Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#61 2013-03-30 18:19:23

RicoMarico

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

Widzisz Mercury-wiem że to był sarkazm. Tak dla jasności...

Poza tym...ja nie jestem żadnym e-trollem który siedzi na forach i prowadzi "wojny" z innymi userami.

Nie czepiam się bez powodu. To są moje uczucia i chyba było coś na rzeczy skoro się Ciebie uczepiłam.

Ale widzę że w sprawie uczuć religijnych się raczej nie dogadamy, więc zachowamy się z klasą i skończmy temat.

W tej chwili zapominamy o naszej "miłej pogawędce". Tematu nie było.

Ja nie będę obrażała Ciebie. Ty nie będziesz obrażał mnie. Rozmowa do niczego nie doprowadziła, więc ją kończymy.

Tobie wojna z RicoMarico też na dobre nie wyjdzie, więc...pokój na świecie !

Zhipisiałam niczym Rico

Ostatnio edytowany przez RicoMarico (2013-03-30 18:23:56)

 

#62 2013-03-30 19:12:09

Mercury

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

RicoMarico napisał:

Poza tym...ja nie jestem żadnym e-trollem który siedzi na forach i prowadzi "wojny" z innymi userami.

Poważnie, to jest Twój powód?
Sądzę, że zaczęłaś bezsensowną i niemiłą wymianę zdań, a potem uświadomiłaś sobie, że czepiasz się własnego niedoczytania.

RicoMarico napisał:

Nie czepiam się bez powodu. To są moje uczucia i chyba było coś na rzeczy skoro się Ciebie uczepiłam.

Nie. Nie będę mówił, że jesteś nieogarem, bo Pani Dekaro znowu wyskoczy, ale powiem, że winę poniosłaś Ty... przekręcając znaczenie tego fragmentu.

RicoMarico napisał:

Ale widzę że w sprawie uczuć religijnych się raczej nie dogadamy

Bo tego nie mamy robić... Flutt pięknie to wyjaśniła.

RicoMarico napisał:

...więc zachowamy się z klasą i skończmy temat. W tej chwili zapominamy o naszej "miłej pogawędce". Tematu nie było.

Najprostsze wyjście z niewygodnej sytuacji...

RicoMarico napisał:

Tobie wojna z RicoMarico też na dobre nie wyjdzie (...)

Niestety, ale muszę się niezgodzić.

Flutterlie napisał:

I strata Mercury'ego, że nie poznał nigdy miłego zakonnika, może by zrozumiał, że nie wszyscy są źli.

I tu się mylisz, albowiem znam kapłana, który jest "spoko". Wymienialiśmy się kiedyś grami na PS3 (PEGI 16-18).

...I dopowiedzenie: w tym nieszczęsnym zdaniu chciałem położyć nacisk na "nie mogą wobec nas być tolerancyjni".
Wróćmy do mojego pierwszego wyjaśnienia:

Chodzi mi o katechetów, księży, biskupów -.- Gdybym oskarżał zwykłych chrześcijan napisałbym: "Piep**eni chrześcijanie", ale tego nie robię - bo tak nie uważam.

Nie widzę tutaj wyrazu "wszystkich".
Rozwinę więc:
- katechetów (tu akurat wszystkich, fakt) za branie pieniędzy od podatników za mówienie nauk... niepotwierdzonych naukowo (powtórzenie, powtórzenie... -.-);
- księży, ale tych księży, którzy zorganizowali to nieszczęsne przedstawienie (no i pedofili, rzecz jasna);
- biskupów - głownie za bycie spod prawa. Nie znam żadnego osobiście, dlatego PRZYZNAJĘ nie musiałem o tym mniemać.


A więc oficjalnie wracamy do "Bluzgacza", chyba, że ktoś chciałby kontynuować - wtedy już w "Kłótniach".

Ostatnio edytowany przez Mercury (2013-03-30 20:30:19)

 

#63 2013-03-30 19:31:42

LadyDekaro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 239
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Marlenka

Re: Bluzgacz 2.0

Mercury napisał:

bo Pani Dekaro znowu wyskoczy

Nie będę "wyskakiwać", nie zależy mi na pogorszeniu zaistniałej sytuacji. Jednak walki na tle religijnym są tu raczej niepożądane.
Każdy ma prawo do wyznawania swojej religii i choć nie podoba mi się także narzucanie katolicyzmu w szkołach i w innych tego typu miejscach, to zawsze należy zachować pewną miarę szacunku.
Jeśli chcecie dalej ciągnąć ten zatarg, przejdźcie na priv.

