Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#631 2013-02-08 10:06:30

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

M:Assdsjkfefj nowy odcinek HBW i sensowny początek postu poszedł w krzaki. http://www.youtube.com/watch?feature=pl … hmHlqNoJV8 - euqhfeuifnhi [SPOILER ALERT!!!] Kanada, Nordyki, słodki Romano, Tajlandia i Indie, Szwajcaria, Australa, Austria coś powiedział (niby nic niezwykłego, a nic nie zrozumiałam, niemniej - pisk był c, Prusak w tle, Włochy jakimś cudem jeszcze słodszy niż zwykle... Teraz były fangirl squeele, a jak dadzą napisy, to pewnie się pośmieję c: [END OF SPOILER]
J: *cicho* Lecz się.
M: Oj, nie przesadzaj
LOTR - obejrzałam... Wow. Gandalf jest świetny, a Legolas faktycznie przypomina Germanię Tylko że teraz Spejn z Prusakiem, gdy ktoś chce wyjść z pokoju, zastawiają mu drogę i drą się "You shall not pass!" -.- Podczas ferii (zaczynają się jutro, yay!) obejrzę pewnie dwa kolejne LOTR'y i może Hobbita...
Fic - cóż, wiele fic'ów miałam napisać, a nie napisałam... Niee, ten napiszę Taka wena przyszła...
Adoptowane rodzeństwo - wiesz, teoretycznie Alis i Dżasper z Tłajlajtu też byli adoptowanym rodzeństwem... Niee, złe porównanie. Dobrze, że tamta dwójka robi śniadanie, bo by się obrazili... W każdym razie, może faktycznie trochę jest za dużo tsundere, ale dla mnie Swiss po prostu nim jest. A badass... Well... Badassem można nazwać Danię, Turcję, a i może też Kamerun, Egipt, Australię...
Tytuł - proszę bardzo A na temat o MLP już wchodzę...
Portugalia - okej, to teraz narysować i wysłać Himie
Tumblr'y - prosz bardz c:
Opowieści - też jedna. Wczoraj przyszedł mi do głowy crack pairing... dzięki zupie. Barszcz UKRAIŃSKI z WŁOSZCZYZNĄ. Włochy x Ukraina. Jestem nienormalna :3

 

#632 2013-02-08 11:40:05

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

ŁA, Nie spoileruj mi tu! Ja obejrzę, kiedy dadzą napisy, czyli pewnie wieczorem.
LOTR - yay, ja pokochałam te filmy! Na pewno obejrzę jeszcze nie raz, a i książkę przeczytam (pomijając to, że mam na też chwilę 12 książek w kolejce, duh). Btw, pierwsza część (chociaż świetna) jest najgorsza. A na Hobbicie byłam w kinie dwa razy
Fic - Hehe, to samo ze mną... Ale w końcu się wzięłam za coś! Nieważne, że jak na razie ma to pół strony!
Rodzeństwo - o Tłajlajcie i (nie)Bo$kim Pedłardzie ty mi nie wspominaj. http://nyanyan.pl/obrazek.php?123571
Badassem, owszem, jest Dania, Turcja też, ale Kamerun!? Australia!!? EGIPT!!!? Non. Ale ze Switzy'ego jest badass. Natomiast jeśli chodzi o tsundere: Anglia, Romano, Niemcy, Seszele, Tajwan. Ewentualnie Białoruś, ale to już bardziej w fanonie.
Portugalia - rysowaniem to ja się nie zajmę, chyba że jako kuca (właśnie, jeśli już o tym mowa: kuc ziemny, na 100%).
Tumblr'y - thanks, większość przeczytałam, tylko że... Ech, znalazłam informację, która zburzyła mój pogląd o pewnej postaci! Jednej z ulubionych! Why, why!? Ale mam nadzieję, że to fake jest...
Opowieści: LOL. Ja żadnych opowieści nie mam...

