkoholową ). Nie jestem zwolenniczką nawalania się w sztok, ale nie mogę powiedzieć, że nie lubię czytać o przygodach ludzi po alkoholu xD
4. (ten z Holocaustem)... Biorąc pod uwagę, że byłam w Oświęcimiu i owa wycieczka naprawdę mnie poruszyła... Postacie tak bardzo realistycznie oddane, a jednocześnie akcja trzymająca się w realiach obozu... Łzy mi się w oczach zaszkliły, kiedy to czytałam. I nie, nie wtedy, kiedy Sulamith umarła... Wtedy, gdy Gilbert oprowadzał Feliksa po obozie, i przede wszystkim wtedy, gdy staruszka rozpoznała w Feliksie Duszę Narodu. Naprawdę, cudowne opowiadanie.
A na waszego fica zaraz looknę
"Polubiłam Francję." - Veeee! To nie jestem sama! (znaczy się, i tak nie byłabym sama, bo jest jeszcze Tinel, no ale im więcej, tym lepiej ). Ja go polubiłam ze względu na humor, jaki wprowadza do serii.

 

#258 2012-12-08 20:27:08

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Zazdrość do sześcianu
No to na YT marsz, żołnierzu!
O, to też Jest w nim coś, co rozbawia i rozczula jednocześnie, np. odcinek, jak zaatakował Austrię patykiem
http://nyanyan.mangowe.pl/obrazek.php?60494 - 26.12 ... CO???!!!!
http://nyanyan.mangowe.pl/obrazek.php?56786 - *nie wie, czy uciekać, czy go przytulić*

 

#259 2012-12-08 20:36:31

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Co do arta z Kanadą: ja też nie wiem...
A co do kalendarza: ja mam 26.03... I powiem tyle: O-keeeej...
WHY FELIKS JEST 5?! :<

 

#260 2012-12-08 20:43:18

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Szeh, Hiszpania? Honhonhon... A ja bym chciała urodzić się 20.03 albo 20.01 ... Chociaż, patrząc na wyniki testu... http://quizilla.teennick.com/quizzes/re … 0/8189461/

 

#261 2012-12-09 10:22:12

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

22.08 - Epic showdown with Arthur Kirkland
Weee!!! Arthurek A tak w ogóle to widziałam to już dawno W innej takiej wyszło mi coś takiego, że Canada wlazł mi do łóżka, kiedy spałam O.O (nie narzekam ). Marina - twoje mnie rozwaliło xD A na miejscu Szeh bym nie narzekała
Art - em... Matthew, ja tam od zawsze wiem, jak się nazywasz, przecież cię uwielbiam ^^, więc mi nie urywaj głowy... Dobrze?
Marina - zacne wyniki testu I tak wolę swoje Ale gdybym otrzymała taki wynik, to bym była zadowolona A ty pewnie jesteś więcej niż zadowolona (ach, ten Japonia...)

 

#262 2012-12-09 10:27:28

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Mi wyszło coś porąbanego. Na serio, porąbanego. Bardziej dziwnego. Dobra... wyszło mi że jestem żonaty z Węgrami. WTF???!!!
Marinka - Współczucie
Szech - Nie narzekaj. Hiszpania jest fajny
Flutt- Zazdrość. Też tak chciałabym! ;P

Ps. Znalazłam taką fajną grę. I już ją pokazałam Szech. Teraz wam pokażę:
Coś dla Marinki - http://namioki.deviantart.com/art/INTER … -260982217
Coś dla Flutt (nie wiem na 100%, czy Matthew to twoja ulubiona postać, ale i tak wstawię) http://namioki.deviantart.com/gallery/33065780#/d4icwjr

Ostatnio edytowany przez LastDay (2012-12-09 10:38:28)

 

#263 2012-12-09 10:37:02

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Mi przeważnie w tych birthday scenerio game wychodzą takie totalnie durne rzeczy (często z podtekstem seksualnym - kurde, czemu niby ludzie urodzeni w sierpniu są zboczeni?), albo rzeczy z postaciami, których nie lubię. Ale tu - wyjątek Arthur i Matthew w dwóch różnych testach... No czy mogło być lepiej? A, zapomniałam jeszcze o jednej, już trzeciej, takiej grze - wyszło mi z kolei, że Arthur kupił mi lunch

 

#264 2012-12-09 10:42:25

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dobrze, że kupił, a nie zrobił. ;D
Ja rozwiązywałam dużo takich testów- birthday. I powiem tak, prawie zawsze wychodzi mi:
1. Doitsu.
2. Vash.
3. Austria
4. Włochy (też mi kiedyś wyszły) Północne.

