Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#16 2013-07-06 13:28:19

DerFeind

Gość

Re: Poznajmy się!

Mam na imię Kornelia (taa...dziwne imię...) Rocznikowo mam 12 lat (2001.1.10). Jak już niektórzy wiedzą jestem pół na pół, czyli jestem Litwinką, ale też i Polką.
Mam dwie siostry. Jedna ma lat 27, po studiach, ma pracę. Druga ma 26 lat, po studiach, szuka pracy.
Lubię pingwiny od mniej więcej...Grudnia 2012... Oprócz PzM oglądam też czasami 13 posterunek. Kocham filmy wojskowe... O pingwinach piszę blog i rysuję rysunki, które wysyłam do redakcji gazety PzM, albo naklejam na ścianę w moim pokoju.
Mam dwa koty. Doris i Hans, moje lubiane postacie.
Bardzo lubię Danię (Nie ma to żadnego związku z PzM) i Niemcy Hans ^^, bardzo pragnę lekcji Duńskiego i Niemieckiego lecz rodzice są przeciwko mojemu pomysłowi. Jenstem pesymistką i ateistką...Bardzo lekko znoszę emocje, całkiem jak Skipper (w ogóle jestem bardzo podobna do niego), właśnie dlatego jestem tak przezywana. Nie znoszę hippisów. Jestem bardzo odważna, tylko jest jeden minus...IGŁA!!!! Nie ufam nikomu. Nie cierpię tego uczucia, gdy ktoś nie toleruje moich kolegów, ochraniam ich. Nie ma dla mnie niemożliwego, zawsze mi się uda. Jestem bardzo spokojna....
Znam cztery języki to: Litewski, Polski, Angielski i...czwarty...hm...czwarty to wymyślony język przez tubylców, nie ma nazwy Polskiej, to taka jakby mieszanina Litewskiego, Polskiego i zamieniono parę liter, po Litewsku zwie się ,,Dzukiskas''. Tym językiem porozumiewam się na co dzień.
Moja klasa też jest dziwna i nie toleruje mnie. Nie rozumieją mojego psycho-fanostwa do PzM. Jestem najmłodsza z klasy. W szkole mogę każdego rozśmieszyć, z stanu smutnego do stanu szczęśliwego wszystkich odwrócę ( W szkole!). Mogę też każdego zdenerwować, otóż to pomogł mi forum. Ciagła moja rozmowa  o forum zwłaszcza o Mercurym denerwuje każdego. Cytat ,,WHM'' no nie mów, że nie wiesz co to znaczy stał się bardzo popularny w mojej klasie, jak i w szkole...
Lubię muzykę, moje ulubioni wykonawcy: Radical Face, Linkin Park, Sigur Ross.
Moje ulubione danie to Duńskie ciasteczko (Takie pojawiali się w ,,Zemsta jest słodka'' i ,,Idealny dzień'') i ryyyyyyyba!
Kolekcjonuję wszytko dotyczące z ptakami, dlatego bo je bardzo lubię.
Na przyszłośc planuję być fotografafem fotografem, fotografować przyrodę.o
Nie lubię lekcji Historii i Matematyki . Lubię lekcje Informatyki i Przyrody.
Bardzo lubię Skippera. Dlaczego? Bo jestem taka jak on.

Ostatnio edytowany przez Kolskr (2013-07-28 22:06:17)

 

#17 2013-07-07 10:06:17

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: Poznajmy się!

Mam na imię Sylwia, ale bardzo chciałabym mieć na imię Roksana. To takie fajne imię... Za miesiąc, 29.08 2013 r. skończę 11 lat. Mój 7 letni (29.11 2006 r.) ma na imię Tomek i ma tu konto pod nazwą FirePenguin 100. Mieszkam w województwie pomorskim, kilkanaście km od Gdańska. Mam psa-wabi się ID (sama wymyśliłam (czyta się Ajdi)) W wieku od 5 do 8 lat interesowałam się głównie zwierzętami i przyrodą-zostało mi to po dzisiejszy dzień i pewnie zostanie na długo. Ostatnio, na wiosnę chyba w maju badałam substancję w mleczu... Tragedia... Łapy kleiły mi się nawet do włosów, które non stop musiałam poprawiać. Interesuję się muzyką. Mam o niej forum. Dopiero zaczynam, ale kiedy jest ktoś chętny to proszę:http://www.muzanawszystko.pun.pl/. Prócz tego:
-ulubione utwory-wszystkie utwory 1D-kocham ich!, Avril Lavgine-"Here's to never groving up", The Wanted-"Glad You Came" i "Chasing the sun", Usher-"DJ Got us fallin' in love", "More" i "Whithout* You".
-wykonawcy- ONE DIRECTION, Rihanna, The Wanted, Avril Lavgine, Linkin Park, Demi Lovato.
Zwykle oglądam kreskówki (dzieciak ze mnie), ale nie pogardzę akcją (Drę się wtedy "Ka-boom!") i dobrymi komediami.
Z kreskówek-PzM, MLP:FiM, Wojownicze żółwie ninja, Robot i Potwór.
Z akcji-co popadnie.
Moi ulubieni bohaterowie:
Z PzM- Rico, Król Julian i Kowalski, Skipper i Marlenka
Z MLP:FiM-Pinkie Pie, Rainbow Dash i Applejack, Twilight Sparkle
Z Wojowniczych żółwi ninja- Michelangelo, Donatello, Raphael
Z Robot i Potwór- Bardziej Potwora, mniej Robota.
Jestem bardzo towarzyską duszą i wszędzie muszę wetknąć mój ciekawski nos. Ciekawa świata, nie lubi rozkazywania i nie chcecie jej znać.
*-Nie wiem jak to się pisze
Koniec ^^

Ostatnio edytowany przez Ipossibelka222 (2013-07-08 20:45:27)


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#18 2013-07-07 13:06:16

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Poznajmy się!

Jakiś czas temu, napisałam coś o sobie, ale pomyślałam, że dopełnię swoją wypowiedź (tak naprawdę to potwornie się nudzę).
Mam na imię Kasia.
W sierpniu skończę 18 lat (26.08.1995)
Mieszkam w małym mieście nieopodal Bydgoszczy.
Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego, jestem osobą dojeżdżającą, co ma swoje plusy i minusy (gdy nie chce mi się iść, mówię, że nie przyjechał autobus).
Mieszkam z rodzicami i dziadkiem, a jedynym moim rodzeństwem jest świnka morska.
PoM-em interesuję się od 2012 roku, bodajże od stycznia.
Moją ulubioną postacią jest oczywiście Kowalski.
Lubię otaczać się różnymi zazwyczaj niepotrzebnymi rzeczami, typu figurka czy pluszak.
Umiem zagrać proste piosenki na gitarze, jednak nie idzie mi nauka akordów barowych.
Nie potrafię wytrzymać 5 minut bez telefonu (wiadomo, że GG) i męczenia Angeli ;P
Nawet lubię rysować, ale zazwyczaj kończy się na wyciągnięciu kartki. to samo jest z pisaniem opowiadań...
Gdy mi się nudzi, oglądam kreskówki, np. Zwyczajny serial, Pora na przygodę, MLP, ogólnie rzecz biorąc, większość to CN.
Mój ulubiony kolorek to różowy (tak, uwielbiam go !).
Od czasu do czasu czytam M&A, mam kolekcję tomów "Naruto".
I coś co powinnam napisać na początku - jestem nieśmiałym i dziwnym człowiekiem xD

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sesje fotograficzne warszawa przegrywanie kaset vhs warszawa