Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#16 2013-10-12 15:24:10

sebaxo1995

Gość

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Dlaczego nie powiesz ?

 

#17 2013-10-12 16:57:35

RicoMarico

Gość

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Co to w ogóle ma być?

To już lekka przesada. Tez to widziałam i powiem szczerze...WTF?

Nie oglądam kuców, ale wątpię żeby były w nich jakieś nieodpowiednie treści. Tak samo z Hello Kitty.

 

#18 2013-10-12 17:08:33

sebaxo1995

Gość

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Każdy inaczej patrzy na te sprawy. Ale to już jest lekka przesada.

 

#19 2013-10-12 18:43:06

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Głupota ludzka mnie poraża...


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#20 2013-10-12 18:45:17

sebaxo1995

Gość

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

A tam, to tutaj to akurat jest nic w porównaniu do innych spraw.

 

#21 2013-10-12 22:45:34

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Najpierw jakiś ksiądz ubzdurał sobie ,że Harry Potter to zła książka, potem ,że Hello Kitty to znak szatana,a teraz to ? Tym ludziom chyba na serio coś natentegowało w mózgach. Nikt nikogo nie zmusza do lubienia MLP,ale bez przesady. To że nie lubi się czegoś ,nie oznacza że można nazywać tego czymś co ma związek ze złem. Oni chyba naczytali się "Cupcakesów" i tym podobnych i pomyśleli sobie że tak na serio było w serialu. Jeszcze chwila a wszystko bedą uznawać za znak szatana. No błagam! Mam kolejne dowody na to że ten świat już dawno przestał być normalny.
I znalazłam kilka artykułów na ten temat:
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/szatan … 11225.html
http://mlppolska.pl/watek/4518-szatan-p … 82-domine/
No to już jest po prostu MASAKRA! Skąd oni to biorą ? Gdzie niby w tych rzeczach widzą coś "szatańskiego"? Inteligencja niektórych osób mnie wręcz dobija... Wiem ,że raczej nie chce wam się czytać mojej przerażająco długiej (i może dla niektórych nudnej ) wypowiedzi ,ale musiałam jakoś zareaogować na ten irracjonalny przejaw ludzkiej głupoty.
P.S. A nazwa "Hello Kitty" nie pochodzi od słów "hell"("piekło") i imienia dziewczynki (chyba nie ma takiego imienia jak "Kitty"), tylko od słów " hello" ("cześć","witaj") i "kitty" ("kotek").

Ostatnio edytowany przez tajemnica mroku (2013-10-12 22:51:37)


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#22 2013-10-13 09:24:57

sebaxo1995

Gość

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

W takich żyjemy czasach. Gdzie nawet Rumcajs jest cenzurowany bo pali fajkę. Co jak co, ale taka nadopiekuńczość może tylko zaszkodzić.

 

#23 2013-10-13 09:59:01

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Zgadzam się z tobą:)


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#24 2013-10-13 10:08:04

sebaxo1995

Gość

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Pewnie i tak niedługo znów zaostrzą przepisy i będzie jeszcze gorzej.

 

#25 2013-10-13 15:46:32

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Matko, ludzie, czym wy się przejmujecie? To na pewno kolejna bzdura wyssana z palca dla interesów gazety. Jakiś dziennikarz zrobił zdjęcie księdza przy mikrofonie, dodał kilka zdjęć uroczych kucyków, zmyślił dialogi i bam! Kolejny hit gotowy! Albo może zapłacił jakiemuś naiwnemu księdzu, aby powiedział na na ten właśnie temat, co?  Błagam Was, chyba nie zakażą nam oglądać MLP, nie? Ja bym się raczej z tego śmiała, niżeli się oburzała jaka to nieprawda. Ta bajeczka z Hello Kitty NA STO PROCENT jest zmyślona. I tu mój komentarz zabrzmi - WTF!? "Hell - piekło Kitty - imię dziewczynki" (!?) A poza tym:gdzie "o" z "Hello", hmm? Nie wierzcie w te bzdury, bo nie ma po co. Harry Potter, co on może mieć wspólnego z szatanem, co? To bardzo dobry film, a książka jeszcze lepsza. A ten ksiądz niech się wypcha. My, pegasister i bronies się nie damy. Może jeszcze powie, że fani tych szatańskich stworzeń powinni iść siedzieć za dawanie złego przykładu społeczeństwu? Prawdziwy fan MLP nie wierzy w takie bajeczki.


