Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#511 2013-01-08 21:03:55

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

M: Liech, złotko, twoje ciastka przypadły do gustu.
L: Och... To świetnie... *blush, Sz ją obejmuje*
M: D'aww..
Yaoi - cztery tolerowane yaoi, you said... GerIta, Spamano (sorry, Romek, ale to słodkie jest, no ...), LietPol i HongIce. Ew. jeszcze PruPol, UKPol (tak, tak, crack....), SuFin, NorIce (ale od biedy!) i KumaShinatty-chan :3
Łamacz - poszukaj, gdzieś jest
RuChu - po prostu jak Chinuś może kochać Wanię, jak się go boi?
Ch: Ja co aru?!
M: No i masz. Wziął się chłopak zestresował... *patrzy na Ch, który próbuje przebić ścianę głową* Nihon, weź go zaknebluj czy coś...
DenNor - wyjaśniłam wyżej, nie chce mi się powtarzać.
HongIce - cóż... Oboje zamknięci w sobie, cisi... Crack, ale ładnie razem wyglądają.
LiechtIce - *krztuś ciasteczkiem* Nani ?! Okej.... Opowiedz mi o tym, bo sama powodu dla nich nie znajdę.
Faceci - http://img525.imageshack.us/img525/83/1 … 782hf2.jpg , http://i625.photobucket.com/albums/tt33 … me2749.jpg , http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2010/ … erozen.jpg
Oj tam, są nawet kluby na dA "Nigdy więcej Polski w spódniczce" A Polsza ma nas gdzieś i jest crossdreserem.

 

#512 2013-01-08 21:51:34

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Pieprzyć historię, posty ważniejsze.
Yaoi
a) Spamano - eee nope. Romano i Spain są jak bracia. Hiszpania go wychował, troszczył się o niego, ale jak braciszek. Zresztą podobny stosunek mam do UsUk'a i Switzy x Liecht. <czyta to jeszcze raz, popijając herbatę> Ok, Spamano jestem w stanie tolerować nieco bardziej od dwóch wyżej wymienionych (których nienawidzę), ale i tak tego nie lubię. Poza tym, Romano jest zbyt przystojny, żeby marnował się dla faceta.
b) LietPol - to od biedy mogę tolerować, ale uważam, że obaj są hetero.
c) HongIce - Azjata i Europejczyk, którzy zarówno w Hetalii, jak i w świecie rzeczywistym chyba o sobie nie słyszeli... Nie, nie, nie pasuje mi to.
d) PruPol - nope. Look at our history.
e) UkPol - szczerze, to nie jestem jakąś wielką przeciwniczką, GDYBY NIE TO, że jak dla mnie obaj są hetero (generalnie staram się nie określać osób niewiadomej orientacji, [głównie chodzi o homo, ale w sumie też nie staram się na siłę robić z kogoś hetero. Dziwnie to brzmi, ale nie oczekuj ode mnie czegoś mądrego o 22] ale w każdym, dosłownie każdym serialu/komiksie złamię tę zasadę co najmniej 3-4 razy. W Hetalii chyba więcej...).
f) NorIce - AAAA!!! Incest, incest! Zabierz to, moje oczy nadal śmierdzą!
g) Dennor - Dania sam twierdził, że Norek to jego najlepszy przyjaciel, a Norek, mimo że ciągle gada, że Dania go wkurza, czy coś, to go lubi. Bardzo lubi... Sorry, ale jeśli chodzi o Nordyków i ich pairingi - za duży wpływ mojej BFF.
h) RuChun - no bo, no... No jakoś tak słodko wyglądają, i Rosja uwielbia Chiny. A gdyby Wang też zechciał zobaczyć lepszą stronę Mateczki Rosyji...
i) (to nie yaoi, ale mniejsza) LiechtIce - każde z nich ma nadopiekuńczego braciszka, jest traktowane jak dziecko (i wygląda jak dziecko - podobno oboje wyglądają na 16 lat), oboje są dosyć zamknięci w sobie i wrażliwi. To tak przede wszystkim.
Faceci w sukienkach - LoL xD