 

#633 2013-02-08 15:23:35

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ja już mam 5 tom zapłacony, ale na poczcie, więc nie wiem ile bedą pieniądze szły...
Opowieści też ni mam... Chociaż... Mamy powtórzenie z poprzedniego podręcznika z angielskiego. Nie mogłam się powstrzymać i udając idiotkę spytałam: "Jak jest po angielsku makaron?", żeby usłyszeć "Pasta" z ust nauczycielki xD A, i w zdaniu "I like pizza and chips." na skserowanej stronie podręcznika koleżanki skreśliłam chips i napisałam "Pasta!"
No... i ostatnio padał śnieg (znów) przez cały, calutki dzień bez przerwy, warunki do jazdy samochodem były fatalne (tir nie mógł podjechać pod górkę pochyłej jak ośla łączka na stokach narciarskich, a mój tata na jednym z odcinków drogi zamiast 100 - jak zazwyczaj jeździ xD - musiał jechać 35 ._.), więc stwierdziłam, że Rosja chyba się wkurzył :>
Portugalia - ja do rysowania się nie nadaję xD Ale też myślę, że to raczej rodzeństwo z takim uroczym hejtem
Tumblry - nie czytałam, tylko przeglądałam obrazki xD
Władcy pierścieni nie oglądałam ani nie czytałam, ale mam zamiar
Odnośnie Switzy'ego jestem bardziej jak Marina, ale mam go z Liecht jako rodzeństwo W sensie... To skomplikowane xD
A co do maila - ej no! Ja wymyśliłam parę tych tych, żeby Felka wcisnąć xD I ogólnie, to mam ochotę zareklamować jakoś czy coś Polskę xD I wybić Himie z głowy przebieranie Felka za dziewczynę ._. Przecież Polska to chyba najbardziej homofobiczny kraj na świecie! Jak facet ma różową koszulkę, to już go od pedałów wyzywają... Przynajmniej u mnie w gim... Więc... No i może trochę go uświadomić, że stereotypowy Polak to kradziej i alkoholik xD Mam dwie scenki, którymi bym go może... em... powiedzmy, że zainspirowała, bo z braku laku i kit dobry, a ja słowa nie mogę pasującego znaleźć xD... Jedna, to coś takiego: Ludwig pokazuje Feliciano swój nowy czołg. Odwraca się od maszyny na chwile, żeby coś powiedzieć, a jak znów po paru sekundach paczy na czołg, to go nie ma. I parędziesiąt metrów dalej Feliks z czołgu macha do Ludwiga ;D A druga o enigmie, co ją Polacy rozpracowali :3 Że Alianci się męczą, nie mogą kodu Ludwiga rozszyfrować, Felek się jakoś napatoczył, paczy na szyfr i czyta na głos coś... no zawstydzającego np. o Ameryce, czy Chinach
A odcinek obejrzę z napisami I siem nie mogem doczekać :3
I też chcę mieć jakiś tytuł specjalny, ale nie wiem jaki!

Ostatnio edytowany przez Szeherezada (2013-02-08 15:25:12)

 

#634 2013-02-08 16:19:57

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ja się z kolei głupio uśmiecham, jak znajduję pod drzwiami ulotki pizzerii Pizza, pasta, pomidory! - 3P ;P
A śnieg... U mnie wczoraj strasznie napadało. Matthew był ze mną na dworze, rzucaliśmy w siebie śnieżkami ^^. Natomiast Alfred, Romano i Veneziano siedzą w pokoju, szczelnie okryci kocykami. A i tak się trzęsą.
Fr: Jeśli wam tak zimno, to braciszek Francja zawsze może was otulić ciepłym uściskiem...
A, R, V: NIE!
Portugalia, mail - wiecie, zawsze można wysłać maila z jakimś fanartem i zaznaczyć, że on nie jest nasz. A z tym Felkiem to też b. dobry pomysł. No kurna, my nie jesteśmy narodem jakiś crossdreserów! O ile podoba mi się to, że Feliks kocha kucyki i różowy, o tyle crossdressing... Meh. "Przecież Polska to chyba najbardziej homofobiczny kraj na świecie! " - no niestety, tolerancyjni to my nie jesteśmy, i to jest chyba nasza największa wada. No i pamiętajmy, że jesteśmy silnym krajem! W końcu przetrwaliśmy 123 lata w niewoli, dwie wojny światowe, ściśnięci pomiędzy Rosją a Niemcami, zresztą Hima przyznał, że Polska jest jak feniks - tylko niech tą feniksową stronę pokazuje częściej! A te scenki - bezbłędne xD
Tytuł - Hmm... Co by tu dla ciebie... Może "Totalnie zagilbista hetardka"? Albo coś w ten deseń?

