Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#301 2012-12-13 19:55:27

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Skomponuj i daj nie tylko na Skypie, ale też na youtubie czy czymś (jako film niepubliczny na przykład), bo ja też chcę posłuchać ^^.
"Historie moje Marcyś, są takie absurdalne, że nawet się boje je tu zamieszczać.
Nie wiem czy nie lepiej by zostały nadal w mojej głowie, bo to takie "love story" trochę. " - oj tam, oj tam Romanse też są potrzebne, bo jak gdyby nie były, to by nie powstawały A ja tam chętnie poczytam jakieś love story.
"A no przecież, ja wam jeszcze mam nagrać, mój śpiew solowy." - Ve~, fajnie! Ja gustuję w angielskich, nie ważne czy smutnych czy wesołych, ale polski też spoko ^^.
Rysunek:
https://docs.google.com/document/d/1PTI … awRWA/edit

 

#302 2012-12-13 20:41:14

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Fluttie - rysunki cudne, też chcę tak rysować kuce >_<
Piosenka - słodka, ale i tak najnajnaj kocham "Excuse Me..." i "Santa Claus Is Coming To Town" - pierwsze za ZAJEBISTY wokal Kiku, drugie za ZAGILBISTY tercet Osi - po prostu mnie powala, ot, tyle.
Skojarzenia - well, ostatnio na angolu przerabialiśmy żywienie, padło słowo "pasta" - a teraz wyobraź sobie moją reakcję
LD- dawaj piosenkę, dawaj muzyke, dawaj pomysły, bo nic bardziej walnietego od hippie!Rosji (autentyk wymyślony z kumplem ) nie będzie
Muzyka - Niemcy/ Prusy - Einsamkeit
Dojec - http://www.youtube.com/watch?v=6IBTRb8H3IE
Gilbo - http://www.youtube.com/watch?v=6X9-ABf1SE4

 

#303 2012-12-13 21:38:12

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Yay!!! Dziękidziękidziękidziękidziękidziękidziękidzięki!!!! A co ci się najbardziej podoba, jeśli mogę spytać? I co najmniej? I rozumiem, że ten komentarz w docsie to twój? I " też chcę tak rysować kuce" - może umiem rysować kuce, które, em, są kucami, ale za to np. moi ludzie nie są ludźmi I to się tyczy wszystkich rzeczy poza kucami.
Hm, muszę wysłuchać Santa Claus ^^ I tych dwóch poniższych też, ale jutro, dziś mi się nie chce
Pasta! Ve~!
hippie!Rosja - narysowaliście go? Błagam, powiedz że tak i mi go pokaż!
Pytanie: pamiętasz, jak mówiłam o mrocznym fanficu z kucami autorstwa mojego? Więc... Chcesz przeczytać pierwszy rozdział (tylko 4 strony, ale zawsze coś)?

 

#304 2012-12-13 21:47:09

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

A skończy się to tak:

Zabieramy fortepian na meet, zestaw do karaoke, gitarę  i mikrofon. A także notesy i długopisy. I czekamy, co to nam Eldzia zaprezentuje.

Nagram może to i wstawię na youtube jako film niepubliczny. Żebyście sobie zobaczyły. Ale uprzedzam: Nie spodziewajcie się epickiej muzyki. To są takie kompozycje. Teraz akurat próbuję coś dokomponować do mojego nowego utworu. Najlepsze utwory mi wychodzą, wtedy kiedy czuję jakieś emocje. Jeśli jestem szczęśliwa, będę raczej komponować wesołe i żywe. Jeśli smutna- to utwór będzie raczej powolny i spokojny.
Mogę na razie zrobić taki miks. Gdzie będzie umieszczona część moich utworów pianistycznych i ich fragmenty. A który wam się będzie najbardziej podobać, to dacię mi znać. A ja wam cały dam.
Tak, wiem. Płyta "Eldzia wesoło nam gra", dostępna jedynie w TV-markecie i w ogóle.

Dobra, to może być jakaś piosenka angielska. ;P Nie wiem. Take on me? A-ach. (Czy jakoś tak to się pisało).  Wybierzcie sobie jakąś. Byle żeby była nie za wysoka. A ja postaram się ją wam przygotować.

Rysunek Flutt- śliczny. Tylko bardziej bym "ostrzej" zakończyła grzywkę Arthura. A tak to, bardzo ładnie.
Podoba mi się przedstawienie. Masz jeszcze jakieś inne?