 

#513 2013-01-09 23:24:21

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

J: Znowu mi kazała pisać...
M: Wiesz, to nie ty zamordowałeś dwa kubki jednym strzałem z zimną krwią, więc teraz musisz sprzątnąć ślady zbrodni.
J: Jak to zrobiłaś, nie wiem. I nie chcę wiedzieć.
Yaoi:
a) Czemu muszę to pisać?
M: Bo tak!
J: Sigh... Marina coś mówiła o AU. Jak wyżej - nie wiem, co to, i nie chcę wiedzieć, ale podobno to rozwiązanie.
b) M: Teraz ja popiszę, ale krótko. Toleruję. Od biedy.
c) Charaktery mi pasują.
d) AU.
e) Charaktery, AU...whatever.
f) AU, again.
g) Nie widzę, po prostu nie widzę tego. Sorry.
h) Toleruję, ale angst. Tylko i wyłącznie. Fluff i comfort mi do Wani nie pasują
i) Jak w g - nie widzę. Oboje za cisi, za nieśmiali...U-um. *wraca do sprzątania*
J: Teraz pewnie powinienem napisać, co się dzieje... Hm... Hiszpania śpi, Prusy czyta "Igrzyska Śmierci" i udaje, że nie płacze...
P: Wcale, chlip, nie płaczę, to, chlip, przez tę książkę!
M: Ostatnia scena "W pierścieniu ognia"?
P: Tak...
M: To się zgadzam z Prusami.
J:... Niemcy ogląda Iron Mana 2, którego już wszyscy widzieliśmy i uznaliśmy za niezły, Chiny bawi się z kotem - choć bliższe prawdy jest " bawi się kotem" - a Szwajcaria... Aww, kawaii *rozczul* ! Śpi na kanapie, z głową siostry na ramieniu...
M: *cyka foto*
EDIT:
Arty! Coś się wygrzebie...
1) http://rupyon.deviantart.com/art/Japan- … -157671345 - olejcie JapBel, JapNor i Nihona bez koszuli, obczajcie 10
2) http://rupyon.deviantart.com/art/Japanx … -162022597 - wiem, wiem, JapBel, ale śmiszne xD
3) http://applesaucex3.deviantart.com/art/ … -302223536 - dłuższe, ale LoLne :3
4) http://eliosu.deviantart.com/art/This-i … -244906842 - xD

Ostatnio edytowany przez marina1318 (2013-01-09 23:35:47)

 

#514 2013-01-10 19:35:14

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Dziś ponownie post na szybko:
Yaoi: Co to jest AU?
A ja nadal uwielbiam Dennor. Dania kocha i dba o Norka, ten udaje, że gówno go to obchodzi, ale tak naprawdę odwzajemnia uczucia.
A LiechtIce jest świetne. Islandia jest cichy, ale nie nieśmiały. Pasuje mi na faceta, który dbałby o swoją dziewczynę i byłby w stosunku do niej opiekuńczy i delikatny, a Liecht potrzebuje kogoś takiego. Plus rzeczy, o których pisałam wyżej. No ale, co kto lubi.
A u mnie... Węgry ogląda arty z GerItą, Austria dorwał się do mojej komórki i słucha muzyki instrumentalnej...
Au: Nawet nie masz tak złego gustu, jak myślałem.
F: Włosi gotują i kłócą się, a Kanada i Ameryka oglądają MLP. Robię z nich bronies i całkiem mi się to udaje.
Arty: 1) LOL
2) JapBel... Still don't like it.
3) Nie otwiera mi się, bo Mature Content, a ja nie mam devianta.
4) Umarłam xD

 

