Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#646 2013-02-13 20:37:57

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Na sam początek: Spójrzcie, co obczaiłam na allegro!:
http://allegro.pl/hetalia-breloczki-i3019803151.html
Chyba sobie kupię ^^. Tylko jedno, cholernie ważne pytanie: Dlaczego, do siana, Romano i Dojec zamienili się mundurami!?
R: CO!? Noszę mundur tego kartofla!?
F: Sam zobacz.
R: Chyba im się w dupie poprzewracało! W życiu bym tego nie założył!
V: Fratello, nie wyglądasz źle...
F: Ale poza nimi (no i poza Chinami, który ma marchewkowe włosy O.O) to są cudni! Chcę Iggy'ego! I Veneziano! I resztę!
Ja Nordyków lubiłam od początku, bo jak tu ich nie lubić, jak od pół roku przyjaciółka ci gada o magicznej aurze Norka, pijackim Duńczyku, Su-sanie, żonie i wiecznie niezadowolonym Iśku? No jak?
Płaszcz Holandii jest cudny xD W ogóle lubię tego gościa. I Belgię też.
Urodziny - tyle państw, tyle dat, a tak mało miejsca w mojej pamięci...
Edit: Takie tam znalezione na kwejku: http://kwejk.pl/obrazek/1665203/kanada.html

Ostatnio edytowany przez Flutterlie (2013-02-13 21:29:31)

 

#647 2013-02-14 12:50:59

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Uuuu! :3 Widziałam na nyanie takie figurki, ale zazwyczaj nie buszuję po allegro, choć chyba zacznę :3 I też chcę wszystkich!
No, oni są genialni :3
No właśnie ten wygląd mi się podoba... Ale sam Holandia też jest spoko Belgia... Trochę mało jej było, żeby ocenić, ale też spoko :3
Urodziny: Taaa... A jeszcze całkiem zapomniałyśmy o urodzinach Wanii, które były 30 grudnia...
Wiecie co? W kółku muzycznym brakuje mi Rodericha ;>
Hah, cały Matthew. Widziałam też wczoraj

 

#648 2013-02-14 15:22:37

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Figurki - chcieć. Nihonka. Teraz. Zaraz. Już.
J: Jestem tu.
M: Nie ciebie... no, nie tylko c: Figurkę z tobą :3 A Chiny... My god, what the fruk is that shit? A Romek i Dojec... mundury im się w praniu pomylił, czy co?
Holandia - uwielbiam go <3
J:...
M: Nie bądź wymownie cichy, skarbie. Ciebie bardziej. W każdym razie, uwielbiam Hola <3 Belgię niezbyt, chyba, że sparowaną z Tośkiem *_*
Urodziny - ano, świętowaliśmy urodziny Kiku Co prawda Hiszpania i Prusak się sfochali, że bardzo spokojnie, ale teraz siedzą podejrzanie spokojnie...
Nordyki - ostatnio ich polubiłam :3 Najbardziej Iśka i Norka, Su-san też spoko, ale Finek i Dania są nieco irytujący >.>
Kwejk - Mattie. No, Mattie. Albo to - http://kwejk.pl/obrazek/1666881/obraza-matki.html xD
Opowieści:
- Cytaty z książki:
- "Tytuł artykułu na pierwszej stronie głosił "Na granicy polsko-chińskiej spokój"" - Feluś, coś ty zrobił Waniusi D: ?
- "-Cześć... - przeczytała na obroży- Gilbert.
- Gilbert? [...] Zmieniłeś się, stary..." - Psotalia ._.
- "Skończyły się kolonie na ziemi, bo Brytole, Hiszpańczyki, Portugale i Żabojady zajęły wszystko" - ...Alfred?
- "-Interfejs? - podchwycił chemik - Też słyszałeś tą krotochwilę? Brytole i Jankesi mają problem z nazwami naszemi. Imaginujcie sobie, iż próbowali przerobić "międzymordzie" na "interfejs", co po ichniemu znaczy to samo." Nie jesteś Alfredem D: - "Nie przyjęło się, sprawa oczywista, cały świat bowiem od Meksyku po Japonię mówi "międzymordzie"." *wyobraża sobie Kiku próbującego powiedzieć międzymordzie*
- "[...] wymiziałaś Gilberta mojego na wieki wieków." - ciekawe, co na to Gilbert. Dam później więcej cytatów - nakupiłam sobie literatury bondowskiej :3
- Jeżdżąc dziś na nartach, wpadłam na pomysł humorystycznego (lub nie0 fica do Heci - a nuż widelec napiszę C:
- Fic rośnie! Już 7 stron xD