 

#305 2012-12-13 22:25:36

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Fluttie - anatomia, kreska... Wszystko
Spoko, to później :3
Coś w tym stylu... A ostatnio mój kumpel strasznie mnie ucieszył. Otóż, po egz. próbnym, podszedł do mnie i powiedział "Pytałem Mai (koleżanka z klasy ), gdzie jesteś. Zignorowała mnie... Poczułem się jak Kanada." - paczcie, jakiego z niego hetarda zrobiłam ;3 Ostatnio miałam podobną scenkę z kolegą, dość szalonym (ostatnio pani wysłała go po gąbkę, wrócił z mopem):
Kolega:Marta!Gdzie jest Marta?
Ja:Karol, jestem za tobą...
K:Czy ktoś widział Martę?
Aż się wydarłam (w myślach) "No szlag, chcę być Kiku, nie Kanadą!"
Um, nie narysowałam... Ale narysuję
Taktaktaktak!
Eldzia - no, to na meecie część artystyczną mamy z głowy
Muzyka - Niemcy - Germany's Anthem
http://www.youtube.com/watch?v=x6ZkboTruo0

 

#306 2012-12-13 22:32:01

LastDay

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ja ostatnio mam takie uczucie, jakbym była Kanadą. Na serio, prawie nikt mnie nie zauważa, nie rozpoznaje, jakbym była niewidzialna. Na serio. Ci których znam mnie nie rozpoznają, a tych których nie znam, przeciwnie. Rozpoznają mnie, nie wiadomo skąd. Gadają do mnie, jakbym ich znała od roku. Czy to nie jest dziwne?

Odpowiedź: To jest dziwne.

No bez jaj. Robią sobie jaja, ale jestem ciekawa, skąd znają moje imię. o.O Jestem nowa dopiero w gimnazjum.

Tak czy inaczej, to wkurza. -.- Kupujesz sobie Tymbarka w sklepiku, a taki do ciebie podejdzie, i przez pół korytarza będzie się do ciebie darł -Jadziaa!! Jadzia!

Próbuję ignorować, jakbym w ogóle go nie znała. No ale mam ochotę podejść, i się spytać -O co ci chodzi? -.-

Ostatnio edytowany przez LastDay (2012-12-13 22:33:04)

 

#307 2012-12-13 22:41:23

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ha, ja często czuję się jak Kanada. Czasem, dajmy na to, stoję sobie ja i dwójka moich przyjaciół i oni zaczynają gadać. Ja próbuję wtrącić coś od siebie, ale oni nie zwracają na mnie uwagi. Albo ktoś z kimś gada, a ja do tego kogoś mam ważną sprawę, która nie może czekać. No to gadam "Posłuchaj chwilę, mam sprawę..." i takie tam - a skąd, ma mnie gdzieś. Podobnie jak nauczyciele - mówię coś na lekcji, a oni mnie nie słuchają. To już jakieś żarty są. Aż zaczęłam mówić moim przyjaciołom, że mam syndrom Kanady, a ponieważ są nieco zaznajomieni z Hetalią (muszą być, przecież ciągle o tym gadam ), to wiedzą o co mi chodzi... A i tak zdarza im się mnie ignorować. Wtedy powtarzam gadkę o syndromie Kanady i tak w kółko. (wydaje mi się, że ta wypowiedź jest trochę bezsensowna, ale jestem nieco śpiąca).
Marina - "anatomia, kreska... Wszystko" - dziękuję
LD - "Tylko bardziej bym "ostrzej" zakończyła grzywkę Arthura." - Spoko, dzięki za radę
Oś wstawię, jak skończę, a postaram się to zrobić jutro.
"Um, nie narysowałam... Ale narysuję" - Ve! Dzięki!
Rozdział: https://docs.google.com/document/d/1da1 … Z_sFo/edit
Taki trochę nudny, ale akcja sie rozkręci. Potem

Ostatnio edytowany przez Flutterlie (2012-12-13 22:41:54)

 

#308 2012-12-13 22:53:49

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Eldzia - ano, dziwne. Kanadyizm się szerzy....
Fluttie - kanadyizm atakuje kolejne osoby...
Spoko, spoko, a co do Osi - YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY!!!!!!!!!!!!!!
Rodział - Oh.My.Gosh.
Muzyka - Ukraina oraz Białoruś - Carrots and Sticks
http://www.youtube.com/watch?v=QQcbqHd4yEY