#515 2013-01-10 19:49:00

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

M: Whyyy na szybko D: ?
J: *zmęczone spojrzenie*
M: Co się patrzysz?
J: ...
M: Dalej chodzi ci o arty?
J: *kiwa głową*
M: Sigh.... Oglądałam z nim dA, znalazł w moich ulubionych JapBele... Nie wkurzył się, ale zapchał mi dysk incestami. Dobra, odpowiadajmy... AU - Alternative Uniwerse. DenNor, LiechtŁot... Ech... Mogę tolerować. Polubić. Ale JapTai all the way!
J: *bije głową w ścianę*
N: Japan ! *odrzuca książkę i łapie J*
M: Ekhem, JapGer, ekhem...
N: *puszcza J, dołącza do bicia*
M: Okeeej. Co teraz, hmm... Tamci dwoje, zanim zaczęli się wydurniać, czytali 'Artemisa Fowla', Prusak męczy "Igrzyska Śmierci', Hiszpania i Chiny robią kolację.... *wącha powietrze* Będzie coś ostrego. A Szwajcaria ogląda z Liecht filmy na tablecie. *paczy na ekran*
Sz, L: *śmiech (tak, kochani, Switzek się zaśmiał O.O)*
M: Ach... Hetalol 11. Arty... Jedynka mnie umarła ... *szeptem* Raz Nihon tak zrobił. *normalnie* W dwójce rozbawił mnie ten zacieszający Nihonek, tulący Bel czy niosący... gdzieś. W trójce taki fajny writing meme, może kiedyś taki zrobię... Czwórka mocna. THIS. IS. CHOPIIIIN!!!!!!!!!!!!
Reszta: O.O *chórem* Wariatka.
M: Dzięx! Arty... later. Nie chce mi się.

 

#516 2013-01-10 20:30:14

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Jestem taka genialna, że nie wylogowałam się z forum -.-
Aha, ok. I nie LiechŁot, a LiechtIce To różnica i to spora.
A co robi reszta? Mniej więcej to samo, tylko że Węgierka przerzuciła się z mojego dysku na devianta i ogląda Spamano (Romano oczywiście o tym nie wie, bo gdyby wiedział, to by zabrał jej kompa), Włosi jedzą to, co ugotowali (reszta też trochę zjadła, ale że tak się złożyło, że każdy zjadł wcześniej dość duży obiad...), a Austria zamiast słuchać muzyki, tworzy ją. Nadal nie wiem, skąd wziął pianino. A Matthew i Alfred... Chłopaki, na którym odcinku jesteście?
A: Na 28... Chlip... I nie przeszkadzaj!
F: Ty ryczysz?
A: No tak, no bo... właśnie M6 opuściło Twilight i z-została sa... sama! Ta łza w kształcie serca... Chlip...
M: <przytula brata> Cśś, spokojnie, wszystko się ułoży, zobaczysz...
F: Jak ty ryczysz na Discordzie, to co będzie przy Hurricane Fluttershy, czy Canterlot Wedding...

 

#517 2013-01-10 20:55:32

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

M: My bad. Mogę lubić LiechtIce. Moment... Ameryka płacze?!
J:... Koniec świata.
Ch: Wybudowałem Chinatown w twoim ogrodzie, moziemy tam się pzied nim schować.
Sz: *wyciąga broń z biurka*
M: Moment... CO?! Mniejsza. Chłopcy, Fluttie mnie natchnęła - robimy sobie maraton kuców! Skoro będzie koniec świata, obejrzymy je wszystkie po kolei, bez przerw na cokolwiek innego.
Sz, N, P: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEIN!!!!!!!!!!!!!!
H: ... Okej?
J: *facepalm, facebook, faceszafa*
L: Super! *tuli M*
M: D'aww... Ale się cieszą.  *patrzy na ryczących Sz, N i P, H z derpem, J bijącego twarzą we wszystkie najbliższe płaskie powierzchnie*

 