Ostatnio edytowany przez marina1318 (2013-02-14 15:23:49)

 

#649 2013-02-14 19:16:27

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Podaj konkretnie tytuł tej książki! xD "Międzymordzie" xD
A ja właśnie lubię Danię Fajnie by było, jakby Hima dał ich trochę więcej... ;>
I... ARGH! Wszystkie tomy przeczytałam po 4 razy i chcę tom 5! Teraz! ._.

 

#650 2013-02-14 19:49:42

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

W kółku muzycznym faktycznie przydałby się Roderich. W sumie ciekawe dlaczego jeszcze go tam nie ma... Zapytam się. Roderich!
Au: Słucham?
F: Dlaczego nie jesteś w kółku muzycznym?
Au: Hmpf, tam są sami amatorzy. Dobrze, że ćwiczą, i nawet im to wychodzi, ale przecież ja nie będę się zniżał do ich poziomu! Jak już trochę potrenują, i ich kółko będzie miało nieco ambitniejszy charakter, to może wtedy do nich dołączę.
F: Snob...
Au: Co mówiłaś?
F: Nic ciekawego.
Figurki - mi wystarczy Veneziano i Arthur. MUSZĘ namówić mamę, żeby je kupiła (sama bym sobie kupiła, ale na chwilę obecną jestem kompletnie spłukana ). Mogę powiedzieć, że chcę spóźniony prezent na walentynki
Belgia, Holandia - ja b. lubię i Holandię, i Belgię. Fajni są
Nordyki - może dam tu kawałek swojego rankingu postaci:
1. Kanada, Anglia
2. Włochy Płn & Płd, Ameryka
3. Nordyki
Kocham ich! Wszystkich, bez wyjątku! A najbardziej Norka! Finka i Danię też. No i Szweda. I Iśka... Cholera, nie umiem wybrać!
Kanada:
M: Nie rozumiem. <sad face> To źle, że jestem miły?
F: Skarbie, to cudownie! Jesteś dzięki temu przeuroczy! Ale jednocześnie jest to ździebko śmieszne. Co nie zmienia faktu, że to słodkie ^^.
Książka: Co to za książka!? I WANT IT! NOW!

 

#651 2013-02-14 22:42:04

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dziewczyny... Patrzcie ile jest micronations... Stronka: http://www.listofmicronations.com/ I mapka: http://maps.google.com/maps/ms?f=q&sour … 29f1250cd8 ._. To... przytłaczające... Miejmy nadzieję, że Hima o tym nie wie...
Też uwielbiam wszystkich Nordyków! I Norka, i Iśka, i Danię, i Finka, i Szwedka...
LoL xD Oj, Roderich, Roderich...

 

#652 2013-02-15 21:56:57

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Książka - "Feliks, Net i Nika oraz Świat Zero 2: Alternauci" C: Jest tam jeszcze parę innych cytatów (spoilerując: roślinotalia ), ale później
Nordyki - jeśli chodzi o grupy w Heci, są u mnie zaraz po Azjatach (1. miejsce) i przed Germanami (3. miejsce). Finka i Danię nie tyle nie lubię, co najmniej lubię Są uroczy, ale relacje Norka i Iśka są takie kochane *sparkluje* ...
Kanada - *posyła mu wirtualnego huga* jesteś uroczy, Mattie :3 Uprzejmy, słodki, taki misio
Figurki - must. Have. Japan. O, btw., mogłybyście mi pomóc c: ? Chcę sobie zrobić koszulkę z czymś heciowym, więc t-shirt oraz mazaki nabyte... Teraz nie wiem, co narysować/napisać xD
Roddyś - aw.... *wirtualnie pata po łebku* Taki słodki arystokrata *ostatnio zaczęła lubić i jego, i AusHuna *
Micronations - um... Nie mówcie Himie D: D: D: Znowu, zamiast czegoś historycznego, rysowałby głupoty.
Widziałyście nowy odcinek anime c: ? Oglądałam bez napisów - cudny *_* *znowu sparkluje*
Opowieści:
- W końcu się zmotywowałam - w efekcie mam śliczną tapetkę z Hetalią :3 Na dodatek co pół minuty mi się zmienia, więc a to Nordyki, a to JapTai, a to Poluś, a to angstowy Liciek (don't ask...), a to Azjaci... Zaciesz mam spory :3
- Nowa tradycja walentykowa - słuchać muzyki z Hetalii/HetaOni, przeglądając angstowe arty i czytając takież fic'e.
- Fic Heciowy się pisze, kończę 2 rozdział

