Forum o Pingwinach z Madagaskaru

Forum o Pingwinach z Madagaskaru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-02-26 17:47:41

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Poznajmy się!

Nie wiem czy nie zauważyłam, ale wydawało mi się, że nie ma na forum takiego tematu.
Napiszmy coś o sobie i poznajmy się bardziej!
Jak zetknęliście się z Pingwinkami ?
Co lubicie robić ?
Co sądzicie o pisaniu opowiadań o Pingwnach, artach i itp rzeczach ?
Macie jakąś swoją twórczość ?
Piszcie, będziemy o sobie więcej wiedzieć ; )
Ps. Ja napiszę jak ktoś przełamie pierwsze lody ; P


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#2 2013-02-27 13:34:46

 histeryczka27

Okularnik 2000

Skąd: Anglia... chciałabym
Zarejestrowany: 2012-12-19
Posty: 945
Ulubiona postać z PzM: Kowalski i dr Bulgot
Ulubiony pairing z PzM: Chyba Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Ta flądra Doris

Re: Poznajmy się!

Mam 12 lat i idiotycznych kolegów z klasy (na serio, takich idiotów powinni w psychiatryku zamykać )
Co do mojej twórczości o pingwinach, jest to tylko blog z opowiadaniami na ich temat (kiepski, ale zawsze ). Czasami coś porysuję.
Oprócz pingwinów lubię oglądać wojownicze żółwie ninja, co widać po avatarze...  i sygnaturce.  Niekiedy lubię też poczytać sobie jakąś dobrą książkę fantasy.


Yay, wróciłam I pozdrawiam z fandomu Wodogrzmotów

Offline

 

#3 2013-02-27 14:05:57

 Angie Kowalski

Pani Kowalska

42507333
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 5012
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skitka
Znienawidzona postać z PzM: Doooooris !
WWW

Re: Poznajmy się!

Ja mam 15 ;at <w maju kończę 16-stkę, ale lepiej o tym nie wspominajmy, bo czuję się stara ; P>
Fanką pingwinków jestem o listopada 2011r.
Bloga prowadzę od stycznia 2012r.
Również niekiedy rysuję pingwiny, jednak bardziej skupiam się na pisaniu.
Uwielbiam pisać i sprawia mi to niewyobrażalną satysfakcję.
Prócz pingwinów lubię "Kung-fu Pandę" i "MLP:FiM".
Cóż więcej dodać...
Moja klasa również jest dziwna ;P
Nie rozumie mojego zainteresowania i zamiłowania do PzM.
Ale ja się tym nie martwię.
W wolnym czasie prócz pisania i tworzenia opowiada, słucham muzyki i czytuję książki.
No na razie to tyle...
I zapraszam na bloga ; P


Zapraszam na bloga:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/
Czasami ostatnia rzecz jaka nam pozostaje to NADZIEJA
Poszukuję Bożydara Kowalskiego ;p

Offline

 

#4 2013-02-27 15:39:45

Mercury

Gość

Re: Poznajmy się!

No, więc... jestem Mercury. Ale o tym chyba nie muszę wspominać.
Mam 13 lat... ale też większość o tym wie.

Jestem najbardziej złośliwą osobą na tym forum (chyba?), należy poważnie zastanawiać się przed czytaniem moich postów - mogą wywoływać niekontrolowane napady szału, bóle głowy, płacz, samobójstwa, wyrzucanie sprzętów elektronicznych za okno, itd., o tym też większość już wie.

Optymizm to moje drugie imię. Ale o tym też większość już wie..

Mam ścisły umysł, co nie przeszkadza mi poprawiać wszystkich z polskiego. Ale o tym też większość już wie.
Ups... powtórzenie.

Jestem złym człowiekiem, ale o tym też większość już wie..

Mieszkam w Karkonoszach, 512 km od Warszawy.

Pisałem kiedyś bloga, Calmadę, bawiłem się Blenderem, a teraz programuję...

Konkludując: nie mam więcej do powiedzenia.

 

#5 2013-02-27 16:14:19

Flutterlie

Gość

Re: Poznajmy się!