#518 2013-01-10 22:05:46

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Jasne, taki tam maraton z MLP... Właśnie, może zaproszę koleżankę-pegasis i będziemy całą noc oglądały kuce? Yay, to dobry pomysł
A chłopaki oglądają teraz odcinek 31. Alfred już przestał ryczeć, na szczęście, jak tylko zapanował szczęśliwy happy end. Na samym początku Węgierka oglądała z nimi, podobało jej się, ale potem uznała, że potrzebuje na chwilę oderwać się od świata, w którym 90% społeczeństwa to samice i zaczęła oglądać yaoi. Jakieś 20 minut temu znów się do nich przyłączyła. Austria...
Au: Nie będę oglądać bajek robionych dla pięcioletnich dziewczynek. I nie przekonacie mnie do tego.
A: TO JEST COŚ WIĘCEJ NIŻ BAJKA DLA DZIECI!
F: Jeśli chodzi o Veneziano, to okazało się, że on już oglądał kilka odcinków wcześniej. Aktualnie siedzi i ogląda, bo akurat tego odcinka, co jest teraz, to nie widział. Natomiast Romano udaje, że wcale mu się to nie podoba i nie ogląda tego, ale i tak ukradkiem spogląda na ekran z zaciekawieniem...
R: C-co? Ragazza, na mózg ci padło! Na pewno nie oglądam i nie będę oglądać jakiejś durnej bajeczki o Twilight Sparkle, Pinkie Pie, Fluttershy i całej reszcie tej hołoty.
M: Właśnie wymieniłeś imiona 3 z 6 głównych bohaterek, czyli chyba jednak rzucasz okiem...
R: Och, zamknij się!

 

#519 2013-01-11 09:38:32

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

M: Cóż... Maraton pierwszych dwóch sezonów się udał. Co prawda, o pierwszej poszłam spać, ale tamci dalej oglądali. Efekt? Teraz siedzą przed tabletem i oglądają sezon trzeci, chociaż Niemcy, Switzy i Prusy udają, że tego nie robią... *ciszej* Ale Prusak zarąbał mi blindbaga z Bloomsworth i ją tuli, Hiszpania ma Pinkie, Nihon czesze Fluttershy, jak nikt nie patrzy, Switzy i Liecht, robiąc śniadanie, śpiewali opening, a Chiny uparcie nie chce oddać blindbagowej AJ, bo uznał, że "AJ is the best pony"... Taak. A ja, ofiara losu, szukam aplikacji na tableta - mam już z pięć do nauki japońskiego, alkomat, quiz flag, grę z MLP, cztery Angry Birds i dwa do nauki gry na gitarze. Aha, i dramabutton.
J: *odrywa się od FS i śle M krytyczne spojrzenie*
M: Co? Zabrakło mi pomysłów. Btw., dawno nie było opowieści...
Opowieści młodej hetardki:
- Zobaczyłam znak, wskazujący na salon Hondy. Pierwsza myśl " OMFG, NIHON TAM JEST!!!",
- Zamiast spać, oglądam Hetalię,
- Ostatnio, siedząc u lekarza, oglądałam arty z APH na tablecie. Mama zaczęła je ze mną oglądać, a po minucie przyłapałam się na opowiadaniu jej o Hetalii... Dziś okazało się, że cała moja znikoma znajomość rosyjskiego pochodzi z Hetalii,
- WSZYSTKO, co związane z krajem/narodem, kojarzy mi się z Hetalią,
- "Szwajcarski scyzoryk" stał się "scyzorykiem od Vash'a" :3.
J: *patrzy na zapisy* To zaczyna być przerażające.
M: *olewa J* Pozdrów ode mnie Romcia :3 A Austrię... Nie lubię go (bez urazy, Rodyś), więc mu powiedz, że jak nie zacznie oglądać, to spuszczę Białoruś ze smyczy ^_^ Al jest słodki, Mattie... Stawiam Nihona...
J: Ej!
M:... że jego ulubiony kuc to FS. Veneziano - it's Pinkie, right? Węgierka pewnie Rarity lubi...
Fr: RARITY EST LE MEILLEUR PONEY! *rozbiera się*
M: Waah! FRANCA SIĘ ROZEBRAŁ D: !!! SOMEPONY HELP!
Fr: Teraz użyję słów z języka mego odwiecznego wroga... Love time. *patrzy się na L z uśmiechem*
M: O-oh.