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#26 2013-10-13 15:49:48

sebaxo1995

Gość

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Popieram przedmówcę. I niech sobie mówią co chcą. My znamy prawdę.

Ostatnio edytowany przez sebaxo1995 (2013-10-13 15:53:07)

 

#27 2013-10-13 15:58:18

 Ipossibelka222

Ta od MLP i Hetalii

47588975
Skąd: Nie mam bladego pojęcia...
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 1401
Ulubiona postać z PzM: Rico <3
Ulubiony pairing z PzM: Skilene 4-EVER!!
Znienawidzona postać z PzM: Skipper... Tak, tak Skipper...
WWW

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Niech ten dziwak wie, że Bronies i Pegasister się nie cackają, nie Sebaxo?
Naprawdę, głupota ludzka w dzisiejszych czasach nie zna granic...


Hetalia + MLP = Maximum słodkości. :3

http://i43.tinypic.com/29gcx8h.jpg

Offline

 

#28 2013-10-13 15:59:18

DerFeind

Gość

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

A kto w to uwierzy? Nie ma to sensu...
Fakt - są różne fanarty gdzie np. Fluttershy jest w tle flagi Stalina, albo Rainbow Dash w tle flagi Hitlera. Patrząc ze strony antynazisty. Może dlatego tak stwierdzają? Nie zdając sobie srprawy, że ten fanart utworzył normalny brony?
Nikt w to nie uwierzy - i tyle. Liczba fanów nie równa się stwierdzenia, że ten serial jest opętany przez szatana.

 

#29 2013-10-13 17:53:36

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Ipossibelka222 napisał:

Matko, ludzie, czym wy się przejmujecie? To na pewno kolejna bzdura wyssana z palca dla interesów gazety. Jakiś dziennikarz zrobił zdjęcie księdza przy mikrofonie, dodał kilka zdjęć uroczych kucyków, zmyślił dialogi i bam! Kolejny hit gotowy! Albo może zapłacił jakiemuś naiwnemu księdzu, aby powiedział na na ten właśnie temat, co?  Błagam Was, chyba nie zakażą nam oglądać MLP, nie? Ja bym się raczej z tego śmiała, niżeli się oburzała jaka to nieprawda. Ta bajeczka z Hello Kitty NA STO PROCENT jest zmyślona. I tu mój komentarz zabrzmi - WTF!? "Hell - piekło Kitty - imię dziewczynki" (!?) A poza tym:gdzie "o" z "Hello", hmm? Nie wierzcie w te bzdury, bo nie ma po co. Harry Potter, co on może mieć wspólnego z szatanem, co? To bardzo dobry film, a książka jeszcze lepsza. A ten ksiądz niech się wypcha. My, pegasister i bronies się nie damy. Może jeszcze powie, że fani tych szatańskich stworzeń powinni iść siedzieć za dawanie złego przykładu społeczeństwu? Prawdziwy fan MLP nie wierzy w takie bajeczki.

1. Ostatnio w tego typu gazetach piszą same bzdury.
2. Ja tam nie oglądam MLP, ale moim zdaniem oni nie mogą nikomu tego zabronić.
3. Jak to przeczytałam (to o tym "znaku szatana"), przez godzinę śmiałam się z ludzkiej głupoty.
4. Historyjka z Hello Kitty jest znana od dawna (przez to mojej koleżance z obozu konnego pani z religii zabrania nosić rzeczy z Hello Kitty), ale jest na 100000% zmyślona i nieprawdziwa.
5. Co do Harry'ego Pottera- w tamtym roku szkolnym rozmawiałam o tym z moją koleżanką z klasy. Zgodnie stwierdziłyśmy,że oni (ci księża) są jacyś dziwni, żeby wymyślać takie bzdury.
6. Zgadzam się z tobą całkowicie:)
7. Najdziwniejsze ,że oni widzą "znak szatana" w LALKACH BARBIE. No może jest to różowe, skrajnie przesłodzone dziwactwo,ale bez przesady.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#30 2013-10-13 19:37:36

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: "Szatan przyjechał na kucyku Pony"

Moja mama czepiała się pokemonów, bo niby po japońsku to demony. Pffffffffffffffffffffff...

A co do Pottera... no, według mnie to trochę potem przesadzone (pierwsze cztery części były wporzo, ale reszta)
A mlp opowiada o przyjaźni, dobroci... Można się nauczyć więcej niż z lekcji religii.


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
baseny plastikowe dla dzieci ciechocinek noclegi