Dobra, co by tu o sobie...
Imię? A po co to komu, tu i tak się posługuję tylko nickiem. Nazywajcie mnie Flutterlie, Flutt, Fluttie, FL, jak wam się podoba. Ale jak już, to proszę, nie popełniajcie literówek w moim nicku (on nie jest taki trudny, serio). Mam 15 lat, w tym roku skończę 16.
Pingwiny zaczęłam oglądać w... ee... sierpniu 2011 roku. W wakacje mi się nudziło, a akurat jakaś kreskówka leciała, to sobie obejrzałam i mnie wciągnęło. Teraz zapał pingwinami trochę opadł, CO NIE ZNACZY że w ogóle się nimi nie interesuje, wbrew temu, co twierdzą niektórzy. A, i nienawidzę Skilene.
A co interesuje mnie najbardziej? To chyba widać, po avatarze, po nicku i po tytule. I nie, nie będę na nikogo wściekła, jeśli ktoś mi powie, że nie lubi MLP. Za to się poważnie wkurzę, jeśli ktoś mi napisze "Jak ty możesz to oglądać, MLP jest gupie i ssie.". Mój serial, mój czas spędzony na oglądaniu MLP, moja sprawa. Jak nie lubicie, w porządku, tylko podajcie sensowny powód, dlaczego, albo w ogóle się nie wypowiadajcie. A jeśli lubicie to... cóż, dostajecie od razu +2 punkty do reputacji (a jak kochacie Fluttershy, to jeszcze +20).
Co jeszcze... Hetalia. Kolejny fandom, który mnie wciągnął. Kanada rządzi! Ale o tym, to już lepiej się wypowie Pani Mod
Tak poza tym, to lubię jeszcze HIMYM, Sherlocka oraz kreskówki - zwłaszcza te stare, jak "Tom i Jerry". Czytam od groma książek, więc jeśli ktoś jest molem książkowym, to chętnie pogadam Nie lubię tylko sci-fi i niektórych "odmian" fantastyki. Kocham zwierzęta, zwłaszcza psy. I interesuje się psychologią. Próbuję bazgrać kucyki, wychodzi mi to przeciętnie, a należy dodać, że nic innego nie potrafię narysować. Napisałam parę durnych opowiadań, jak ktoś naprawdę nie ma co robić, to w sygnaturze jest link (właśnie, muszę go usunąć). W szkole najbardziej lubię matematykę i geografię, nienawidzę fizyki. A co do mojej klasy - cóż, są normalni, całkiem sympatyczni; to ja jestem dziwna.
Charakter? Generalnie jestem (czy też staram się być) miła i przyjazna (nauki z MLP nie poszły w las!). Jak mi to wychodzi... Może niech to ocenią ci, co znają mnie trochę dłużej. Lubię słuchać ludzi, dlatego częściej czytam posty, aniżeli się wypowiadam (nie spodziewaliście się, że czytam wszystkie wątki i wszystkie dyskusje, hmm?). A jak już się wypowiadam, to przeważnie długo. Nieraz walnęłam niezłą ścianę tekstu. Pomimo tego, że generalnie jestem miła, uczynna i takie tam, bronię swojego zdania, więc nie wchodź mi w drogę. No i mam "gorsze dni", kiedy najchętniej pozabijałabym wszystkich zostałabym sama. Ale wtedy nie wchodzę na forum, więc się nie martwcie. Uwielbiam pomagać ludziom, tak z dobrego serca (hahahaha, ja i dobre serce. Jasne...) - serio, jak macie jakiś problem, to chętnie pomogę. Czy to dotyczy forum (od spraw technicznych to bardziej Mercury, ale ja też "coś tam" wiem. Chyba.), czy czegoś innego - dzwońcie piszcie. Well, that's all.

 

#6 2013-02-27 18:07:26

marina1318

Gość

Re: Poznajmy się!