 

#635 2013-02-08 17:14:42

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

O! Ulotki też są spoko
Przypomniało mi się jeszcze cuś... Moja przyjaciółka jest w sanatorium i wysyłam jej lekcje mailem. Przy lekcji i mniejszościach narodowych z WOS-u dałam hetaliowe komentarze. Kiedy powiedziałam, to przyjaciółce, to stwierdziła, że jak jej siostra to drukowała, to musiała się speszyć xD
O, fanart też dobry pomysł I dokładnie! Może też namówić go do rozbiorów... Ale nie tak bezpośrednio, żeby zostawić coś twórczym fanom XD Np.: Że się do domu Felka dobijają, że były rozbiory... O! I trza koniecznie zaznaczyć, że jedynymi krajami (poprawcie mnie jak coś, ja lecę na wiedzy z internetu xD) które nie uznały rozbiorów były Turcja i Dania, co w przypadku tego pierwszego jest dość zaskakujące, bo przecież pomogliśmy Austrii Turcję pokonać A potem: BUM! I może coś, że Austria, Prusy i Rosja sobie gadają i nagle im Felek wparowuje i oni taki szok na twarzach xD
I dziękować :3 Kradzieże czołgów na pewno się na wojnie zdarzały xD A i obelgi na wrogów w listach szyfrowanych w enigmie też :> Jeszcze by można ew. zaproponować Himie zrobienie paska jak na deviantarcie był komiks, co dowcip był zilustrowany. To, że Ameryka ląduje na księżycu, a tu Chiny, Rosja i Polska siedzą przy ognisku (ognisko się jakoś obejdzie xD). U! Na przykład kogoś sen, czy coś... ;P Ale myślę, że to już by była lekka przesada... W każdym razie napiszmy! ;D
Tytuł: Tak! Chcem! :3 Pasi mi :3

 

#636 2013-02-08 17:33:01

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ja gdy wysyłałam mojej przyjaciółce - niehetardce notatki z historii, to musiałam napisać krótki słowniczek, bo nie chciało mi się wykreślać tych wszystkich Francisów, Gilbertów i Roderichów
Dania nie uznała rozbiorów Polski? Myślałam, że tylko Turcja.
Ten komiks z lądowaniem na księżycu mam na komórce xD Brillant! A kradzieże... Jak mówią Niemcy: "Jedź do Polski - twój samochód już tam jest!".
Ale wiesz co, ciekawe jest to, że my jeździmy sami po sobie. Nawet teraz. Większość dowcipów dotyczy Polaków, sami siebie uważamy za złodziei, świętoszków itp., a za granicą wcale tak o nas nie myślą. No i cudzoziemcy nie jeżdżą sami po sobie (tylko po innych . W Ameryce jeździ się po Kanadyjczykach, w Kanadzie po Amerykanach, a i tak te dwa kraje mają między sobą świetne relacje. Przykłady można mnożyć).
Tytuł: To poproś Marinę

 

#637 2013-02-08 20:10:02

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

No wiem, ale my chyba ogólnie jesteśmy tacy samokrytyczni uwielbiamy narzekać Poza tym wiele jest też kawałów, w których to Polak jest ten najcwańszy ;D Np.: ten co diabeł (Prusy) złapał Polaka, Niemca i Ruska i kazał im wymienić jakąś odległość, której on nie zna ;3
Nom... Albo: Czemu Rosjanie kradną w Niemczech dwa samochody? Bo wracają przez Polskę
A nie wiem... Na bezużytecznej.pl jest napisane, że Dania też... Ale na wikipedii pisze o tym tylko yle: Imperium osmańskie jako jedyne państwo trzecie nie uznało likwidacji Rzeczypospolitej na skutek rozbiorów[3]. Legenda mówi, że Turcy chcąc szczególnie podkreślić fakt nieuznania rozbiorów Polski, przy każdej prezentacji ambasadorów i dyplomatów na dworze sułtana powtarzali: „Poseł Lechistanu jeszcze nie przybył[4]”.
Więc... Trzymajmy się może wersji z samą Turcją
W muzycznej omawialiśmy suitę... Dzieli się na tańce... Zawsze występują w niej 4: niemiecki, francuski, hiszpański i angielski xD

 

#638 2013-02-09 10:08:10

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

http://www.youtube.com/watch?v=ILa23zY5nHY
Episode 3 z pl napisami! Yay!
No, my uwielbiamy narzekać, zwłaszcza na siebie. Ale na wszystko inne też A ten komiks też mam zapisany na dysku. Cudne Ten kawał też dobry
Ja tam bezużytecznej nie wierzę, zwłaszcza w sprawach, które nie są tak całkiem bezużyteczne.
Tańce - no nieźle xD Skojarzenie, skojarzenia everywhere.