 

#309 2012-12-14 17:12:05

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Kanadyizm osiągnął dziś u mnie szczyt, ale to długa historia...
Osi nie skończyła, przepraszam - nie miałam czasu. Ale postaram się ją skończyć jutro. A potem mam zlecenie na Pon!Finlandię
Rozdział - OMG w sensie "OMG, jaki fajny" czy "OMG, jaki idiotyczny"?
Muzyka - zaraz nadrobię wszystkie utwory i wydam opinię

 

#310 2012-12-14 17:41:53

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Opowiadaj, opowiadaj, bo dziś też miałam kanadyizm - na matmie pięć razy pani mówiłam, że nie mam zeszytu, a ona mnie zignorowała...
Spoko loko, dziś miałam fazę na kuce - powstał rysunek na kartkę A4 z angry!Japonią, hippie!Rosją i OC mojego kumpla w wersji poniaczowej oraz moja OC. W sobotę wezmę i nabazgram jeszcze trochę krajów, mam pomysł na Niemca, Włoszków i Białoruś
OMG, jaki fajny
Spoko loko
Muzyka: Rosja - Pechka
http://www.youtube.com/watch?v=tjcpbNShpXQ

 

#311 2012-12-14 17:57:33

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ech... Mój kanadyizm dotyczył nie bycia niewidzialną, a czegoś odwrotnego - wystąpienia publicznego. Przed klasą to żaden problem, ale przed prawie 30 ludzi... Już tak. Kurde, mówiłam tak cicho i tak nieskładnie, że wątpię, żeby ktokolwiek mnie zrozumiał. Nienawidzę występów publicznych...
Marina, a pokażesz te rysunki? PROSZĘ!!!
A co ci się podobało? A może życzysz sobie trochę spoilerów, czy czegoś tam?
Muzyka:
1) Dojec - Einsamkeit, czy coś takiego. Em... Wokal Niemiec nie przypadł mi do gustu. Sama melodia też mogłaby być lepsza, ale nie było źle. 6/10
2) To samo, tylko że Prusak - wokal Prusaka lepszy, ale nie powala. 7/10
3) German's Anthem - Za srogi jak dla mnie, ale to moja prywatna opinia. 7/10
4) Ukraina + Białoruś - Carrots and sticks - coś mi to przypomina, ale co? 7,5/10
5) Rosja - Fajniutkie 8/10.

 

#312 2012-12-14 19:21:53

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Hejo! Pamiętacie mnie jeszcze może? Jak nie to, spoko
Ech... Ja się do kanadyizmu przyzwyczaiłam Mam np. cichy głos i jak komuś mówię "Cześć" to mnie nie słyszy... I wgl...
Fluttie: Arthur i Alfred: Śliczni :3 Też bym chciała tak kuce rysować! ;3
Opo: Wow! Julka. Chcieć. Dalej!
Eldzia: Owszem, to jest dziwne. I czekam na filmik na yt ;>
Marina: Ja dzisiaj szukałam płatków na śniadanie i mój wzrok padł na paczkę makaronu Pastani. Chyba nie trzeba opisywać reakcji XD


Muzyki nie odsłucham, bo mi się słuchawki zje... popsuły. I nawet z tableta nie mogę, bo mi się bateria/ładowarka popsuła, zniosłam na dół, bo tata chciał coś tam sprawdzić i jak spuściliśmy sprzęt z oka, to mi pies pociągnął za kabel i się... ekran... hm... wziął i rozpierdzielił. -.-''
Ale mam też i dobrą wiadomość! W związku z nudą powstała fem!Polska i fem!Rosja karmiąca neko Trzęsące się trio :3 Ale nie umiem rysować kotów, więc... XD

Ostatnio edytowany przez Szeherezada (2012-12-14 19:23:07)

 