Imię moje każdy pewnie zna, lecz dla przypomnienia: nie chcę go tu używać. W internecie jestem Mariną, zdrobniale Marinką, Inką lub Mari. Ksywki bazujące na słowach "Kiku", "Nihon" czy "Japonia" mile widziane.
Lat mam tyle, co my right hoof - I mean, Flutterlie. Z tym, że urodziny mam pod koniec roku, a nie w sierpniu, jak FL.
Charakterek mój jak nic znany. Jestem złośliwa, ironiczna i przeklinam często... Co prawda, po japońsku - tego języka się mianowicie uczę - ale jednak.
Wygląd? *śmiech* A po co? Wystarczy wiedzieć, żem równie paskudna w środku, jak i na zewnątrz. Don't worry, pracuję nad tym.
Skipper is the best penguin. PzM oglądam rzadko, ale jednak, obecnie mam fagirlfazę na Hetalię. Kocham z niej wszystkie postacie niemal jednakowo, lecz najukochańszym krajem jest - jak pewnie zgadliście - Japonia, a pairingiem Kiku x Tajwan. A, i jestem początkującą pegasister - dopiero zaczynam rysować/pisać nt. kucy, choć serial oglądam od prawie roku. Oglądam też Sherlocka (Johnlock wymiata ), Death Note, Kung Fu Pandę (TiPo rock) i HIMYM. Planuję obejrzeć Durarę!, Full Metal Alchemist, Ao no Exorcist i Bleach. Z książek czytam wszystko, obecnie fazuję na Harrego Pottera, klasycznego Holmes'a i Igrzyska Śmierci.
Do hobby mogę wrzucić pisanie opowiadań, rysowanie, słuchanie muzyki (głównie Two Steps from Hell, Three Days Grace, Evanescence i muzyka z Hetalii) i granie w hetaliowe rpg, najczęściej jako Japonia, choć mam też Katowice, Barbados i Śląsk. Mądry człek teraz pewnie dowiedział się, gdzie mieszkam, but, meh, whatever. K-ce są duże, i tak mnie nie znajdziecie
So... tyle. Have fun with reading and sayonarazie.

 

#7 2013-02-27 20:01:48

lisek696

Gość

Re: Poznajmy się!

Nazywam się Kuba ale to każdy wie, mój ulubiony film to Piraci!.
Mój ulubiony serial to pingwiny, a przygoda z nimi zaczęła się przez przypadek,
lat mam 12 a we wrześniu kończe lat 13, moja ulubiona książka to Hobbit
Książek czytam ogólnie najwięcej z klasy, więc jak na klase czytam dużo, ale nie czytam lektur.

 

#8 2013-02-28 20:01:39

Mr. Julius

Gość

Re: Poznajmy się!

Imię: Marcin, często podpisuję się jako Mr. Julius.
Wiek: Ach... I tak wiele osób tutaj go zna... 13. We wrześniu kończę 14.
Wygląd: To nie jest ważne. Mogę tylko powiedzieć, że najprzystojniejszy to ja nie jestem... aczkolwiek mam to gdzieś... no i chyba nie jest aż tak najgorzej... a może jest? Nie wiem.
Charakterek: Cichy, samotnik, mający gdzieś to, co ludzie o nim mówią. Po prostu jestem typem, który najlepiej czułby się bez nikogo zawracającego mu głowę. Dość często zwracam się sarkastycznie, ironicznie lub po prostu drwiąco, jednak wobec przyjaciół jestem raczej przyjazny... choć pojęcie "przyjazny" jest tutaj względne.
Hobby/Zainteresowania (czy to nie to samo?): Lubię pisać (Opowiadanie w toku. Ostatnio się zmobilizowałem i kontynuowałem pisanie.), czytać książki (ostatnio zabrałem się za Balladynę i muszę przyznać... kurde, jak na lekturę jest zbyt ciekawa...), grać w Badmintona (zima teraz, i nie ma jak...), grać w gry wideo (ostatnio w czeluściach internetu odnalazłem takie tytuły jak Radiant Historia i Nanostray, więc gram), oglądać PzM (skończyło się... NIEEEEE! ), słuchać muzyki (kto tego nie lubi?), oglądać anime (aktualnie: Steins;Gate) i biegać (sprawia to radochę jak nie wiem co... jeśli się chce.). Ostatnio również postanowiłem podszkolić się w rysowaniu oraz uczę się języka japońskiego (A potem planuję jeszcze hiszpański i włoski! I tak pewnie nic z tego nie wyjdzie...).