 

#653 2013-02-15 22:46:30

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Odcinek - widziałam początek, ale poczekam na napisy :3
Książka - AAAAA!!! A ja szukam ebooka w necie i ni ma... Nie było. (W księgarni paczałam z tydzień temu i też ni ma D <Paczy teraz> JEST! Na chomiku... Ale z rozszerzeniem txt O.O I cytując komentarze: Dziwne kodowanie... O.O Ale jest! Więc wystarczy czekać na cuś lepszego!
Nordyki - a ja, jak mówiłam, lubię ich wszystkich po kolei I Szwedka, który wszystkich przeraża, a jest miły, i Danię - "starego chlacza" - i wiecznie radosnego Finka, i Norka, z jego magiczną aurą, i Iśka!
Micronations - no właśnie! Rozumiem stworzyć Sea i pokazać go jako ciekawostkę. Rozumiem stworzyć mu do towarzystwa Wy i Seborgę, ale na tym na razie skończmy...
Opowieści: Em... ni mam. Siedzę zamknięta w domu i przepisuję lekcje z tego tygodnia, co mnie nie było, więc... *odcięta od cywilizacji* ._.

 

#654 2013-02-16 12:01:11

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Micronations - http://www.youtube.com/watch?v=AVkz4yNMyzQ
Jak się Hima o tym dowie, to dupa. Niech się lepiej zajmie projektowaniem Portugalii oraz krajów azjatyckich, afrykańskich i południowoamerykańskich, bo tego brakuje najbardziej.
Nordyki - u mnie są drugą grupą (po ACE, a przed... Eee... Jak to nazwać: Romano, Hiszpania, Belgia, Holandia?). A tak to lubię też Oś, Aliantów i czasami Europę Środkową/Wschodnią (zależy, kto występuje w pasku: jeśli Roderich, Elka lub Feliks to tak, lubię ). Za Azjatami nie przepadam, lubię tylko Chiny, Japonię, ewentualnie Tajlandię i Wietnam, ale ich za dużo nie ma.
Książka - właśnie zaczęłam żałować, że nie czytam tej serii.
Kanada:
M: Um, dziękuję <smile>.
Roderich: Ja go lubiłam... Może nie od początku, ale odkąd obejrzałam World Series to na pewno tak. Jesteś napuszony, ale fajny Jak Rarity. I YAY!, lubisz AusHuna! Nie jestem sama! (wszystkie hetardki, które znam, kochają PruHuna). AusHun to mój ukochany pairing, obok GerIty.
Nowy odcinek? Nie, zapomniałam, ale zaraz obejrzę
Fic: Yay, kiedy opublikujesz?
Opowieści: 1.Pracowaliśmy na francuskim w parach, i mieliśmy ułożyć historyjkę z użyciem pewnych słówek. Między innymi była tam Rosja (nie pytajcie). A oto rozmowa mojej koleżanki i jej partnera:
- Musimy jakoś nazwać tego gościa.
- Może Jacques?
<ja paczę na ich historyjkę i widzę pierwsze zdanie: On jest Rosjaninem. Oczywiście muszę się wtrącić> Jacques? Dla Ruska?
- No dobra, to niech będzie... Ivan.
Nawet nie wiecie ile wysiłku włożyłam w to, żeby nie zacząć się śmiać jak głupia.
2. Na geografii mieliśmy wczoraj Japonię. W zeszycie nie ma "Japonii", wszędzie jest tylko "Nihon po WW2 był strasznie wyniszczony", "Nihon jest krajem wysokorozwiniętym", "Koncerny Nihona:" itp.