Zgadzam się, niekiedy wychodzą takie porąbane rzeczy, jak to moje. Że szok w trampkach. >.<
Znalazłam jeszcze jeden taki test:
http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2011/ … 4fn2q3.jpg
Co wam wyszło?
Bo mi:
Anglia całuje twoje usta namiętnie, (do tego słowa jest normalnie, dalsza część zdania) Gołymi rękami. XD

Ostatnio edytowany przez LastDay (2012-12-09 12:32:01)

 

#265 2012-12-09 13:00:57

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

O, to właśnie w tym wyszło mi, że Arthur kupił mi lunch Tylko zapomniałam dodać, że śmiał się wówczas wesoło
A twoje mnie rozwaliło, LD xD A co do pierwszego "testu", do którego Marina dała link - miałaś pecha, no bo żeby ze wszystkich postaci trafić na jedną z dwóch dziewczyn... Nie wiem, czy cię to pocieszy, ale mi wyszło kiedyś, że Rarity całowała mnie namiętnie (WTF!?)...
A za grę - dziękuję! I tak, Matthew to moja ulubiona postać, na równi z Arthurem. Yay, słodkie.

 

#266 2012-12-09 13:13:59

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Też Arthur to moja U-lu-bio-na postać! I zaczynam go dażyć  coraz większą sympatią. Bo jest to bardzo rozbudowana postać, o wielu twarzach. Taki kochany cynik.

O to wyniki innych dziewcząt w tym teście, w komentarzach. Te które mi się najbardziej podobały:

"Japonia myje twoje usta mydłem ponieważ stwierdził że na to zasługujesz"
"Anglia dusi cię płacząc z żalem"
"Chiny wrzucą cię pod prysznic ponieważ tak okazują sympatie."

Te wyniki mnie rozwaliły XD

 

#267 2012-12-09 15:39:07

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Arthur to niesamowicie rozbudowana postać. Jak wspomniałaś, ma wiele twarzy - sprawia to, że jest nieprzewidywalny, można się po nim wszystkiego spodziewać. Im dalej zagłębiam się w Hetalię, tym więcej "Arthurów" znajduję. To właśnie jest świetne. Kocham ludzi i postacie o wyraźnym, głębokim (nie wiem, czy tak można powiedzieć... Chyba tak) charakterze .

Rozwaliły mnie te komentarze xD Stwierdzam, że niektóre moje wyniki jednak nie są takie głupie
EDIT: Jak tak czytam te komentarze...
Anglia czytał mi historię na dobranoc z siłą potężnego tajfunu (dafaq?)
Prusy pomógł mi odrobić pracę domową, bo mnie nienawidzi.
Ta...

Ostatnio edytowany przez Flutterlie (2012-12-09 15:44:44)

 

#268 2012-12-09 15:51:57

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Mój Boże! Mi Franc(j)a daje nóż i widelec z żądzą w oczach XD Jak ja mam to rozumiec? O_O Boję się! *zagląda pod łóżko, ale zamiast Francji znajduje tam trochę kurzu, parę okruszków z chipsów i Białoruś. Oddycha z ulgą*
Mi w urodzinowych rożnie wychodzi... A z postaci, to najbardziej wkurzam się dlatego, że jak już jest Feliks, to nie w marcu!
Te komentarze mnie rozwaliły... XD
Ja o Mattie'm też zawsze pamiętam. Lubię go ^^

 

#269 2012-12-09 16:04:44

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

HAHAHAHA, Szeh, padłam xD
Dziwnych wyników ciąg dalszy...
Chiny wepchnął mnie pod prysznic, śpiewając swój hymn narodowy.  - Wyobrażam to sobie.
Prusy zrobił mi wykład, płacząc z żalem.
Rosja dusił mnie gołymi rękami (TO akurat jest możliwe... Straszna śmierć... Aaa, Rosja? Co ty tu... Ja nic takiego nie mówiłam, przysięgam! <Łotwotrząs: on>)
Anglia ukradł mi moje spodnie, bo w taki sposób okazuje sympatię. Well, każdy ma swoje zwyczaje...

A Matthew jest cudny i słodki. Koniec i kropka.

 

#270 2012-12-09 16:24:03

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Tak teraz na szybko sprawdziłam co by na dziś wyszło moim rodzicom:
Mama - Rosja zrobił cię swoim niewolnikiem, bo cię nienawidzi. Well, sensowne.
Tata - Włochy Północne i Południowe całują cię w usta, bo chcą, żebyś stał się z nimi jednością. *Ze śmiechu spada z łóżka, wturlikuje się pod łóżko i widząc zdziwioną Białoruś częstuje ją delicją* Ach... Zawsze wiedziałam, że Rosja ma zły wpływ na Włoszków XD

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
skanowanie nagatywów slajdów zdjęć ciechocinek turnus rehabilitacyjny