 

#9 2013-03-10 14:30:33

RicoMarico

Gość

Re: Poznajmy się!

Jestem Marysia i mam 14 lat. Fanką PZM jestem od niedawna i dlatego właśnie dołączyłam do forum.
Mam dziwną klasę też średnio się z nimi dogaduję.
Jak widać po nicku najbardziej lubię Rico, ale uważam że Skipper i Julian też są bardzo fajni.
W wolnym czasie siedzę na kompie, (expię w Simsy), oglądam TV i czytam książki.
Moim ulubionym wrogiem pingwinów jest Hans.
Z charakteru jestem...cóż, lepiej tego nie komentować. Jestem tak leniwa, że nikogo bardziej leniwego chyba nie ma.
Lubię słuchać niemieckiej muzyki ludowej wszystkich gatunków muzycznych.

Kaboom !

Ostatnio edytowany przez RicoMarico (2013-04-23 16:11:07)

 

#10 2013-03-11 14:39:31

KingOfAllLemurs

Gość

Re: Poznajmy się!

Mam na imię Katarzyna, ale bardzo nie lubię swojego imienia, więc wolę gdy mówi się do mnie KOAL lub Katie
Mam 17 lat, w sierpniu 18
Chodzę do 2 klasy LO i nie za bardzo przepadam za szkołą, nauką, jak i swoją klasą (pozostawię to bez komentarza...).
Moja ulubioną postacią z PzM jest Kowalski, uwielbiam go !
Lubię rysować, czasami coś napiszę (chodź z tym jest już gorzej...), uczę się grać na gitarze, ale cudów nie ma ;p
Hmmm... myślę, że to by było na tyle

 

#11 2013-04-11 14:37:49

Ka-boom

Gość

Re: Poznajmy się!

Mam na imię Jagoda. Mam 15 lat . O pingwinach dowiedziałam się od mojej siostry ciotecznej , ok. pół roku i od tamtego czasu uzależniłam się od nich. Także lubię MLP FiM. Z pingwinów najbardziej lubię Kowalskiego , z MLP Rarity. A teraz zaskakująca rzecz lubię matematykę i jestem najlepsza z całej klasy , ze sportu najbardziej lubię koszykówkę. Dobra jestem również z polskiego (chyba jestem najlepszą uczennica z mojej klasy). Mam przyjaciółkę , która lubi pingwiny , ogólnie cała moja klasa je zna i kiedyś oglądała , ale my jako dwie jedyne je lubimy. Moi rodzice są po rozwodzie , rozwiedli się gdy chodziłam do drugiej klasy. To było traumatyczne zdarzenie w moim życiu , ale jakoś musiałam się przyzwyczaić do tej sytuacji i pozbierać się po tym wszystkim i właśnie pingwiny mi w tym pomogły , bo dostarczyły mi sporo chęci życia. Teraz mieszkam z tatą , odkryłam forum i w kółko oglądam PZM i MLP FiM.

Ostatnio edytowany przez Ka-boom (2013-04-11 14:47:38)

 

#12 2013-04-12 18:54:02

 Arisu

R.I.P.

47167281
Skąd: Wszędzie
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3793
Ulubiona postać z PzM: Kowalski

Re: Poznajmy się!

Imię? Nie podam... Bo tak i tyle...
Wiek? Tak jak z imieniem.
Miejsce zamieszkania? Niedaleko Warszawy.
Pingwiny zaczęłam oglądać około pół roku temu (nie pamiętam dokładnie), na jedynce, przypadkowo.
Cały wolny czas wykorzystuję siedząc w Internecie.
Lubię zwierzęta, ale w domu nie mam ani jednego.
Ulubiona muzyka - przeważnie z seriali (PzM, MLP)
Charakter? Cóż, każdy chyba zdążył mnie poznać...
Jestem uparta w dążeniu do celu, rzadko przyznaję komuś rację, może jestem trochę zarozumiała i narcystyczna, lecz staram się aż tak tego nie ujawniać.
I przede wszystkim leniwa... rzadko kiedy mi się chce cokolwiek zrobić (wyłączając z tego forum)
Na ogół staram się być miła i kulturalna (kultura, hmm... rzadko) Nie cofam powiedzianych słów.