#313 2012-12-14 19:50:51

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Fluttie - well... nie jesteś jedyna, tyle Ci powiem. Przedwczoraj musiałam czytać jeden tekst z anglika - pod koniec mówiłam BARDZO cicho, a podczas normalnej rozmowy bardzo często właśnie mówię cichutko.
Dobra, dobra, wezmę i zmotywuję się do zeskanowania ich
Podobały mi się przemyślenia Twi I ok, daj spoil :3
Muzyka - cóż, mi akurat oba Einsamkeit'y się bardzo podobały, poza tym głos Niemiec i Prus w nich naprawdę ładny... To Ukrainy i Bel pewnie Ci przypominało t.A.t.U. Od Rosji podobało mi się ten fragment z kazaniem Bel odejść podczas 2 refrenu
Szeh - ktoś Ty? Kanada?
Boże, nie wyobrażam sobie tej reakcji... Ale zgaduję, iż pisk ?
I oto zaleta posiadania psa
Yay! Pokaż :3
Special - dziś ćwiczyliśmy w klasie śpiewanie "Dzisiaj w Betlejem" na konkurs piosenki świątecznej. Efekt? Wymyśliłam hetaprzeróbkę tej kolędy Dać :3 ?
Muzyka - Rosja - Zima
http://www.youtube.com/watch?v=QjEo7aGWu5I

 

#314 2012-12-14 21:44:44

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ja z gadaniem do mojej sześcioosobowej grupy z anglika (wliczając mnie... Ale właściwie i tak mówię do 6 osób - 5 + pani ), czy ośmioosobowej klasy problemu nie mam, natomiast gdy mam przemawiać do 30 osób, w tym połowy nie znam za dobrze (imiona i właściwie tyle), to się trzęsę niczym Łotwa i mówię jak Kanada.
Szeh:"Arthur i Alfred: Śliczni :3 Też bym chciała tak kuce rysować! ;3
Opo: Wow! Julka. Chcieć. Dalej!" - Ve~ Dzięki A spoiler: patrz niżej.
Marina: "To Ukrainy i Bel pewnie Ci przypominało t.A.t.U." - Dzięki, ni cholerę bym sobie nie przypomniała. A spoiler nie będzie fragmentem (prawie wszystko, co napisane, macie udostępnione), tylko opisem:
Każda klacz z Elementów Harmonii ma w fandomie swoje złe alterego - ja połączyłam różne uniwersa, lekko zmieniając każdą z nich. Mamy więc Pinkamenę z Cupcakes, Rainbow Factory i dwie persony z AskBlogs: Crapplejack i Lil' Miss Rarity. Rarity... Cóż, uważam, że mimo iż początek owego bloga koncentrował się na seksualności Rarci, to dalsza część była niezła - i to z niej głównie skorzystam, tworząc Rarity do mojego fica (nie mam ani ochoty, ani nie jestem na tyle walnięta, żeby opisywać rule34); Crapplejack - hm, zrobię z niej mroczniejszą AJ, niż tą z tego bloga (swoją drogą - fajny i krótki [6 czy 7 stron] grimdarkowy blog], i praktycznie łączy ją z  Crapple tylko jedno wydarzenie. Rainbow - nie będzie tak... zła, jak ta z RF, aczkolwiek... A, dobra, zobaczycie same. Natomiast Pinkameny postaram się nie zmieniać Co do rozwoju Twilight i Fluttershy - zachowam w tajemnicy Istotną rolę zamierzam dać Cheerilee, no i oczywiście głównymi bohaterkami będą wszystkie Elementy Harmonii. Jednak praktycznie każda z postaci wymienionych tu: http://mlp.wikia.com/wiki/Character_appearances będzie co najmniej wspomniana.
Special: Jeszcze się pytasz, Marina?

 

#315 2012-12-14 22:10:22

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Moja grupa to też kilka osób, jakoś siedem, osiem, ale przed całą klasą i nauczycielką, przy tym, jak kiedyś nieśmiała byłam... Głośność Kanady + postawa Łotwy
Wow... Dobry pomysł, dużo postaci, a i mnie zainspirowałaś Fic do APH, jak postacie spotykają się ze swoimi alter ego, np Niemcy z 2P!Niemcami, itp. ...
Special:
Na konferencji, na konferencji
Krzyczy Ameryka,
Że dziś Białoruś, ze dziś Białoruś
Przed Litwą umyka!
Anglia się wścieka,
Francja narzeka,
Włochy się śmieje,
Rosja wódkę leje.
Bałci się trzęsą,
Nordyki łódkę klęcą.
Hasta la pasta
I wurstom basta.

Muzyka - Chiny - Hello China
http://www.youtube.com/watch?v=qwLCPh7bFxc
(jedna z moich ukochanych songów, ale kogo to obchodzi...)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Германия Unique Chalet right on the slopes with view and PK