 

#520 2013-01-11 17:17:11

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Z tego, co się zorientowałam, obejrzeli wszystkie odcinki. Oglądali je do późna w nocy, ale mimo to nikt nie zasnął, nawet Włosi. A, i Austrię też zaciągnęli. Na początku się bronił, ale w końcu "bajeczka dla dzieci" i jemu się spodobała. A co wszyscy sądzą o całym serialu i poszczególnych kucach? Niech się sami wypowiedzą.
A: This is best show ever! Serio, to jest świetne! Może i zostało zrobione dla małych dziewczynek, ale i tak jest super! A najlepsza jest Rainbow Dash, the hero! Świetnie wygląda, jest odważna, ma fajne teksty i potrafi zrobić Sonic Rainboom! Flut ma strasznie dużo figurek kuców, głównie czesalnych, ale też takie małe, blindbagowe. I pozwoliła mi sobie wziąć czesalną Dash!
M: Um... Naprawdę bardzo mi się to podoba. Świat kucyków jest uroczy i słodki, ale nie przesłodzony. Czuję się niejako dumny, że jest to produkcja amerykańsko-kanadyjska... A mój ulubiony kucyk to Fluttershy. Jest taka miła, życzliwa i cicha. Podobnie jak Alfred, wziąłem sobie czesalną Shy.
W: Naprawdę super serial! Może i na początku był dla dzieci, ale później widać, że twórcy zadbali o starszych widzów. Fabuła jest dosyć prosta, ale nie naiwna i głupia. A same kucyki są prześliczne! Najbardziej lubię Dash, ale Rarity i AJ też są fajne. Dostałam od Flut blindbagową wersję tej ostatniej.
Au: Przyznaję, myliłem się. Ta bajka nie jest tak głupia, jak większość produkcji Alfreda...
A: Ej!
Au: ... i ma całkiem mądre morały. Fabuła ciekawa. Postacie sympatyczne. Polubiłem Rarity, natomiast z kuców...
F: ...backgroundowych...
Au: ... dziękuję, z kuców backgroundowych do gustu przypadła mi Octavia.
F: I chociaż się do tego nie przyzna, Austria ucieszył się, kiedy sprezentowałam mu blindbagową Rarcię. Stoi teraz na fortepianie.
V: Ve~, kucyki! Są taaakie urocze i śliczniutkie! I mają fajne przygody, ve~! Najbardziej lubię Pinkie Pie, bo stara się zawsze wszystkich rozweselić! I Flut dała mi jej figurkę, z fryzurą taką, jak w serialu! Mówiła, że sama robiła jej loki, bo gdy wyjęła ją z pudełka, to przypominała smutną Pinkie, taką jak w 25 odcinku, a Flut nie chciała takiej smutnej, tylko prawdziwą, wesołą Pinkie! Ve~!
R: Ech, znowu... Dobra, dobra, przyznaję - te kuce potrafią wciągnąć. I to bardzo. A kogo lubię najbardziej? Hmm, właściwie to główne pegazy i kucyki ziemne, jakoś nie mam ulubionego bohatera. A, no i księżniczka Luna jest niezła. Wkurzają mnie za to Twilight i Rarity, cholerna uczona i wielka dama, kurna.
F: E tam, też kiedyś ich nie lubiłam, ale teraz uważam, że są fajne. By the way, Romano dostał czesalną AJ. Tylko wiecie, macie mi je wszystkie oddać później.
A, M, Au, W, R, V: Co!?
F: No proszę was! Ja bez nich to jak bez ręki. Jak chcecie, mogę wam kupić takie same i nawet ufryzować, ale te macie mi oddać, ok?
Reszta: <zadowoleni> Ok!
F: Zmieniając temat: jeśli chodzi o apki na telefon, to, jak mówiłam, nie mam ich za dużo. Kiedyś miałam flag quiz, zresztą miałam odgadnięte wszystkie flagi, ale jak zmieniłam telefon, to mi się zresetowało, więc odinstalowałam. Alkomat? A po cholerę ci to?
Opowieści młodej hetardki:
1. Na marginesach niemalże wszystkich zeszytów jest co najmniej jedna flaga. W fizyce jest ich kilkanaście, również pairingi - np. flaga Islandii i Liechtensteinu, a pomiędzy nimi serduszko.
2. Hetaponies, hetaponies everywhere. Właśnie, dziś narysowałam Felka-pegaza, którego obiecałam Szeh.
3. Gdy widzę mapę/flagę/cokolwiek innego związanego z państwami, to się szczerzę jak głupi do sera.
4. Moja mama wie już całkiem sporo o Hetalii (zawsze opowiadałam jej o takich rzeczach, dzięki temu zna bardzo dużo postaci z MLP).
5. Razem z moją BFF gadamy cały czas o Hetalii, co powoduje u innych moich przyjaciół reakcje: "WTF?" lub "Ale-o-co-chodzi?".
6. Nie mogę normalnie wysłuchać wiadomości, ani słuchać wykładów na hiście czy geografii.
7. Właśnie, odnośnie historii, to często znam wydarzenia, o których właśnie opowiada nauczyciel.
8. A ucząc się na sprawdzian, np. wydrukowałam sobie art z Boston Tea Party i na odwrocie kartki napisałam definicje (znaczy się, to nie była ściąga, tylko taka kartka do uczenia się z czymś miłym na odwrocie ). Efekt? Dostałam 5 ze sprawdzianu (Miałam ponad 100% na teście - niestety nasz nauczyciel stawia 5+ dopiero od jakichś 102%, a szóstki od 110%[?] - nie wiem, nikt nigdy nie dostał szóstki).