 

#639 2013-02-09 15:05:27

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Yay! Ten odcinek jest genialny :3 Ląduje na dysku A Polska pewnie by zrobił "Klub jedzenia paluszków" albo "Uwielbiania koni" ;D
No... A jak o komiksach mowa, to dobre jest jeszcze ten z Polską i Prusami o zmianach religijnych. Jak Gilbert powiedział: "Tyle stracić!", to mnie glebło xD
Znaczy wiesz... Mnie bezużyteczna też wydaje się podejrzana, ale zawsze myślałam, że Turcja była jednym z krajów, które nie uznały rozbiorów (ktoś mi tak powiedział, ale nie pamiętam kto), więc jak przeczytałam "Dania i Turcja..." to mi się to takie podejrzane nie wydawało...
No wiem xD Wgl, wcześniej omawialiśmy ogólnie tańce i były starofrancuskie, jakiś włoski, węgierski... No i oczywiście omawialiśmy polskie narodowe! ;D
I no właśnie! Można by też do Himy napisać właśnie o to, żeby Felka zrobił bardziej narzekającego xD No i o przyjaźni polsko-węgierskiej No i... pewnie byś też chciała więcej Kanady, co? Aż chyba będziemy musiały zrobić listę o czym tego maila napiszemy xD

 

#640 2013-02-10 10:59:27

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Uwielbiania kucyków, a nie koni! A do obu jego klubów bym mogła dołączyć Mnie rozwalił Prusak grający na miotle. Czas na ogłoszenie - oficjalnie go (nawet) lubię (co nie zmienia faktu, że jakbym go spotkała, to bym mu przyłożyła)! Teraz jedynymi nielubianymi przeze mnie postaciami są micronations & South Korea.
O tak, ten komiks też jest dobry
Spoko, spoko.
Yay! Ja na twoim miejscu pewnie bym się głupio zaczęła szczerzyć i wyobrażać tańczące kraje. Ale taki Dojec tańczący... xD
Tak, niech Felek narzeka! I mi też brakuje tej przyjaźni polsko-węgierskiej! I oczywiście, że chciałabym więcej Kanady! A lista... Zrobi się

 

#641 2013-02-10 17:12:33

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Aj tam! xD Ale faktycznie, kucyków. Też bym się do obu zapisała
A w mailu może trochę tego naszego kochanego "Polak potrafi!" ;D Jeszcze nie wiem jak, ale dobrze by było Himie napomknąć. A już tak z innej beczki: może poprosić by zrobił parę pasków o Ukrainie, jak nie była (jeszcze) beksą i była dzielną wojowniczką, czy coś?
No i ogólnie xD
No wiem... :3 A pewnie jeszcze będziemy omawiać... bo ja wiem? Klasyków wiedeńskich na pewno xD Ale to później. Ale jednak... Roderich, nadchodzę!

EDIT: Skończyłam po raz kolejny 4. tom i... nie uważacie, że te prefektury, to już przesada?

Ostatnio edytowany przez Szeherezada (2013-02-10 21:30:33)

 

#642 2013-02-12 10:15:58

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Łoo... ile postów :O 9(
Odcinek - obejrzałam parę razy i stwierdzam,  że nie epicki, ale i tak dobry :2 Na plus Nordyki, Prusak na miotle (nawiasem mówiąc, po obejrzeniu tego odcinka zaczął ciągle to robić xD) i kluby Włoszka (Polska by założył Klub Osób Które Zdobyły Moskwę ), a na minus wkurzający Engrish Amerimochi, odcień skóry Indii, dziwny głos i oczy Australii oraz irytujący głos Nihonka po pierwszej kwestii Australii A, btw., ta osoba, która nauczy się tańca Włoch z endingu, zdobędzie wieczną chwałę
Felek - niech narzeka, kumpluje się z Elcią i kleci dziwne rzeczy Aha, i dodałabym jeszcze wspomnienie o polskiej husarii :3
4 tom - przeczytałam, fajny (Azjaci! *fangirluje*), ale prefektury.... nope. *idzie projektować województwa* Skoro są prefektury... To niech i będą stany, landy, rosyjskie obwody... A co!
Opowieści - oj, dużo ich mam... Zaczęłam czytać parę książek (jedną o wojnach morskich podczas IIWŚ, drugą science-fiction/przygodową) i mam mnóstwo skojarzeń... Wypiszę później Na razie tylko wspomnę o tym, że kupiłam sobie podręczniki do nauki japońskiego - w jednym był przedstawiony Chińczyk, który mi przypominał Kiku, Anglik (istny Arthur!) i Niemiec... z wurstem
A, i zaczęłam pisać tego fic'a Mam już 6 stron, a jak dojdę do 10/20, to mogę powrzucać parę spoilerów

