Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru


#16 2016-04-07 17:02:15

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: No więc

Już ich nie ma :C
Jęczenie nic nie da. Mówię wam - tworzymy nowe forum. Nie ma szans na dostanie admina.
Więc albo zaczniemy dyskutować o stworzeniu nowego forum albo nic.

Offline

 

#17 2016-04-07 18:26:01

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: No więc

Ech... Dobra. Może jest jeszcze szansa na to, że ktoś się kiedyś tu odezwie. Albo chociaż samego admina przekaże.

Więc teraz w sumie zostaje pytanie - gdzie? Jak dotąd mieliśmy do czynienia z punem i forumotion - korzystamy  z któregoś z nich, czy znacie jeszcze jakieś inne domeny? Mi osobiście wszystko jedno.


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#18 2016-04-08 08:01:38

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: No więc

Forumpolish - chyba najlepszy hosting. Bez reklam, łatwo wszystko ustawić. Spotkamy się może jutro o 18? Pogadamy o tej idei.

Offline

 

#19 2016-04-10 03:36:50

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: No więc

Już raz tak było. Też chcieli naprawić to forum przez po prostu założenie nowego.  I jak wiecie to nie zadziałało. Szczerze mówiąc wątpię by tym razem było inaczej. Nawet nie mamy zbytnio skąd ludzi wziąć, a forum, na którym nie dość że strasznie mało użytkowników to jeszcze mało treści (bo nie ma zbytnio kto pisać), ma raczej nikłe (jeśli nie zerowe), szanse na stanie się stroną w miarę popularną i z dużą aktywnością. A na hostingach to ja się nie znam.
Wybaczcie za ten pesymizm, ale jedynie mówię co myślę i nie mam siły na choćby udawanie optymizmu.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#20 2016-04-10 10:42:56

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: No więc

Z takim nastawieniem jak twoje cudów nie będzie -.-
Wystarczy stronę trochę rozreklamować, jestem pewny, że trochę ludzi by przyszło. A jaka jest twoja propozycja? Siedzieć tu i czekać, może jednak admin spadnie nam z nieba?

Offline

 

#21 2016-04-11 01:24:25

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: No więc

Ja już nie wiem co proponować. Wiem tylko z własnych obserwacji co może nie zadziałać.


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#22 2016-04-11 18:23:51

 Kowalski, opcje!

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-04-11
Posty: 11
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Kowalski, Hans
Ulubiony pairing z PzM: Skiwalski, ewentualnie Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doris, Bulgot
WWW

Re: No więc

Dzień dobry, Kowalski, opcje! z tej strony.
tajemnica mroku może mnie pamiętać z pom.pun.pl właśnie.
Weszłam, mając nadzieję, że skoro tamto zdechło to może tutaj ktoś jeszcze siedzi i to był strzał w dziesiątkę. Weszłam, poczytałam trochę i jestem jak najbardziej za zakładaniem nowego forum tak jak ss? Nie wytrzymam bez jakiegoś forum, więc jestem jak najbardziej za, całą sobą za, tak za, ze aż za. Niestety portali żadnych poza pun.pl nie kojarzę.
Będę zaglądać, więc jak mi coś przyjdzie do głowy to też napiszę.

Offline

 

#23 2016-04-11 19:07:07

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: No więc

Hej! Wybacz, ale od razu ,,użyję" cię w dyskusji - widzicie, są ludzie, którzy chcą żywego forum!
Tylko że DerFeind nas ostatnio trochę olewa, a QWERTA z TM wchodzą dosyć rzadko.
W każdym razie bez uporządkowania forum/stworzenia nowego nic nie będzie. Bo już teraz moglibyśmy porzucić tę dyskusję i żyć jak normalne forum. A jest jak jest.
Proszę was wszystkie (chyba jestem tu jedynym mężczyzną :C) o spotkanie. Data trochę odleglejsza, żeby nie skończyło się jak ostatnio. Czy pasuje wam czwartek 14 kwietnia o godzinie 20? Pomyślimy we wspólnym gronie co robić.
Ludzie są, drzemie w nas potencjał. Nawet ostatnio przejrzałem parę odcinków PzM. I sporo myślałem o starym forum (naprawdę starym, cztery lata temu, gdy zajrzałem tu po raz pierwszy)... To było wspaniałe, odwiedzać forum od razu po szkole i widzieć 10-15 czarnych kwadratów... Nie marzy wam się coś takiego?