 

#655 2013-02-16 14:53:03

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Micronations - totalna zgoda. Niech ma sobie Sea, niech i ma Cypr Północny, Monako, Wy, Seaborgę, nawet Kugelmugel można przeżyć, ale, dafaq, niech Hima uczy historii, a nie wszystkich micronations świata....
Nordyki -u mnie taka lista mniej więcej:
1.Azjaci - bo Nihonek mój naukochańszy, bo Yao, jaki słodki, Tajwan, która mnie zawsze rozbawia, no i nowy faworyt - Hong Kong Jest w nim coś ciekawego ;D Tajlandia i Korea mniej mnie kręcą, a Makalau za słabo znam
2. Nordyki - podane, czemu
3. Germanie - one word. Gilbert. No, poza nim też Legolas, Switzy z Liecht, Dojec i Austriak
4.ACE - bo Kanadzia, dafaq!/Hiszpania, Romano, Belgia i Holand (chyba Pomidorowy Gang xD) - bo Romano, Spejn i Holandia *_*/Słowianie - Felosław i Waniuszka!
5.Bałci - ich niezbyt lubię. Takie tam przydupasy Rosjusia.
Książka - czytać, czytać, czytać, bo epickie! Pamiętam cytat z chyba 6 tomu - "Chiny nas zaatakowały kosiarką?" - jak nie mieć skojarzeń ._. ? *widzi Yao jadącego na kosiarce i bijącego Felka wokiem*
Roderich - nie zacieszaj tak, FL Austrię lubię, ale nie-himowego - ten ma za mało charakteru. Czytałam kiedyś takie komiksy z Austrią właśnie, jak dorwę się do lepszego neta, to mogę podrzucić Poza tym, i tak wolę PruHuna od AusHuna...
Fic - opublikuję, jak wrócę z ferii. Na razie piszę, mam jakieś 15 stron. Idzie zaskakująco fajnie, tyle że... cóż. SPOILER - to jest angst.
Opowieści - ... brak. Chyba, że atak skojarzeń na widok kawy po szwajcarsku w restauracji to jakaś opowieść.

 

#656 2013-02-16 22:23:14

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ej, właśnie! Było tam coś takiego! W sensie w 6. tomie. Ale wtedy nie byłam hetardką, a nie czytałam od tamtego czasu... ._. Muszę odkurzyć! :3
Ja też wolę PruHuna, ale przeciw AusHunowi nie mam nic przeciwko ;D
Fic: DAAAAJJJJ JJJJAAAAAAKKKIIIIIIŚŚŚŚ SSSSPOOOIIILLLEEERRR!!! Plis :3
Lista! ;D
1. Germanie i Słowianie Bo Felek z Wanią, Katiuszka, Natalia... No ogólnie, no! xD A Germanie, bo Prusy, Switzy, Dojcu, Liecht... No ogólnie też
2. Azjaci i Nordyki. Choć trochę bardziej Nordyki ;D Więc w sumie powinno być raczej:
2. Nordyki
2,5. Azjaci
3. ACE i tak samo: Hiszpania, Romano... Niech będzie ten Pomidorowy Gang xD
4. Bałci - też jakoś niezbyt ich lubię...
I też uważam, że Hima powinien się zająć Ameryką Południową i może też Bliskim Wschodem... W necie znalazłam taki fajny art z Peru!
http://i50.tinypic.com/301q6hg.jpg
Według mnie właśnie Peru powinien być chłopcem i wszędzie łazić z lamą :3
Opowieści: Zmieniając cytat z FNiN, który dała Marina:  "[...] wymiziałam Feliksa mojego na wieki wieków." xD Serio... Dzisiaj przylazł do mnie, siedział na fotelu i paczył się tymi swoimi wiecznie smutnymi, psimi oczami... No miziałam go i miziałam, a on dalej swoje! xD No i... dzisiaj miałam na kolację pastę :3 ...rybną... ;D

EDIT: Z powodu, że dorwałam się do kompa: w nowym sezonie podoba mi się to, że już nie "tną" pasków :3 W sensie, wiecie... Jeden pasek przez kilka odcinków
EDIT2: Flutt, nie wściekaj się na mnie: http://nyanyan.pl/obrazek.php?62051
Wyszło mi, że Kanada ze mną pije, bo mnie kocha...