 

#643 2013-02-12 11:10:17

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Marina, dziękować za tytuł
Co do odcinka... Nie oglądałam jeszcze z dźwiękiem, bo najpierw nie miałam przy sobie słuchawek, a teraz choruję, jestem wyzuta z całej energii i mi się nie chce iść... (Jakbym była zdrowa, pewnie też by mi się nie chciało, ale cii!) Taniec Włoch? Challenge accept! XD Choć pewnie pożałuje :>
Własnie! I jeszcze że jako jedyny Moskwę zdobył! Ale nadal niech będzie taki jak jest... Już to sobie wyobrażam: F: Ja nie mogę, niedźwiedź! Totalnie autentyczny niedźwiedź! No patrzcie, niedźwiedź! Cip, cip, niedźwiadku... xD
No własnie, prefektury mnie też wkurzają. Znaczy... no, nie wkurzają, ale jednak nie brakowałoby mi ich A województwa raczej trudno byłoby zaprojektować... Bo przecież najpierw były dzielnice, potem Bóg-wie-co, dawno, ale jakoś między wojnami, czy przed pierwszą światową było 49 województw... Teraz mamy 15/16/17 (zawsze mi się myli xD)... No i co się działo po drodze, no?
Opowieści: Jako żem chora, to raczej zbyt dużo ich nie mam... Właściwie to... wcale >.<
Yay! Fik! Yay! Spojlery! ;D

 

#644 2013-02-12 15:10:20

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Odcinek - a mi się podobał bardziej niż poprzednie dwa, bo było znacznie więcej postaci, i to takich, które nie pojawiają się ciągle (Nordyki, Kanada, Australia, nawet Węgry i Szwajcarię można pod to podciągnąć), Klub chodzenia do domu wygrał xD, podobnie Prusak na miotle. No i Włochy i jego kluby.
Felek - o tak, wspomnienie o husarii musi być.
Ukraina - może od razu dzielną wojowniczką to nie, ale żeby pokazała, że ma charakter.
Prefektury - one mnie nie wkurzają. One mnie wku*wiają! Naprawdę, to jest jedyna rzecz kanonowa, której nie uznaję. Przecież w świecie Hetalii nie jest tak, że nation-tany są powszechnie znane ludziom. Uważam, że jakby po świecie chodziły te wszystkie prefektury, landy, województwa, prowincje i Bóg wie co jeszcze, to za długo by tajne nie były. A poza tym, ludzie, za dużo tego! Wystarczy że mamy prawie 200 państw na świecie, do tego micronations, to i tak jest od cholery!  Co jeszcze? Powiaty, miasta, wsie, może nawet ulice! No bez jaj...
Taniec Włoch - ja podziękuję, jestem tanecznie upośledzona.

 

#645 2013-02-13 09:54:51

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Ja się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć to w mandze... A prawdopodobnie będzie nie-w-kolorze, bo Eldzia podesłała skan całego 5 tomu i było na czarno-biało
A ja jakoś dziwnie polubiłam właśnie Nordyków Nie wiem czemu xD Tak po prostu... I - znowu czytałam 4 tom xD - zgadzam się z Himą. Ten płaszcz Holandii (co go widać tylko przy Japonii-wampirze >.<) jest boski
No mówię, te prefektury to przesada! I może jeszcze mają własne konferencje? ;P
Ukraina - aj tam, szczególik
Obejrzałam jeszcze raz odcinek, tym razem z dźwiękiem (nikogo w domu nie ma, to co się będę... xD) i faktycznie - głos Australii jest trochę dziwny, ale w sumie do niego pasuje I... obserwowałam taniec Włoch i mogę powiedzieć tylko: So close... Nie dam rady! xD On ma ADHD! Jak zwykle... Ale jednak! xD

EDIT: AAAAAA!!! 11 lutego były urodziny Nihona! A wczoraj Hiszpanii! A 16 będą urodziny Lićka, a 24 (chyba) Estonii! I jeszcze 28 Egiptu... I... możliwe, ze kogoś pominęłam...

Ostatnio edytowany przez Szeherezada (2013-02-13 17:32:48)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skilene.pun.pl Ciechocinek wellness