Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2016-07-29 05:26:06

Indulekha

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2016-07-25
Posty: 1

Budowa domu

Cześć wszystkim,

Właśnie rozpoczyna pracę budowy domu, kwestie otrzymania kredytu trwały tak długo, że postanowiłem przyśpieszyć proces budowy poprzez poszukiwania dostawców materiałów najbliższych prac. Czy ktoś z forumowiczów zaopatrywał się w beton w firmie http://www.betonnadom.pl/lokalizacje/beton-wroclaw oferta wydaje się ciekawa. Mam również zapytanie dotyczące stropów czy obecnie wykorzystuje się stropy lane czy układane – nie wiem czy poprawnie sformułowałem pytanie chodzi o poddasze.

Dzięki za pomoc!

Offline

 

#2 2016-07-29 19:34:00

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: Budowa domu

A teraz czekam na odpowiedź użytkownika "majster" lub coś w tym guście, prawiącą o nieskończonycb zaletach sklepu BetonNaDom z ciekawą ofertą

Offline

 

#3 2016-08-02 15:10:00

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: Budowa domu

To jest forum o PzM, nie kącik porad na temat medycyny/budownictwa/innych rzeczy.  Myślałam że ludzie to już zrozumieli. Najwyraźniej się myliłam, bo widzę, że znowu ktoś założył tu konto tylko po to, by o takie rzeczy pytać, podczas gdy zapewne są też inne strony, gdzie mogliby szukać odpowiedzi na takie pytania. Nie dość, że to forum od dawna jest dość martwe, to jeszcze wciąż takie tematy powstają.  A będąc moderatorem nie mam nawet możliwości usunięcia tego całego bałaganu.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
czeladz.szamba-betonowe360.pl hotele ciechocinek