Arisu rozpaczliwie szuka towarzystwa ; _ ; ktoś coś na GG?

Offline

 

#13 2013-04-13 11:57:55

SS

Gość

Re: Poznajmy się!

Nazywam się Robert, a w mym nazwisku są 2 litery S, dlatego Robert SS. Mam brata i siostrę, obaj na studiach. Brat ma już ostatni rok, siostra jeszcze trzy. Uwielbiam pizzę i kebaby, oraz lubię pić colę i wodę smakową. Lubię geografię i chemię, nie cierpię zaś historii i zajęć technicznych. Lubię pisać opowiadania itp. , dlatego mam te blogi. Słucham wszystkiego - od Linkin Parku przez Maroon 5 po muzykę klasyczną i One Direction. Mam znajomego, który tak jak ja ma swe inicjały. Nazywa się Marcin GG.

 

#14 2013-04-14 14:41:30

 QWERTA

Lirimaer

Skąd: z Zoo w Central Parku
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 649
Ulubiona postać z PzM: Kowalski
Ulubiony pairing z PzM: Skilene
Znienawidzona postać z PzM: Mort

Re: Poznajmy się!

Mam na imię Marta (najgorsze imię świata!!!). Mam 12 lat. Od ponad pół roku jestem wielką fanką Pingwinów (i Kowalskiego! ). Moje ulubione danie to kebab. Mam starszą siostrę na studiach - ma 23 lata. Pewna anomalia: Mam na pierwsze imię Marta, na drugie Anna. Moja siostra ma na pierwsze imię Anna a na drugie Marta .
Moje hobby to pisanie fanficków i rysowanie - najczęściej rysuję humanizacje pingów i kucyki z MLP:FIM. Piszę też bloga: http://pingi.blog.pl/ Jestem też kujonką, potrafię przeczytać trzy książki dziennie.


I'm an angel with the shotgun
fighting 'till the war is won
I don't care if heaven won't take me back

Offline

 

#15 2013-04-15 14:10:05

Avelignese

Gość

Re: Poznajmy się!

Mam na imię Klara (Oh God Why?) i obecnie jeszcze mam 12 lat (ale w 9 maja skończę 13). Od ponad roku jestem maniakiem fanką Pingwinów.
Lubie grać w gry fantasy (cała seria Final Fantasy, Kingdom Hearts, a ostatnio The World End With You),  a także w gry typu horror ( Mad Father, Witch's House, IB). Lubie rysować co kompletnie mi nie wychodzi i próbuje stworzyć grę w programie RPG Maker, ale nie ogarniam jego wszystkich funkcji. Lubie uczyć się języków obcych (z angielskiego oglądam filmy i je rozumiem), planuje nauczyć się rosyjskiego (z cyrylicą mi nie idzie) i francuskiego lub hiszpańskiego (tu dużo zależy od gimnazjum). Lubie czytać (szczególnie Pratchett'a). Oglądam MLP:FiM. Pisać próbuję, ale na razie nie mam większego konceptu (może niedługo zacznę pisać Fanfici z PoM'a). Muzyki słucham różnej (najczęściej Sountrack'ów z gier, bo niektóre naprawdę powalają na kolana) , ale niezbyt lubię Pop. Jeżdżę na koniach (niezbyt dobrze)
Jestem wysoką dziewczyną z brązowymi oczami i ciemno- brązowymi włosami .Mam urodę śródziemnomorską (ze względu na ciemniejszą skórę i ciemne włosy), raz nawet przez moich rodziców zostałam pomylona z jakimiś Hiszpankami. Z wyglądu to tyle, bo nie mam się nad czym rozpisywać.
Moimi ulubionymi kolorami są wszystkie odcienie niebieskiego i turkusu, brązowy i złoty.

Ostatnio edytowany przez Avelignese (2013-04-15 14:17:24)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Aunty Fou's Home - Vaivase Lekarz medycyny pracy online masaże w Ciechocinku