Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#1 2014-07-30 02:14:31

zaneta1337

Zbanowany

Szukam dobrego warsztatu samochodowego

Hej, szukam warsztatu samochodowe. Od jakiegoś czasu gdy hamuję słyszę dziwne pukanie z przodu auta.
Zastanawiałem się jaki warsztat jesteście w stanie polecić. Czytałem wiele pozytywnych opinii na temat http://mobillecomplex.motointegrator.pl/
Oddawaliście już tam auto do naprawy?

 

#2 2015-10-12 17:36:55

werka

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-11-10
Posty: 15

Re: Szukam dobrego warsztatu samochodowego

Znajomy taksówkarz ma pełną harmonię rad, gdzie i co tanio załatwić. Strasznie śmiał się ze mnie, gdy 20-letniego SAAB'a ubezpieczyłam w AC. Jednak przestał się śmiać, gdy jadąc na wakacje moim samochodem wpadliśmy podczas oberwania chmury na nieoznakowaną wysepkę. Straciliśmy przez to dwie opony i felgi. Najgorsze, że było to w środku nocy, gdy wszystko jest pozamykane. Telefon do ubezpieczyciela i za darmo laweta zawiozła nas do domu. Wymieniliśmy koła na zimówki (zawsze mam dwa komplety kół) i z powrotem przez Włocławek nad morze. Teraz jest już autostrada i nie wjeżdża się do Włocławka. Samochód też ubezpieczam gdzie indziej. Mój serwisant uzupełnił swoje usługi o ubezpieczenia komunikacyjne. Teraz coroczny przegląd, czyszczenie klimatyzacji, wymianę oleju i ubezpieczenie załatwiam w jednym miejscu http://www.feuvert.pl/oferta/uslugi/wym … u-118.html . Dodatkowym plusem jest to że swój serwis mają blisko centrum handlowego.
To wygodne. Kiedyś po stłuczce był strach czy ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy jakie wystawi zakład blacharski. Wyegzekwowanie pieniędzy od firmy budowlanej odpowiedzialnej za oznakowanie wysepki we Włocławku trwało pół roku. Najpierw ubezpieczyciel stwierdził że jak stare auto to i opony i felgi są stare. Dopiero udowodnienie przepisu, że opony i felgi nie obejmują amortyzacji otworzyło drogę do wypłaty odszkodowania. Wartość samochodu wyceniono na 3000 złotych, a zarząd drogi i firma budowlana byli ubezpieczeni na szkody powyżej 4000 zł. Tak że sprawa wróciła do firmy budowlanej, a ta od ręki przesłała mi pieniądze nie żądając nawet złomowania pojazdu.No ale SAAB i tak trafił na żyletki. Nie miałem już odwagi nim jeździć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotele Porto Ercole