Z góry dziękuję.


http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/275/0/f/gif__gay_husbands_in_space_by_aqueousserenade-d2q5st7.gif

Offline

 

#64 2013-03-30 20:11:03

Flutterlie

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

Po pierwsze: Flutt zawsze się pojawia, jak jest już "po ptokach" i ten raz nie jest wyjątkiem.
Po drugie: Zgadzam się z LadyDekaro. Nie kłóćcie się na tle religijnym, bo to nie ma sensu. Jak mówiłam, Mercury nie uwierzy, RM nie przestanie wierzyć. Wprawdzie Merc mógłby się powstrzymać z obrzucaniem błotem wszystkich księży... Ale wszyscy znamy Mercury'ego już dość długi czas i wiemy, że jest jaki jest i nic tego nie zmieni. Znam paru porządnych duchownych, serio, nie wszyscy są źli i tu Rico ma rację. Mercury mógłby okazać trochę szacunku i nie wrzucać wszystkich do jednego worka - ale tak po prawdzie, to wszyscy często to robimy. Szufladkujemy ludzi, co nigdy nie jest miłe, ani dobre. Ale taki jest już element tego świata, i trzeba się z tym pogodzić. Ja, jako pegasister jestem widziana przez moich kolegów z klasy jako postrzelona, zdziecinniała wariatka i szczerze - przyzwyczaiłam się, nie przeszkadza mi to, ich strata, że nie chcą mnie poznać od innej strony. I strata Mercury'ego, że nie poznał nigdy miłego zakonnika, może by zrozumiał, że nie wszyscy są źli. Jednak, jeśli mówił o ogóle (co przypuszczam), to ma pełne prawo uważać, że generalnie duchowni są be, nawet jeżeli wyraża to w taki sposób. Tak samo, jak niektórzy (albo większość) uważa, że fanki Justina Biebera są głupie. I pewnie większość jest, ale zawsze znajdzie się jakaś o wysokim IQ. To jest uproszczanie sprawy i nigdy nie było zbyt dobrą rzeczą, ale komu chce się pisać takie słowa jak "przeważnie", "generalnie" czy "zazwyczaj", które by wszystko wyjaśniły?
Dobra, koniec mego wykładu. Może wrócimy do tematu?

 

#65 2013-03-30 22:34:16

RicoMarico

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

Mercury-nie jestem nieogarem. Moją inteligencję mógłbyś oceniać gdybyś mnie znał prywatnie. A wątpię czy się znamy... Poczułam się urażona obrażaniem duchownych. Nie każdy jest zły.

Ja nie mam może w 100 % racji ale sądzę że Ty też nie.


No ale ok...Flutt ma rację. Nie mamy się tu kłócić o wiarę.


Jako zhipisiała wersja RicoMarico pojawiłam się tu aby obluzgać wyskakujące reklamy.

Teraz pewnie powiecie że skoro zhipisiałam to nie powinnam bluzgać...

Ale ja mam swój hipisowski sposób bluzgania. 

Ostatnio edytowany przez RicoMarico (2013-03-30 22:40:10)

 

#66 2013-03-30 22:42:17

Mercury

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

 

#67 2013-03-31 10:27:29

RicoMarico

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

Jestem zła na to że w środę nie mamy wolnego. Wrrrrr !

 

#68 2013-03-31 11:09:43

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: Bluzgacz 2.0

Ja jestem wściekła  ponieważ obudziłam się o czwartej nad ranem z powodu p*****o snu, w którym wciąż na przemian się w*****m bądź płakałam z powodu moich"genialnych" kolegów .  I na dodatek muszę zrobić jeszcze trzecią część opka o pingwinach (chociaż tyle dobrego, że miałam wenę ).


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#69 2013-03-31 14:40:13

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

No to mnie wkurza lakier, którym wczoraj pomalowałam sobie paznokcie i już schodzi. Wiem, tragedia ;p

 

#70 2013-03-31 15:58:52

Flutterlie

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

Mnie denerwuje zapach jajek. Poważnie, nie cierpię jaj. A te z wigilijnego wielkanocnego stołu jeszcze tak strasznie śmierdzą... Fuj.

 

#71 2013-03-31 16:52:24

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

Moja kol marudzi gdy mam kanapkę z jajkiem, bo jej śmierdzi ;p
A mnie jeszcze wkurza mój tel (brak zasięgu).

 

#72 2013-03-31 17:31:28

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Bluzgacz 2.0

Wkurzyła mnie ostatnio mama, bo kategorycznie zabronila mi oglądanie Cupcakesów na telewizorze i zagroziła zarekwirowaniem pendrivea z tymi filmikami.
Ponadto jutro jadę do babci i muszę zabawiać pewną g*****rę ciotki, bo myśli że jestem niańką do dzieci


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#73 2013-03-31 18:27:50

Mercury

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Mam wenę na pisanie melancholijnego utworu lirycznego.

I po raz pierwszy od czasu pisania "Pożegnania" czuję się naprawdę okropnie.

Ostatnio edytowany przez Mercury (2013-04-01 07:11:39)

 

#74 2013-03-31 22:24:16

RicoMarico

Gość

Re: Bluzgacz 2.0

Widzisz...bo ten układ nie jest zły. Myślę że skoro się starasz to nie będzie nic na Ciebie.


Natomiast ja przybywam wieczorną porą aby nabluzgać na ból głowy.

 

#75 2013-03-31 23:30:33

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Bluzgacz 2.0

A mi się Krzyżacy podobali ...
Przeczytałam dwie części, chociaż tylko pierwsza była tak naprawdę wymagana...
Na co by tu ponarzekać ???
Może na to, że nagle nie mam weny.
To dziwne i nietypowe u mnie.
Dwa, moje skoki nastrojów.... Ostatnio często płaczę bez większego powodu.
Po trzecie, głupi Word skasował mi całą stronę opowiadania i nie mogę jej odzyskać...
Cztery...
Ehhh, dobra wystarczy i tak już was zanudziłam XD


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Wejherowo Raintree Lodge motoszkocja pakiety wellness Ciechocinek sklep zoologiczny praga południe