Francja się rozebrał? Oh, God, współczuję... Wywal go z domu, jest styczeń - jest zimno, to ubierze się.

 

#521 2013-01-11 17:21:57

Szeherezada

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

WOHOHOHOHOHOHO!!! Przebrnęłam XD
A ja mam zaciesz, bo ferie :3 I nie będę musiała się już uczyć...
F: Normalnie też się nie uczyłaś...
J: CICHO! I przyjaciółka do mnie przyjdzie nocować i zamierzamy obejrzeć wszystkie odcinki Hetalii :3
F: A wtedy urządzam popijawę. Kto chce iść?
R: JA!
J: Siema Wania. Zjesz co...? Nie ma go już. No nic. I już wiem, czemu nie mam mangi! Bo się okazało, ze ten zestaw świąteczny, to czegoś-tam nie dokliknęłam i nie przyjęło do bazy zamówień, I przyjdzie mi jakoś w ferie... :3 Franca się rozebrał?! O.O Wystrzel go w kosmos! Albo nie.... Jeszcze go jakiś kosmita znajdzie... Sama nie wierzę, że to mówię, ale... przyślij go tu.
F: *w tle* NIEEEEEEEEEE!!!!
A przeżycia młodej hetardki... No, nic nowego. Śmiechy i chichy na widok flag, nazw państw, ludzi podobnych do postaci... No, np poprosiła mnie, zebym wypisała jej wszystkie państwa z imionami i nazwiskami... Nie udało mi się tego zetrzeć z okładki do matmy... Mam nadzieję, ze pani nie bedzie dociekać, co tam widać XD

 

#522 2013-01-12 09:24:53

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Łe... A ja jeszcze dwa tygodnie muszę łazić do szkoły... I tyle sprawdzianów nam nawalili przed feriami... A wy sobie maratony i popijawy urządzacie...
V: Ve~, Polska urządza przyjęcie!
R: Popijawę, idioto... Aczkolwiek popijawy z tym różowym gościem są zawsze ciekawe... Myślisz, że mógłbym się wprosić?
V: To pójdźmy razem!
A: Ja też chcę! Kanada, ty też chodź!
M: Eh, no nie wiem...
A: Nie daj się prosić!
M: No dobra...
W: To i ja pójdę!
Au: Ja też, w końcu ktoś musi was pilnować.
F: Zostawiacie mnie samą w domu?
A: Oj tam, jeden wieczór wytrzymasz!
F: Nie rozumiesz - naprawdę zostawiacie mnie samą? Wreszcie będę mogła od was odpocząć!? Yay!
A, później dam rysunki. Tylko dwa nowe, ale zawsze coś.