Offline

 

#24 2016-04-11 19:22:43

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: No więc

Pszepraszam żem, wymówkami rzucać nie będę, powiem tylko, że postaram się ogarniać forum codziennie.
Forumpolish jest jak najbardziej ok, można to super ogarnąć graficznie 👌 Tylko domenę ustalmy... bo chcemy nadal być forum o Skilene?
W czwartek będę na pewno.
ESeSie, oczywiście, że tak. Forum przed Allorum takie piękne. Tylko trzeba wziąć, za przeproszeniem, dupy w troki
A może pomyślimy o czymś w stylu utworzenia pokoju na Teamspeaku albo Skajpaju? Żeby móc pogadać nie tylko pisząc..?


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#25 2016-04-11 20:11:59

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: No więc

Forum przed Alice takie piękne
Miło, mamy już 2 uczestników spotkania!!
Ahh, no i nic nie zmienia faktu, że wciąż nie cierpię Skippera i Skilene. Ale to rak na marginesie
Jak utworzymy (o ile) nowe forum, warto będzie zamieścić wzmiankę na Filmwebie. I może innych forach.

Offline

 

#26 2016-04-11 23:17:23

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: No więc

Nawet nie jestem tym zdziwiona, miło, że niektóre rzeczy się nie zmieniają 😁
Ok, ale musimy najpierw się za nie wziąć, nie lejmy wody na marne
I może w końcu uda się ogarnąć przyzwoity fanpejdż, poprzednie zawsze były identycznymi porażkami.


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#27 2016-04-12 08:56:46

 tajemnica mroku

Moderator

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1286
Ulubiona postać z PzM: Skipper,Bulgot i Doris
Ulubiony pairing z PzM: Skilene , Kowaris
Znienawidzona postać z PzM: Parker,Kura ,Rhonda, Leonard
WWW

Re: No więc

Kowalski, opcje! napisał:

Dzień dobry, Kowalski, opcje! z tej strony.

Widzę że liczba ludności nieco większa już.

QWERTA napisał:

A może pomyślimy o czymś w stylu utworzenia pokoju na Teamspeaku albo Skajpaju? Żeby móc pogadać nie tylko pisząc..?

Nie mam Skype'a ani Teamspeaka. Mogę jedynie pisać.

Ostatnio edytowany przez tajemnica mroku (2016-04-12 09:00:02)


(Tutaj miała być sygnatura. jednak zniknęła w niewyjaśnionych, ale pewnie dziwnych okolicznościach.)

Offline

 

#28 2016-04-12 14:27:26

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: No więc

Ale będziesz w czwartek?

Offline

 

#29 2016-04-12 15:30:57

 Kowalski, opcje!

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-04-11
Posty: 11
Ulubiona postać z PzM: Skipper, Kowalski, Hans
Ulubiony pairing z PzM: Skiwalski, ewentualnie Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doris, Bulgot
WWW

Re: No więc

No więc tak... spotkanie jak najbardziej może być, ale... koniecznie 20? Może być godzinkę wcześniej?
Mi też się marzy forum takie kiedyś. I tu mówiąc kiedyś mam na myśli pom.pun.pl, bo tutaj mnie jeszcze nie było. I tam naprawdę było tak, jak pisze ss? Wpadam po szkole, patrzę, piętnaście lub więcej nowych postów. A jak mi było szkoda kiedy to wszystko zaczęło się sypać.
Tak na marginesie to ja też nie cierpię Skilene. Zrąbany taki ten pairing.
Wracając do tematu. Też nie mam ani jednego ani drugiego (Skajpa i to drugie cuś) więc grupa tam to nie bardzo.
Piszcie mi o tym spotkaniu, może być tę godzinkę wcześniej? Ewentualnie pół godzinki?

Aha, jeszcze jedno. Znam dwie osoby, które absolutnie na pewno by się dołączyły. Zaraz będę do nich pisać, może coś to pomoże.
Wzmianka na Filmwebie? Mogę napisać u siebie na blogu, że wznawiamy forum, co wy na to?

Ostatnio edytowany przez Kowalski, opcje! (2016-04-12 15:32:05)

Offline

 

#30 2016-04-12 15:51:06

 SS?

Średniozaawansowany

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 95

Re: No więc

Blog - tak. Pięknie.
Filmweb - ja to załatwię. Ale miło by było gdybyście się pod tym podpisały. No i najpierw trzeba dokończyć akcję reaktywakcję.
To drugie - Teamspeak. Polecam.
Godzina wcześniej - jeśli nikomu to nie przeszkadza Przepraszam Cię bardzo, ale jeśli większości będzie pasowała 20 to niestety... Ja w każdym razie mogę być o 19, ewentualnie trochę się spóźnię.
Dwie tajemnicze osoby - zaproś koniecznie! KONIECZNIE!
Skilene - 100%

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hongkong Munster im Heidekreis weekend spa ciechocinek kancelaria komornicza lubin