Ostatnio edytowany przez Szeherezada (2013-02-22 21:53:29)

 

#657 2013-02-24 15:28:38

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

*patrzy na posty i wzdycha z ulgą* Alleluja, tydzień mnie nie było i nie ma tu tysiąca nowych postów... Poniekąd to kiepsko, ale przynajmniej szybko odpowiem <3 *sparkling*
PruHun - w nim mi się podoba ten lovehate :3 Pozornie się nie znoszą, ale w razie czego pójdą za sobą w ogień... *taki tam headcanon, chyba*
Fic- *idzie płakać w kącie, Japonia patrzy się zdziwiony na Marinę, ona odpowiada* Nie gap się tak :C Miałam pisać, dojść do 20 strony... Ale nadeszła wena na crossover MLP/APH, więc w efekcie piszę dwa fice na raz, przy czym ten pierwszy ledwo idzie...
Plan mangi dla papcia Himy - super art <3 *znowu sparkluje, yup, sparklowanie to nowe ulubione słówko* I niech się Himuś nasz najukochańszy zajmie właśnie Bliskim Wschodem (*cicho* Iran ma być siostrą Iraku, który będzie chłopakiem), Afryką i Ameryką Południową... O, i może w końcu nabazgra Luksemburg, Czechy, Słowację, a nie popłakałabym się, gdyby zrobił też niemieckie landy xD I'm joking, of course, ale niech zrobi już całą Europę, tylko interesująco (np. Bałkany - wojna na nich podczas IWŚ)...
Opowieści - hmm...hmm... *facepalm* A tyle ich miałam. Cóż... coś się znajdzie.
- Podczas jazdy na nartach zastanawiałam się nad tym, jak kraje podchodzą do takiego sportu - w efekcie powstał headcanon, według którego Austria jest genialnym narciarzem, często jeździ razem z Włochami, a Szwajcaria patrzy na to zazdrośnie. Yup. Stupid me.
- Flagi w telewizji. FLAGI W TELEWIZJI D: D: D: !!!
- Kill meh. Po jednym ficu na widok Francji się nie krzywię. WHYYYYY?!
-Podczas nauki japońskiego natrafiłam na słówko "kiku". Po fangirlowaniu przez godzinę odkryłam, że nie oznacza ono "chryzantema", tylko "słuchać". A już miałam tam nabazgrać something like my Japan... *tuli go*
J: *nie do końca wie, o co Marinie chodzi*... Dziękuję?
M: Nie ma za co <3
Gra - Niemcy upił się ze mną, płacząc ze szczęścia.
N: WAAAS?!
M: Nic...
Odcinek 4 TBW - mochi!Rosja mnie przeraził, Szwedek jest pokemonem, Waniuszka to słodkie chibi, chomik jest naprawdę creepy, bałwan Białki rozwala, Ukraina jest słodziutka, a odcinek wspaniały.
Odcinek 5 TBW - ... *świeżo po seansie, nie wie, co powiedzieć, bo ją zatkało*... to nie była Hetalia.

 