 

#523 2013-01-12 10:28:16

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

Fluttie:
M: Yay! Zkucykowałaś ich!
J: Możesz mówić ciszej...?
M: Ups, sorry. *ciszej* Chłopaki oglądali cały dzień kuce, a jak obejrzeli wszystkie odcinki, zaczęli od nowa, to teraz się ledwo na nogach trzymają... Nihon próbuje nie spać, ale Chiny oraz Niemcy nie wytrzymali... Teraz dwie trzecie BTT domalowuje im wąsy, a jedna trzecia siedzi na mrozie bez ubrań, a padał śnieg... *złośliwy śmiech* Szwajcaria i Liecht siedzą w kuchni i piją kawę, a ja... cóż. Pilnuję Nihona. Ich ulubione kuce? Kiku - Fluttershy, ale polubił też Lunę i Octy.
J: *cicho* Jedyne w miarę normalne.
M: Hiszpania i Chiny totalnie zakochali się w AJ, Franca chyba poszedł i kupił figurkę Rarci, albo komuś zarąbał... Szwajcaria oraz Prusak Dashie, Niemcy - Twie, co jest, um, nieco dziwne, a Liecht Pinkie. Taak. Nie rozumiem ich. *czyta dalej* O, mam ten quiz Alkomat - cóż... *patrzy się na Prusy* Kto wie, kiedy się przyda? Pokaż rysunki
Szeh - ferie? Zaazdrość >_< U mnie na sam koniec lutego przypadają Chyba. Popijawa? Wyślę Prusaka, Niemcy, bo by się obrazili, a także Chiny i Szwajcarię, bo chcę ich zobaczyć schlanych *śmiech*, i może Francę, jak się w końcu ubierze. Hetardujesz kumpelkę? Vee, yay! Opowieści - nic. Tylko wczoraj, jak grałam na jednym forum RPG Sealandkiem, to były...ciekawe akcje.

 

#524 2013-01-12 15:00:44

Flutterlie

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

F: Ja kucykuję wszystkich. Ci, co przebywają za dużo w moim towarzystwie mogą albo zostać bronies, albo traktować kucyki neutralnie (w sensie: nie są hejterami, ani nie-nie lubią ich), bo inaczej by ze mną nie wytrzymali. Państwa czytają teraz fanfici. Właśnie, ludzie, co już przeczytaliście?
M: Właściwie to zaczęliśmy od Past Sins i nadal w tym tkwimy... Ale jeszcze zostały tylko dwa rozdziały.
A: Potem chcę przeczytać Cupcakes! Brzmi apetycznie, uwielbiam babeczki!
F: ... Cholera. Mniejsza, jak chcesz, to czytaj. Wracając: "Tylko wczoraj, jak grałam na jednym forum RPG Sealandkiem, to były...ciekawe akcje." - forum RPG? Brzmi ciekawie . Ale... Sealandia? Serio?

 

#525 2013-01-12 15:33:20

marina1318

Gość

Re: [manga/anime] Hetalia

M: I super Ja hetaliuję wszystkich, chociaż bez sukcesów większych - siostra i kumpela stwierdziły, że Hecia jest głupia/zboczona D: Teraz chłopaki oglądają arty, tylko Nihon szuka PMV i muzyki bronies- stwierdził, że niektóre orchestrale są "nienajgorsze". Z jego strony to duża pochwała Powiedz Al'owi, jak już przeczyta "Cupcakes" - "Hahahahaha!" :3 Sealandkiem grałam, bo Nihon był zajęty... Inne fajne postacie też, a limit OC mi się skończył... Jak chcesz, to mogę Ci podrzucić adres dwóch for - na jednym dostępny jest Kanadzia, na drugim nie, ale to drugie jest naprawdę...LoLne Zapytaj LD ;3
J: *smutne oczka*
M: Coś nie tak?
J: *pokazuje ekran - "Lullaby for Princess"*
M:... Switzek, odklej się od figurki Dash...
Sz: *rumieniec* O czym mówisz?
M:...Wiesz. Zrób czekolady, pls. A właśnie! *wygląda przez okno* Biedna Franca. Hahaha, żart. Weźmie go ktoś :3 ?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotele Wietnam wodomierze wrocław