Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2013-09-08 20:45:47

 Zoffijka

Zaawansowany

23046186
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 109
Ulubiona postać z PzM: Kowalski.
Ulubiony pairing z PzM: Alice + kosz na śmieci. XD
Znienawidzona postać z PzM: nie istnieje.

Re: Bezludna wyspa

Czy pisząc "osoba" miałaś na myśli postać z "Pingwinów", czy też prawdziwego człowieka? Widzę, że niektórzy piszą tak, a inni inaczej. Podam więc dwie propozycje...
Rzeczą, którą zabrałabym na bezludną wyspę, byłaby książka "Silmarillion" J.R.R. Tolkiena (nie, nie telefon, laptop ani tablet - na co by mi się przydały bez internetu?!) lub MP3. Nie mogę żyć ani bez książek, ani bez muzyki... Przed wyjazdem rzuciłabym monetą i zdecydowała, czy wezmę powieść, czy odtwarzacz.
Gdyby musiała wybrać jedną osobę z prawdziwego świata do towarzystwa, namówiłabym do tego moją najlepszą przyjaciółkę. Zawsze mamy mnóstwo tematów do rozmowy i nigdy nie nudzimy się w swoim towarzystwie, toteż pobyt na wyspie przez dłuższy czas by nas nie nużył... Gdybym zaś miała wybrać się tam z jednym bohaterem z serialu, zdecydowałabym się na Kowalskiego (łał, nikt by się nie domyślił XD). Na pewno miałby on w głowie mnóstwo porad na temat przetrwania na bezludnej wyspie... Gdybyśmy zaś mieli wracać do kraju tratwą, nie brakłoby nam tematów do rozmowy.


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121207182218/madagaskar/pl/images/thumb/5/5a/Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg/500px-Lonely-Kowalski-looking-at-a-pic-of-Doris-penguins-of-madagascar-16594733-611-348.jpg
Bardziej, niż za Doris, Kowalski tęskni za starym, dobrym forum, z czasów, kiedy aktywnych było tam więcej, niż dziewięciu użytkowników, a wątki dotyczące PzM tętniły życiem... Ale Kowalski się nie podda! Będzie walczył o ratunek dla forum równie wytrwale, jak o serce ukochanej... OMG, co ja bredzę?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bankomat dla dzieci hotele ciechocinek