#658 2013-02-24 15:33:21

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

TEMAT REAKTYWACJA!
Ok, więc:
Grupy:
1. ACE
2. Nordyki
3. Tomato Gang (po angielsku brzmi lepiej)
4. Alianci (no kocham te ich kłótnie, zwyczajnie kocham!)
5. Oś (bo Włochy)
6. Europa Środkowa (Austria, Węgry, Prusy, Szwajcaria, Liecht - przy czym jeśli fabuła jest tylko o tych dwóch ostatnich, to nie za bardzo, musi być Rodryś, Elka lub Gilbert)
7. Europa Wschodnia (Polska, Bałci, Rosja, Ukraina, Białoruś)
8. Azjaci
Ja mam trochę inne grupy niż wy, ale np. Bałtów trudno odseparować od Rosji, a Germanie nie zawsze mają ze sobą dużo wspólnego (czy Gilbert i Switzy się chociaż raz spotkali?).
Roderich  - dobra, mi wystarcza, że nie będziecie hejtować jego i AusHuna. Seriously, Roderich deserves more love.
Peru - jaki fajny
Też mi się podoba, że nie tną pasków. Człowiek się gubił w historii.
Mi wyszło, że Kanada wślizgnął się do mojego łóżka, kiedy spałam, patrząc na mnie z żądzą xD A jeśli chodzi o ciebie...
F: MATTHEW!!!
M: Tak?
F: Przeczytaj i ustosunkuj się do słów Szeh.
M: <czyta, po chwili blednie> Że niby co!?
F: <mruży oczy> Powiedz mi...
M: To nieprawda! Na pewno jej nie kocham, tylko lubię! A jeśli chodzi o picie, to nie przypominam sobie, żeby pił z Szeh... Na popijawie jej raczej nie było... Prawda?
A: Ja tam widziałem różnych ludzi na popijawie. Ale Szeh tam nie było.
M: Serio?
A: Yhym. Np. Był jeden gościu, co wyglądal jak Hitler.
F: ...Dobra, idź sobie, bo nie będę słuchać tego bredzenia.
A: Ale ja mówię serio!

 

#659 2013-02-24 21:02:44

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Jezus Maria! Dziewczyny, zaczęłam się martwić! Nie róbcie mi tak więcej!
Gra: Flutt, Marina - LoL xD
No ja też nie wiem jak to możliwe Ale mam ciekawą datę urodzin, bo zależnie od tego w co będę ubrana, jakiś kraj będzie ze mną pił, bo mnie kocha xD O.O Feliks! Uspokój się i schowaj tego kałacha!
Według mnie też Iran ma być siostrą Iraku, który ma być chłopakiem. :3
A po nowym odcinku: *u* I ja wgl jakoś Francję polubiłam xD Po tym rozdziale z 4 tomu "A bienot", czy jak on się zwał xD Nawet nie wiem czemu po nim, ale szczegół I to  był fajny odcinek ^^
I YAY! Na shinden-anime wrócili te odcinki, co zniknęły

 

#660 2013-02-25 16:30:25

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Fluttie:
Rodryś  - keep calm and kiss Matthew, lubię Roddiego. Chyba. Znaczy się, słodki jest z tym pianinem, wkurzaniem na Francję (którego po odc.5 TBW pokochałam *nie wie, czy się cieszyć, czy płakać*), ogólnie uroczo się złości... No i to -> http://snowhaven.deviantart.com/art/APH … -154339308 ....
Peru - silly filly me nie skomentowała... Słodziak *_* Trzeba by go Himie podesłać
Paski - może i nie tną, ale może im się materiał skończyć, a kto wie, co wymyślą... Może coś dobrego, może nie, niemniej - oby papcio Hima jak najwięcej nam rysował Z drugiej strony, skoro nie tną, może nie będzie tych wkurzających przypomnień >.>
Gra - ... wiesz co, Białoruś może się od Ciebie całkiem sporo nauczyć. Wynik niezły, a po tekście Ala przypomniały mi się słowa Polski z jednego RPG - "Boże czemu to dziecko wygląda jak chibi!Hitler?!" xD Poza tym, takie cuś znalazłam, pewnie Ci się spodoba http://snowhaven.deviantart.com/art/APH … -154666900
Szeh - spoko, spoko, odcięta byłam od neta Fic przynajmniej tknięty, za niedługo spoilerik jakiś będzie...chyba.
Gra - Feliks, odłóż kałacha, bo... bo.... *patrzy pod łóżko* Białka, wyłaź, do Szeh marsz, Felek ma kałacha, należy mu go odebrać.
Odcinek - cudny, cudny po prostu! Już nie słodka, wesoła Hecia, tylko poważna Hetalia! Za ten odcinek Funanimation ozłocę, a, jeśli będzie 2P lub Aśka d'Arc, to chyba będzie -1 hetardka - zejdzie ona z tego padołu wskutek ataku serca spowodowanego zasłodzeniem ._.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skilene.pun.pl ciechocinek noclegi